0

@Nieznajomy Nie zgadzam się, mamy lepszy skład niż Real. Tylko żeby wszyscy zagrali na miarę możliwości.

0

Jak Wam mówię że Real jest słabszy niż rok temu to wszyscy się ze mną kłócą, zwłaszcza JarekS który co rusz stara się udowodnić jaki to Real jest mocny. A ja powtarzam: liga hiszpańska jest najsłabsza od lat, wystarczy się ogarnąć i da się walczyć o mistrza.
I nawet jak Real jakimś cudem wyciągnie pojedyncze mecze to zdania nie zmienię.

1

@Comfortable_ Lepiej Liverpool-City, na pewno będzie ciekawiej

0

@PlsNotAtletico Nie ma Cristiano, On miał patent na hat-tricki.

1

@Krzanu10 Jakby to conajmniej Koeman wymyślił pozbycie się Suareza

0

3-5-2 działało Koemanowi i chyba będzie sie tego trzymał. W Lizbonie też nie graliśmy źle do momentu zmiany Pique. Mam madzieję że to ostatecznie nauczy Koemana żeby nie cofać FdJ do obrony.
Nadzieja umiera ostatnia.

2

Koeman zrezygnował z Suareza czy kazali Mu zrezygnowac?

1

Nie wiem czy bym winił Matsa za pierwszego gola. Miał tak mało czasu na reakcję że ciężko byłoto wyłapać. Nie można też tego nazwać krótkim rogiem skoro strzał był praktycznie ze środka. Ogromny błąd przy nieudanym wyjściu ale poza tym grał dość pewnie. Danie Mu oceny takiej samej jak Pique to nieporozumienie.

10

Oho, wysyp znawców, księgowych i ekspertów w zakresie finansów Barcelony za 3..2..1…

2

Brawo Legia!! Brawo Michniewicz!!

1

@DaPidejpi Masz rację, 4-0 było gorsze niż 8-2 bo tam jechaliśmy jako faworyt który miał tylko dowieźć wynik przez 90 minut a nasi cudowni piłkarze pokazali jak strasznie są słabi psychicznie. Przy 8-2 wiedzieliśmy że nie mamy większych szans, a wynik to też sprawa psychiki.
4-0 i wcześniejsze 3-0 z Romą to podłoże naszych dzisiejszych problemów. Po tym meczu trzeba było robić rewolucję, nie teraz.

2

Mam gorący apel to naszych „kibiców” od siedmiu boleści, jak macie pieprzyć głupoty to weźcie się lepiej jebn….. w ścianę.

12

Chyba tylko mi jest szkoda Koemana. Chłop ma cały czas tak strasznie pod górę, jak nikt jeszcze nie miał. Od kontuzji Fatiego, przez nieudane transfery, ogromną indywidualną nieskuteczność naszych napastników (dla przypomnienia w poprzednim sezonie mieliśmy najwięcej okazji na bramke w lidze), przez upadek moralny naszej drużyny przez co odcinało im prąd i przegrali wygrane mistrzostwo, aż do odejścia Messiego i Griezmanna gdzie aatak miał być wzmocniony a nie osłabiony. Do tego musicie przyznać że Koeman ma cały czas ogromnego pecha, wszystko co się może nie udać to się nie udaje. Nawet wczoraj byliśmy lepsi przez większość meczu.
Koemana pewnie zwolnią, ale mam nadzieję że nie przyjdzoe Xavi, bo z kolejnej legendy nasi skretyniali kibice zrobią popychadło.

0

@debu1989 99? Jak to obliczyłeś?

3

Mówcie sobie co chcecie. Ten wynik jest całkowicie niespraiwdliwy. Szkoda mi Koemana.

3

@JarekS W końcu jakiś głos rozsądku w tym całym biadoleniu.

1

Co Wy tak narzekacie? Błąd z pierwszych minut ustawił mecz ale przecież nie gramy tak źle. Co chwile jakaś okazja na gola tylko pieprzą wykończenie.

0

@Litman Tak, lepiej ich zajechać, jasne.

0

Co Wy chcecie żeby młodzi w każdym meczu grali po 90 minut? Ogarnijcie się.

2

@karolek981 Nie 5 miliardów, nie popadaj w skrajności. Przecież limit 30 mln dla Valencii to jakiś nieśmieszny żart. Mamy lockdownozę, Mestalla to wielki stadion, Valencia nie dostaje tyle kasy z TV co Barcelona i Real, z czego oni mają żyć jak nie ma kibiców?
Słowa bym nie powiedział jakby te limity były wyznaczone przez UEFĘ i obowiązywały w całej Europie. Ale patrząc na to co się dzieje w innych ligach to jest moim zdaniem sabotaż.

0

@przemo1402 No tak, mój błąd. Za szybko przeczytałem

26

Już abstrahując od tego co narobił Bartek, to co ta La Liga odpie….? Już teraz kluby hiszpańskie nie mają szans na rywalizację z Anglią, PSG czy np Bayernem, a dowalając takie restrykcje podcinają im skrzydła jeszcze bardziej. Nie dość że UEFA ma swoje wyrywkowe FFP które nie dotyczy szejków, to jeszcze nasza rodzima liga utrudnia jak może.

0

@Nieznajomy Jeżeli kogoś sprzeda to może wydać 25% więcej niż to co dostał, to dlaczego ma nie ściągnąć jak sprzeda Coutinho i np Griezmanna? Przecież Francuz cały czas jest naszym zawodnikiem.

1

@fotohobby Ja to rozumiem, ale 90 mln (pytanie czy to netto czy brutto) oznacza 7-9 miejsce w lidze (gdzieś ostatnio ktoś o tym pisał). Dla klubu który od wielu lat jest w trójce najbardziej „przychodowych” klubów świata oznacza to koniec funkcjonowania w formie jaką znamy.

0

Jest jakaś opcja żeby się od tego odwołać? Przecież to jest absurd, śmierć dla tej drużyny. Przecież trzeba będzie pooddawać albo posprzedawać 3/4 zawodników. Zresztą mowa jest o limicie na sezon 21/22 który już trwa, jak więc mamy zmniejszyć teraz płace?

2

Co to za absurd jest? Ktoś może to wytłumaczyć?

4

4-2-3-1 przy obecnej kadrze jest moim zdaniem optymalnym ustawieniem

0

Od zawsze mówię że Real jest słabszy niż w poprzednim sezonie. Oczywiście wczorajszy wynik niczego nie mówi bo to był zwykły fart, ale Real po świetnym początku wyhamuje. Winicjusz chyba się już wyszalał.

1

Klasyka LM ostatnio, Real dający du** z byle kim i Inter który nie potrafi tego wykorzystać i ich wywalić już po fazie grupowej.

0

@wonsz_w_pomidorach Może i tak, ale Barcelona jest klubem dochodowym ( o ile nie rządzi nim Bartomeu oczywiście), do tego prestiż, rywalizacja, taka droga zabawa szejków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?