kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LeoMessiah Oczywoście że to nie wina Messiego, dotarłem do nagrań z negocjacji kontraktu.
Bartomeu: Dobra Leo, to teraz jeszcze Ci wpiszemy 39 mln euro bonusa.
Messi: no co ty, Bartek, już mi wystarczy.
B: wpiszemy, zarobisz więcej
M: ale ja nie chce!
B: albo wpisujemy albo nici z kontraktu i możesz sobie iść do PSG
M: no dobra, niech już będzie…
0
@Nathan Wyjątek i pech? Z takim składem powinni być mistrzem już w marcu.
8
Od dawna narastało we mnie przekonanie że jakiej drużyny byśmy nie stworzyli to z Messim pewnego poziomu byśmy nie przeskoczyli.
Może to i lepiej że mamy "terapię szokową"? Powiem tak, Ligi Mistrzów i tak nie wygramy w tym sezonie niezależnie czy Messi jest czy Go nie ma. Trzeba walczyć o podwójną koronę, a to patrząc na skład Realu i Atletico którzy się nie wzmocnili jest całkiem możliwe.
0
Nasi piłkarze widząc jaki jest wielki problem w klubie nie zgadzają się na obniżkę (a tak naprawdę odroczenie) zarobków. Ja tego ku… nie rozumiem. Jak tak można? Ludzie którzy srają pieniędzmi nie mogą się wysilić na rok. Zaraz będą grać w 5 lidze i spokój.
0
3 z 4 kapitanów to obraz upadku i degrengolady tego klubu. Pique może i już nie jest w najwyższej formie ale przynajmniej ma jaja i walczy do końca. Reszta "kapitanów" może co najwyżej spuścić głowę i się rozpłakać.
0
Już niedługo kluby La Ligi będą mieli wielki problem żeby regularnie wychodzić poza 1/4 LM. Tebas widząc jakie pieniądze są w Anglii i petroklubach zablokował podpisanie kontraktu przez Messiego. Świetne działanie.
3
I dobrze, oby jak najwięcej pokazywania jak działa ta mafia.
1
Ad 1. Wydaje mi się ze jednak FFP UEFY i limit płac La Ligi to jednak coś innego. Jakby to było to samo to by nie było nacisków na Tebasa żeby poluzował.
Ad 2. OK, ale była mowa że już jesteśmy przekroczeni i to dużo, jak więc znalazło się miejsce?
Ad 3. Wiem ile zarabiają, pytam teoretycznie. W końcu prędzej czy później kogoś byśmy sprzedali nawet na stracie. Wolę sprzedać na stracie Cou niż płacic Mu za nic.
Ad 4. Nie napisałem że chcę żeby Messi grał za darmo, pytam dlaczego teoretycznie by nie mógł, bo pojawiało się dużo takich komentarzy.
Ad 5. No właśnie chyba nie ma miejsca na jego wypłatę bo są wiadomości że musimy obniżyć wydatki o 60 mln rocznie - to jednak bardzo dużo.
Ad. 6 = Ad. 1 Wydaje mi się że Tebas robi La Lidze krzywdę narzucając ostre limity widząc jak pieniędzmi szastają Anglicy i PSG. Przecież Barcelona to lider albo wicelider w rocznych przychodach na świecie.
9
Mam prośbę o małe podsumowanie do tych co się znają, może jakiś artykuł mógłby się pojawić?
Kilka pytań:
1. Czy jeżeli Messi podpisałby kontrakt jeszcze w poprzednim sezonie to byłby jakiś problem?
2. Skoro jest aż tak źle z finansami to jakim cudem mogliśmy zakontraktować innych nowych zawodników?
3. Dlaczego nie możemy chwilę poczekać i np sprzedać Cou albo kogoś i zrobić miejsce dla Messiego?
4. Dlaczego Messi nie może grać za darmo?
5. Dlaczego pojawiły się informacje o transferze Renato skoro nie mamy miejsca?
6. Czy ten limit płacowy to tylko wymysł la ligi?
0
Niech ktoś mądrzejszy mi powie… te limity płacowe to tylko w La Lidze czy inni też mają? Bo tak mnie zastanawia jak PSG upchnie wypłaty Messiego, Neymara, Mbappe, Ramosa itd
2
To niech mi ktoś mądry teraz wytłumaczy o co chodzi. Wcześniej było tu dużo komentarzy że nawet jak Messi grałby za darno to i tak nie możemy Go zarejestrować. Teraz jest info o Renato. To jak to jest? Nie wystarczy np sprzedać Coutinho żeby zrobić miejsce?
