kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędziowie, nie zapomnijcie chociaż raz swoich jaj, nie bójcie się podjąć oczywistej decyzji.
2
@MesQueUnClub96 Spokojnie, nawet jak Hamilton wygra miatrzostwo to Russel Go wyjaśni. Wtedy ludzie zobaczą ile naprawdę jest wart.
2
Cały ten świat to jedno wielkie oszustwo. Sport, medycyna, polityka… wszyscy łżą, oszukują, kombinują, mataczą. Wszędzie bandyci i złodzieje i nic się nie da z tym zrobić. Zaraz w miejsce jednych oszustów przyjdą drudzi i tak w kółko.
3
@fcbfan1993 A nie zauważyłeś że Hamilton wjechał Maxowi w dupę?
6
Ostrzeżenie za to że Mu w dupę wjechał? Co oni ćpią?
0
Jeżeli sędziowie uznają że to nie wina Maxa to Hamilton powinien dostać karę że w niego wjechał.
0
Na samej prostej startowej Hamilton zyskuje 0,3 sekundy, niesamowita moc. Tym bardzie szacunek dla Maxa za walkę.
4
Tak!!!!!!!! Vamos Max!!!
0
Ale sie dzieje :)
3
Vamos Max!!!!!!!! Chociaż raz Hamilton nie miał farta.
1
Skywalker na boisko, gorzej niż Depay nie zagra
1
Nico musi wyluzować trochę bo źle wyglądają te jego wejścia.
0
Dobry początek Cou, oby tak dalej
0
Ciekawy skład, wreszcie Gavi na swoim miejscu.
1
1 mecz dzielił Go od zdobycia potrójnej korony i zostania legendą. Niestety nasze słabe psychicznie patałachy postanowiły się położyć przed Liverpoolem.
0
Jak Bayern zagra na serio to i Fati nie pomoże, jak Bayern odpuści to i bez Fatiego powinniśmy sobie poradzić.
4
@Patry10 Kun to absurdalny przykład, to totalny zbieg okoliczności że ma problemy z sercem, równie dobrze mógłby je mieć 20-latek. Ostatnio wśród sportowców jest dużo nieoczekiwanych problemów z sercem a ich wiek nie ma znaczenia.
1
Dobrze czytać takie newsy, wygląda na to że kto by to nie był, ale w zimie przyjdzie prawdziwy napastnik.
0
Nico i Gavi rozegrali tragiczny mecz, zdecydowanie najsłabszy w tym sezonie i obaj mają 5-6? No trochę powagi… obaj dostali 6 od czytelników czyli o 1 mniej niż Araujo.
0
Co oni mają z tym Olmo? 6 meczów w tym sezonie w (z całym szacunkiem) RB Lipsk i jeszcze mamy za niego wydać 50 mln.
3
@AC To znaczy kto ostatnio odszedł i odniósł sukces w innym klubie? Aaa Xavi Simons, podpora PSG…
2
W Zamorze na pierwszym miejscu Espanyol, świat się kończy.
0
Coś czuję że Haalanda wyciągnie Bayern. Może wtedy wypożyczymy Lewego na 2 lata?
0
Myślę że nie ma sensu osłabiać pozycji prawego obrońcy, bo alternatywą jest środowy pomocnik, 2 środkowych obrońców i 40-latek. Są ważniejsze wzmocnienia.
10
Jeszcze jak Messi wygra to będę w stanie to jakoś wytłumaczyć ale jak Benzema będzie przed Lewym to wyjdę.
0
@Matix90 Bo ja jestem dziwny i mam w sobie trochę lojalności. Zresztą już widzę jak ktoś daje Dembele 15 mln na rękę przy jego kontuzjach. Chyba nawet PSG na to nie pójdzie.
15
Jeżeli to prawda to Dembele okaże się kompletnym zerem. Nie dość że zrobił sobie u nas słono płatne wakacje zdrowotne to jeszcze teraz odejdzie tylko i wyłącznie dla kasy.
0
@Greenalley Ale jest też bardziej kontaktowa i fizyczna, przy wadze 60 kg może tego nie wytrzymać
0
Anstrahując od tego czy była kartka dla Parejo, to brak tych 2 karnych dla Villareal to skandal i kompromitacja VAR. Możecie pisać „a u Was biją Murzynów”, ale Emery ma rację. W epoce VAR takie rzeczy nie mają prawa się zdarzyć.
1
Najlepsze: mimo tego że Depay grał słabo i marnował sytuację to w decydującym momencie zachował zimną krew i zdobył de facto zwycięską bramkę. Znam piłkarzy którzy po tak słabym meczu płakaliby w szatni.