kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gogonatra To zależy w którym miejscu by go trafiło. Mercedes wyszedł ze słusznego założenia że są dużo szybsi w tym dniu i nie będą ryzykować, wolą mieć równą sytuację z RB. Zmiana na 12 okrążeniu dla mnie nie była błędem tylko bardzo bezpiecznym zagraniem.
0
@michal26 Max zmienił opony, Hamilton jechał na starych. Jakby w tym momencie wyjechał SC, to Max dogoniłby Lewisa, wszyscy jechaliby za SC ale Max już na nowych oponach. Mercedes ściągnął Lewisa zaraz po Maxie żeby uniknąć niebezpieczeństwa takiego zdarzenia.
0
@michal26 Nie zgodzę się z tym 12 okrążeniem. Jakby w czasie gdy Max był po picie wskoczył SC to wyścig stracony. To była dobra decyzja żeby Go ściągnąć zaraz po Maxie.
22
@michal26 Myślę że Mercedes podjął świadomą decyzje. Wiedzieli że jak zjadą to Max nie zjedzie i będzie pierwszy. Nie wiedzieli ile potrwa SC, pewnie liczyli na to że nie zdążą posprzątać. Później liczyli że nie dadzą się oddublować. Zaryzykowali, nie udało się.
2
Widzicie? Jeden wpier i Legia strzela 20% goli jakie ma w tym sezonie w jednym meczu.
0
@GregSTG Znaczy mnie? za tekst z filmu?
1
@Nhyz Zawsze kibicowałem Ajaxowi, jak przyszedł van Gaal z zaciągiem Holendrów w 1997 to zacząłem kibicować Barcie, ale Ajax zawsze jest mi bliski.
5
-Przecież tam jest tysiące oszukiwanych kobiet pod ziemią, trzeba je wypuścić, nie ma żadnego promieniowania
- Nie było tak silne jak przypuszczaliśmy. Na początku była panika ale skoro zaczęły żyć pod ziemią nie było sensu tego dementować. Łatwiej jest panować nad nimi, kiedy siedzą pod ziemią.
Machulski, Sexmisja, 1984
2
@Barca1992 Ale to Konfa jest zła bo przerobili napis
1
@slayer A co Ty chcesz do końca życia grać młodzieżą z małymi kontraktami? Przecież kiedyś gwiazdy przyjść muszą.
0
@Katalonbar Jeden mecz na środku obrony i 2 gole? Szkoda że częściej tam nie grał :)
4
@Barca1992 Ale na Konfederację kwik, bo nie bali się prawdy powiedzieć.
0
@BART97 Droga z pracy i do pracy to też praca, dlatego mój pracownik byłby dokładnie w takiej samej sytuacji jak piłkarze Legii. Mam więc każdemu z pracowników wybająć ochroniarza bo ktoś ich może napaść?
5
@Klimach fan Zyskała to, że jakby prezydentem dalej był Bartomeu to klub by już upadł. Czy Wy naprawdę jesteście aż tak ślepi? (ciśnie mi się inne słowo)
0
@Pogba @BART97
Mam firmę budowlaną. Jak ktoś mojemu murarzowi da po mordzie jak będzie wracał do domu po pracy to też się zwolni z mojej winy?
0
@Rothan1 No tak, mój błąd
0
@Barca1992 Bawi ale chyba nie dziwi?
0
@Jestjakjest Dziś to chyba jeszcze treningu nie było, zwykle są o 11
1
@A4ron ciiiiii, nie mów tak bo bana dostaniesz
0
@Songo91 Nie żebym pochwalał zachowanie kibiców, ale jaka w tym jest wina Legii?
1
@BART97 Tylko mi się przypomnij jak przegram :)
0
@BART97 Mogę, ale i tak się nie spotkamy :) więc możemy słownie, róbcie screeny
3
@Kgorecki2500 No brawo, w końcu się zmobilizowali
0
@Laramblaessa Już zostawcie tego Haalanda, chodzi o ogólne wzmocnienia i stan finansów klubu. A o LM się nie martw, będziemy.
1
Szkoda że nie ma żadnych przecieków o warunkach umowy z CVC. Myślę że nie zdajemy sobie do końca sprawy z tego, że to może o 180 stopni odmienić naszą sytuację finansową i pozwolić chociażby na transfery. Pytanie ile by mieli teraz zapłacić. Dlatego proponuję wszystkim którzy wyśmiewają zakusy na chociażby Haalanda o powstrzymanie się, bo nie wiemy jak będzie.
0
@Cochise Za brak prawka by Go zwolnili z roboty w „normalnym kraju”?
1
@Kamil01 Alves to chyba ostatnia osoba na świecie która straci pozytywne nastawienie
0
Ktoś śledzi jak radzi sobie nasza niedoszła gwiazda Trincao w Wolves? W sumie jest tylko wypożyczony więc jest szansa na jakiś grosz. Z tego co widać po statystykach nawet coś minut łapie.
0
@agaFCB To nauczmy Go tego w Barcelonie bo jakoś słabiej Mu idzie.
1
@Woland10 Ta, a później się dziwimy że drużyna się poddaje jak im nie idzie. Właśnie takich ludzi jak Haaland nam potrzeba, pewnych siebie, bezczelnych, przebojowych, ambitnych.