kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luxemburg w tabeli wyżej niż Irlandia, nieźle.
0
@QUNJ Wiem, tylko ze nikt do końca nie zdaje sobie sprawy jak potworną przewagę ma Mercedes
0
@mr Barca Formuła teraz i to co było jeszcze kilka lat wcześniej to ogromna różnica
0
@QUNJ Siłę bolidu pokazał Russel
0
Brawo Perez! To może być bardzo ważny punkt.
0
Hamilton choćby na 3 kołach jechał to by wygrał ten wyścig. Deklasacja całkowita, jedyne co może zrobić Max to zminimalizować straty czyli zając drugie miejsce co chyba się uda.
0
@maniak33333 Och, to całe szczęście że mnie uświadomiłeś.
1
Nawet bez drs Hamilton łyka na prostej jak chce. To aż niemożliwe.
38
Błędem było zgłaszanie Go do pierwszej drużyny. Powinien grać w rezerwach i dostawać czasem szansę w pierwszej drużynie. Demir nie jest ani trochę gotowy do gry w Barcelonie na stałe.
7
Holandia miała awans w kieszeni a teraz mocno skomplikowali sobie sytuację bo w ostatniej kolejce grają z Norwegią która walczy o baraże.
Swoją drogą skuteczność Depaya w reprezentacji jest imponująca, oby Xavi potrafił to z niego wydobyć w klubie.
0
@barcamember No tak, przecież to oczywiste. Mówię o całej reszcie.
0
@barcamember Widziałeś jak Hamilton mija na prostej? Chyba mi nie powiesz że to umiejętności
0
Przewaga Mercedesa nad resztą stawki jest przerażająca…
5
@norbi77 Pedri, Nico, Gavi, de Jong, Araujo, Dest, Fati, Garcia, a nawet 27-letni Depay to chyba nie Milan.
0
Jeżeli tylko pobudzi swoim stylem bycia nasze łajzy do jakiegokolwiek zaangażowania podczas gry to jestem na tak. Jeszcze Masche do tego żeby miał kto huknąć na nasze panienki. Nie muszą nawet wychodzić na boisko.
10
@zombie Weź jeszcze pod uwagę że ta „nauka” jest bardzo hojnie opłacana przez koncerny i czasem zdarza jej się pominąć pewne fakty
4
Eriksen, Aguero, Coman… coś dużo tych problemów sercowych ostatnio
0
Ciekawe jak to będzie z Mbappe. Niby wszystko wskazuje na to że droga do Realu jest otwarta ale ile to już razy takie oczywiste transfery nie dochodziły do skutku? Myślę że wiele zależy od tego jak szybko jest w stanie zgrać się porządnie z Messim i Neymarem.
11
Serio treningi trwają tylko 1,5 godziny? To ja jak na siłownię idę to jestem dłużej… Ktoś się jeszcze dziwi że nie mamy siły dograć meczu do końca?
1
Dowalmy sankcje to zobaczymy czy nie wysyła.
0
@VbamboeB Zrobić coś żeby Lukaszenka przestał ich tam wysyłać. Ile tak tam chcą stać i pilnować? Miesiąc? Rok? Dwa lata?
Tylko że niestety polska dyplomacja leży i kwiczy, z resztą podobnie jak cala polityczna reszta.
6
Jak tam kibice GOAT’a? Już nie jest tak łatwo jak trzeba zrobić coś więcej niż wystartować, dojechać do mety i się nie rozbić?
7
Starszyzna nie udźwignęła meczu? Toż to SZOK!!
6
Ciekawe ile jeszcze kompromitacji mogą przeżyć ci piłkarze bez kompletnej rozsypki. Jak oni się muszą czuć wiedząc że zostali już tyle razy zgwałceni? Ja rozumiem przegrać lub zremisować mecz, ale po raz kolejny takie coś? Nie wiem czy jest na świecie drużyna która w ostatnich latach doznała tylu spektakularnych kompromitacji co my.
0
Rayo powinno to strzelić i chyba tam był karny?
2
@Erykulus Dlatego napisałem to z ciężkim sercem. Bardzo lubię MATSa i zawsze Go bronię, ale ostatnio dołuje jak cała stara gwardia.
1
@Dyimon Oczywiście że tak. I póki wszystko idzie dobrze to Alba też jest dobry. Ale jak się zaczyna pieprzyć to znika i płacze.
3
Najgorsze: ta drużyna po raz kolejny pokazała że jest mentalnym wrakiem. Piłkarze tacy jak Alba (celowo na pierwszym miejscu), Busquets, Lenglet, Roberto i (mówię to z ciężkim sercem) FdJ i MATS ciągną drużyne w dół jak tylko coś zaczyna się psuć.
0
@ElKamil No dobra, ale w takiej sytuacji gdy trzeba trzymać wynik chyba byłby lepszy niż Ezz
4
Czy naprawdę Coutinho jest aż tak słaby że wchodzą młodziki a nie On?