2

@Tomix_83 następny narzekacz się objawił, ulżyło Ci?

16

Rzygać się już chce jak czytam te komentarze. Haaland nie przyjdzie, jesteśmy za słabi, nie stać nas, chude lata, nikogo nie kupimy, walka o ligę Europy, spadniemy z ligi… Jak macie pisać takie pierdoły to lepiej nie piszcie nic.

0

@JarekS O Camavidze w Realu słyszałem już ze 2 lata więc nie wiem na ile było realne wyciągnięcie Go do nas. Podobnie najpewniej do Realu w końcu trafi Mbappe, chociaż obtawiam że niedługo przedłuży kontrakt z PSG.
Zreszrą nie można mieć każdego, musimy wyciągać ludzi którzy chcą tutaj grać.

8

Pomyślcie że mieliśmy atak Depay-de Jong-Braitwaite a teraz będzie Depay-Fati-Dembele a w rezerwie Coutinho i później Aguero.
Cierpliwości.

2

@Batman12 Błagam, nie porównuj tysięcy do milionów bo się kompromitujesz…

2

Obyśmy kiedyś jeszcze umieli walczyć do końca... U nas to Alba co najwyżej może się rozpłakać a Busquets będzie stał na połowie boiska ze spuszczoną głową.

0

@Encore Zaraz się pojawi wiadomość że Barca Go kiedyś obserwowała i mogła kupić za ileś tam.

0

@lucca87 Nie wymagaj od Koemana posadzenie na stałe na ławce 2 symboli klubu.
A poza tym o jakim postępie ty mówisz? Chyba zapominasz że całkiem niedawno odszedł z klubu zawodnik legenda który od kilkunastu lat decydował tu o wszystkim na boisku. Nad postępem to możemy zacząć pracować teraz.

1

Koeman: to sprowadźcie mi jeszcze napastnika
Laporta: dobra, oddajemy Messiego
Koeman: ale…
Laporta: to jeszcze Griezmanna sprzedamy
Koeman: ale…
Laporta: dobra, to masz tu de Jonga
Koeman: :|

I nie mówie tego z wyrzutem do Laporty, musiał ratować klub.

0

@lucca87 Jak wszedł Gavi i Balde to gra zaczęła wyglądać lepiej mimo że to młokosy.

2

Mam nadzieję że Laporta nie straci głowy i nie zwolni Koemana, który gra tym co ma. Trzeba zacząć od starej zepsutej gwardii, czyli zwłaszcza od Alby, Busquetsa i Robero, którzy ciągną ten klub na dno i jak najszybciej się ich pozbyć. Oni tu grają jak za karę i to strasznie źle działa na drużynę.
Poza tym jak już robić rewolucję to grubtowną. Ostatnio pojawiły się wiadomości że Barca ma odłożone 60 mln na zimowe okienko, to już coś. O ile uda się pozbyć niepotrzebnych piłkarzy i odciążyć jeszcze budżet to będzie jakieś pole do manewru.
Kiedyś Laporcie udało się sprowadzić Ronaldinho i wokół niego zbudować drużynę. Wierzę że teraz też się uda ściągnąć jaką gwiazdę (choćby Haalanda) i spróbować jeszcze raz.

1

Przełączcie na siatkówkę, szkoda nerwów

0

@Shear007 A kogo miał wystawić? Środkowego napastnika Barcy B którego nie ma?

0

@Sapos93 Chyba żartujesz...

0

Lepiej przełączcie na siatkówkę, mówię Wam.

0

A tak apropos głębi składu Realu to Bale właśnie wypada na tak długo że nawet nie podają na ile. Teraz w kolejce Hazard.

4

Wygląda na to że to prawda, nie zdajemy sobie sprawy jak blisko było ogłoszenia bankructwa i końca Barcelony jaką znamy, przynajmniej na kilka lat.
Zapewne jeszcze miesiąc - dwa rządów Bartomeu i byłby koniec.

0

@JarekS Ja pamiętam czasy gdy Antic cudem wprowadzał nas do pucharów i oczywiście zdaję sobię sprawę z naszej sytuacji, ale też uważam że Real wcale nie jest w dużo lepszej. Na prawej obronie nie mają zastępstwa na ciągle ostatnio kontucjowanego Carvajala, Eder i Nacho są solidnymi, ale najwyżej średnimi obrońcami, Marcelo to wrak Mendy nie przekonuje i jedynie Alaba. Real ma naprawdę słabą obronę co pokazują mecze które już się odbyły. Pomoc jest niby niezła, ale atak to Benzema i kilku bardzo niepewnych zawodników (czy to przez kontuzje czy to przez wzloty i upadki formy). Uważam że wcale nie stoimy na straconej pozycji w walce o tytuł.

0

@JarekS Ty widzę się uparłeś żeby co chwilę straszyć jakie to Real i Atletico są potężne i jak my z nimi nie mamy szans, o co Ci chodzi? Ja tam „monstrualnej” kadry w Realu nie widzę i będę się przy tym upierał. Obrona jest dziurawa, Hazard i Bale mogą za chwilę wypaść i zobaczymy jak długo w dobrej formie pociągnie Vinicius. Zresztą popatrzmy z kim Real grał do tej pory. Za chwilę mają Inter, Valencię i Villareal, jak w tych trzech meczach zagrają tak dobrze jak z 18. w tym momencie Celtą (która zdobyła w tym sezonie 1 punkt) to Ci przyznam rację.

0

Ja mam wrażenie że ostatnio cała Barcelona ma problem z psychiką. Wczoraj opisałem to w mocnych słowach, ale widać że coś jest nie tak.
To co wczoraj odstawili koszykarze było kuriozalne, każdy kto to widział powie że to nie Real nas dogonił tylko my się zwyczajnie poddaliśmy. I to nie przy porażce tylko przy prowadzeniu. Podobnie zrobili piłkarze w końcówce poprzedniego sezonu mając mistrzostwo na tacy.
Mówcie co chcecie o Laporcie, pewnie nie jest idealny. Ale chociażby ten plakat wyborczy z Madrytu pokazuje że ma jaja i może to pozwoli odzyskać trochę jaj naszym zawodnikom wszelkich sekcji.

1

Real pewnie to wyciągnie, ale święto nowego Bernabeu zepsute.

0

@Robert1603 Ja bym po prostu chciał żeby zagrali dobry mecz na miarę możliwości. Wynik to sprawa drugorzędna w tym meczu.

0

Co ci koszykarze odpi…..?!?! 17 pkt przewagi było a zaraz to przegrają

0

Dziwna sprawa, Rakuten to przecież taki japoński Amazon, a Amerykanie w pandemii bili rekordy.

0

@R_da_Souza_Faria A to też ciekawa teoria

0

@RosjaninBut Już widzę jak Bayern płaci takiemu piłkarzowi 5 mln rocznie żeby przebić bankuta

9

Cieszy mnie że jest coraz więcej newsów o zainteresowaniu takimi młodymi chłopakami. Pewnie nie wszyscy będą gwiazdami ale kierunek jest dobry.

0

@Murazor Jakby to jeszcze jego wina była

4

@lucca87 No chyba nie bardzo, prawo krajowe stoi wyżej niż przepisy FIFA

1

Prawo stoi po stronie Brazylii, inną sprawą jest to że to prawo to czysty debilizm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?