kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Uprasza się wszystkich durniów o nie pisanie komentarzy. Jeszcze niedawno ledwo wygrywaliśmy z Elche, teraz po najlepszym meczu od 3 miesięcy remisujemy na boisku wicelidera. Ale im dalej źle.
0
Co ten sędzia wyprawia?
1
W 10 i bez Rakiety?
6
Zakład że sędzia coś dzisiaj wywinie?
1
@Lautaro No z tym mistrzem to pojechałeś, nawet jak byśmy wszystkie mecze wygrali do końca to i tak będzie ciężko złapać Real.
1
@CLionelMessi Weź nie pier…
0
Zaryzykuje stwierdzenie że to nasza najlepsza połowa w tym sezonie, oczywiście biorąc pod uwagę klasę przeciwnika.
1
Jak można nie dać kartki za coś takiego?
0
@Nhyz dlatego napisalem ze nawet jak przegramy
13
I co, pewnie na Stegena pójdzie wina?
0
Powiem Wam że nawet jak to przegramy to to jest mecz który naprawdę daje nadzieje na lepsze.
3
Bądźmy szczerzy, jak mamy coś ugrać w Sevilli to to będzie wielki fart. Może MATS się przebudzi.
1
Ja bym chciał żeby Haaland do nas przyszedł tylko dlatego żeby przeczytać wypowiedzi tych wszystkich naszych ekspertów od finansów, że wiedzieli że się uda, że wierzyli w Laportę itd.
0
@PsychoFanBlaugrana2 Wszyscy jechali po Kopacz za tą decyzję i nikt nigdy nie przyznał jej racji. Brawo za odwagę i postawienie się wszystkim.
8
Dopiero teraz w powtórce Ola La Liga widziałem faul Casemiro.
To jest skandal i absurd.
0
Cały czas mówicie jak to strasznie mało, a teraz spójrzcie na to z innej strony: otóż 17-latek zarabia pół miliona złotych rocznie za kopanie piłki.
0
Niedługo mają wejść przepisy które mają zmusić kluby do przekształcenia się w spółki akcyjne, może to i dobrze? Patrząc na „zaagnażowanie” naszych socios może to i lepiej żeby klub miał właściciela.
2
@Joe_Pesci To już nawet śmieszne nie jest… myślę że po czwartej dawce już nie będzie lockdownów. #szczepimysie
0
Fajny mecz na debiut, pokazał się nieźle ale to pudło z metra było niedopuszczalne
2
@czarek78 Nie, skończyła się po 0:4 z Liverpoolem.
0
@Tomix_83 A ty wierzysz w każdy artykuł?
10
Powiem tak: jakby MATS puścił takie bramki jak był w dobrej formie to pewnie nikt by nie miał większych pretensji. Pierwszy strzał bardzo silny poszedł po ręce, ciężko było to wyciągnąć. Drugi gol to błąd obrony bo zostawili gościa samego na 5. metrze, jedynie co bramkarz mógł zrobić lepiej to wyjść pół metra do przodu bo może wtedy jakoś udało by się odbić.
Ale w takiej formie jak teraz jest Stegen wszyscy wieszają na nim psy.
1
@DeAGie A skąd wie że Neto lepiej wygląda na treningach?
1
@4Fabregas4 A Lautaro przyjdzie za 20 mln bez prowizji dla agenta.
0
Nie wiem ile Laporcie wyjdzie z tego paktu z diabłem ale przynajmniej trochę szumu robi…
1
@Dankhog Z takim składem PSG powinien być mistrzem Francji już marcu, więc przestań głupoty opowiadać.
1
@Pustelnik Chociaż byśmy wszystkie mecze do końca wygrali to ciężko będzie złapać Real.
10
Modric w dwa dni wyzdrowiał, to tylko pokazuje gdzie można sobie wsadzić te testy.
0
@Sau_Ron Kto to kiedyś płacił rachunek Realowi po meczu z Legią?
0
@BART97 Nie będzie, spokojnie. Myślisz że dlaczego ogłosili od marca? Bo do tego czasu 4 fali już nie będzie i wszystko wskazuje na to ze omnicron nie jest bardzo groźny. Generalnie większość wirusów mutuje w stronę większej zaraźliwości i mniejszej szkodliwości. Nie zapominajmy że żyjemy na codzień z kilkoma innymi koronawirusami i nawet o nich nie wiemy.