0
Można się było spodziewać tego artykułu, jak tylko ktoś zagra dobry mecz to się okazuje że kiedyś był „prawie” w Barcelonie, albo ktoś go oferował albo coś takiego.
2
Mówcie co chcecie ale ja uważam że to będzie dobry sezon. I nie mówię tego ze względu na sparingi. Messi w świetnym humorze po wygraniu CA, Griezz w formie, Depay, powrót Fatiego, rosnący Pedri, wzmocnienie obrony, de Jong który wreszcie gra tak jak powinien, atakująca pierwszą drużynę młodzież.
Mamy napastnika który będzie grał zamiast Braitwaita więc możemy się spodziewać więcej goli. Pomyślcie co by było gdybyśmy mieli z 15 (czyli to co nam da Depay) goli więcej w poprzednim sezonie. Wygląda to nieźle, teraz tylko posprzedawać.
3
@Jamiro A uważasz że NBA, NHL, czy np Euroliga koszykarzy to wrestlingowy teatrzyk?
13
@333tricampeones333 Bardzo dobrze że stoją twardo, Moriba nie pokazał jeszcze nic za co można by Mu tyle zapłacić.
1
To może po prostu wymieńmy Griezmanna za Mbappe? Po co te kombinacje?
1
@Alberto1031 Ja tam chcę
0
@jedrekkw15 jeszcze Coutinho
3
Ta wymiana od początku była skazana na porażkę. Co by nie mówić o Griezmannie to ciągle jeden z najlepszych napastników świata i wymiana Go za - nie oszukujmy się - przeciętnego pomocnika który nawet nie łapie się do podstawowego składu Hiszpanii było bezsensowne, a było też pewne że Atletico nie dopłaci.
8
Kubo już pogonili, Xavi Simons poszedł do PSG i jakoś szału na razie nie robi. Dobrze że stoimy twardo w sprawie Moriby chociaż chłopak ma potencjał i szkoda by było Go stracić. Jak agenci się namyślili to myślę że się dogadają.
0
@tobiasson92 Za wcześnie odejść nie może na pewno czeka aż będzie wiadomo kiedy wybory. Ale dobrze że przynajmniej hamuje największe głupoty.
1
@dzefrej234 Jest lato to ma być gorąco, wolisz angielską pogodę?
1
Nie wiem o co chodzi z tą wymianą na Saula i kto to wymyślił. Ja rozumiem że Griez nie gra u nas cudów ale miał pod Koemanem w końcu udaną rundę na wiosnę i ciągle jest jednym z najlepszych napastników świata. Wymiana na gościa który nawet nie łapie się do reprezentacji i w sumie nie do końca wiadomo co miałby u nas robić to nieporozumienie.
0
@guru43 Zauważ że Gruezmann nie powiedział tego do nich tylko do swojego kolegi i nikt by o tym nie usłyszał gdyby ktoś nie wrzucił filmiku do sieci na długo po zdarzeniu. Nie mówię że zachowanie Francuzów było dobre ale bez przesady.
Przykład o pani z recepcji jest całkowicie chybiony.
10
Miała być impreza międzynarodowa a angole z UEFĄ zrobili sobie finał u siebie. Nawet w prawdziwych meczach wyjazdowych jest pakiet biletów dla przyjezdnych. Niech szlag trafi tą skorumpowaną instytucję, superliga powinna powstać tylko po to żeby ich wykończyć
4
@ElPonczato Od kiedy Griezmann jest prawonożny?
0
Kompletny absurd. Ja nie mówię że Messi ma grać za darmo, ale mógłby zagrać za np 10 mln za sezon i pomóc klubowi który dał mu wszystko. Przecież to są zupełnie chore kwoty.
1
@Encore Ja tam lubię Szpaka, czasem gada głupoty ale to sam sobie potrafię skorygować. Ale jest coś niepowtarzalnego w jego komentowaniu.
0
Jakby ktoś przed mistrzostwami powiedział że Braithwaite będzie ostatnim przedstawicielem Barcelony który odpadnie to by został lekko wyśmiany.
0
@guru43 Oczywiście że czytałem, czytałem tez poprzedni gdzie była mowa o tej całej „aferze”. Naprawdę uważasz że za „ching chong” trzeba robić taką burzę? Za to że ktoś powiedział że Azjaci są brzydcy?
Polacy śmieją się z Czechów, Czesi z Polaków, wszystkie narody śmieją się z siebie nawzajem. Wierszyk Murzynek Bambo teraz by nie przeszedł bo jest rasistowski. Paranoja.