1

Zależy co będzie z Aguero. Jak Luuk zacznie jako tako grać (a ostatnie 2 mecze miał niezłe) to w ataku zrobi się ciasno, zwłaszcza że Cavani będzie chciał zarobić. Chyba nie ma sensu w zimie ściągać kolejnego tymczasowego napastnika.
Chociaż jak to spowoduje spadek zainteresowania Danim Olmo to jestem za.

1

De Jong w poprzednim sezonie zaczął w końcu grać dobrze a teraz znowu mizeria jak na niego. Zresztą ja już nie wiem jaka jest ta jego „legendarna” już pozycja, bo w pomocy grał już wszędzie i cały czas się mówi że to nie jego pozycja. On już chyba sam tego nie wie.

10

Złotego buta nie zdobędzie, ale kilkanaście bramek strzeli. Jak się nie ma co się lubi to się lubi to co ma.

0

Pchanie Demira do pierwszego składu to bezsens, chłopak nie jest absolutnie na to gotowy.

5

Atletico jest słabe a Real spuchnie, jeszcze odrobimy straty i pójdzoemy po mistrza, róbcie screeny.

0

No i dostał, to chyba jakiś rekord zdobycia pięciu kartek.

0

@rafa324Przemas zarzucił mi pisanie głupot więc poszukałem, nic więcej.

0

@Przemas8411
https://www.realmadryt.pl/news/15490-kartka-ramosa-anulowana
To co prawda stara sprawa i tu akurat powinni anulować, ale wystarczy przypomnieć że jak Messi oddawał hołd Maradonie to nie anulowali.
Więcej mi się nie chce szukać ale pewnie bym znalazł.

0

@Przemas8411 Ramosowi cofali i jestem w stanie się założyć o milion.

0

@geass Ramosowi cofali i Casemiro chyba też z tego co pamiętam

2

Dziwne to wszystko, przecież On naprawdę nic nie zrobił…

23

Mówienie że trzeba usunąć piłkę jest podważeniem bezstronności sędziego?

3

@equwesta Bzdury opowiadasz, skład na miejsca 7-11? Przecież nasz skład jest wart 700 mln, a ile są warci ci co mają być przed nami? 70? 100? Ja już nie wspominam drużyn typu Granada czy Cadiz, ale nawet Sociedad, Bilbao czy Sevilla nie mają zawodników klasy FdJ, Fatiego, Depaya czy Dembele a nawet Coutinho.
Inną sprawą jest wydobycie z tych zawodników lepszej gry.

0

@Greenalley Brak celnyxh podań to kwestia trenera? Hmmmm Może to że Depay zamiast do bramki kopnął do tyłu to też wina trenera?
A Fati może dać impuls do bardziej ambitnej gry, wprowadzić trochę świeżości, bo na razie nasi piłkarze grają jak za karę.

2

Mnie bardzo martwi indywidualna forma zawodników. Frankie jest cieniem samego sibie, Busquets snuje się po boisku, Depay po błyskotliwym początku ma zjazd, Coutinho wszedł na pół godziny i nie pokazał ani jednego optymistycznego zagrania, Dest jest słaby, Demir nie ma prawa grać w pierwszym składzie, Gavi i Nico mają tylko przebłyski. Nawet Puig który po wejściach zawsze wnosił ożywienie teraz nie pokazuje nic, a wczoraj popisał się już koncertowo.
Jedyny promyczek optymizmu to środek obrony i MATS, który wczoraj zagrał wreszcie pewnie i na „0”. Może Fati to rozrusza?…

2

Kartka dla Frankiego idelanym podsumowaniem jego formy.

0

A ja bym chciał pochwalić Luuka, gość nie grał od maja, cudów nie ma, ale się stara

1

@JarekS No i jesteśmy, nikt tego nie przewidział…

0

@Tibu A jaki tak naprawdę jest nasz „system gry”? Mówisz o tiki-tace granej przez piłkarzy typu Xavi, Iniesta, Busquets w najlepszych latach, Messi, Neymar, Suarez, Dani Alves, Henry, Eto, Ronaldinho, Villa, czy nawet Pedro? Kim ty chcesz tą tiki-takę teraz grać?
@Comentateiro
Mi też się przestaje podobać Pedri w Barcelonie. To tak trochę jak (zachowując proporcje) Arthur Melo - niby widać że ma technikę, niby ciężko Mu zabrać piłkę, ale niewiele z tego wynika. Pedri potrzebuje mentora który pchnie Go do bardziej odważnej gry.

6

Wszyscy jakoś mogą wygrywać w końcówkach tylko nie my.
Generalnie psychika naszej drużyny leży na dnie, atmosfera jest tragiczna. Piłkarze grają jak za karę, są zgaszeni i przygnębieni. I dopóki to się nie zmieni to wyniki się nie poprawią, ja rozumiem że nasz skład nie jest cudowny ale bez przesady, sam FdJ jest wart więcej niż cała drużyna Granady, mamy kilku wartościowych zawodników i nie wolno nam grać tak słabo z ligowymi przeciętniakami.
Byłem i jestem przeciwnikiem zwolnienia Koemana, ale obawiam się że jak w najbliższym czasie atmosfera się nie poprawi to trzeba będzie Go wymienić i dla odmiany (po spokojnych trenerach Valverde, Setienie i Koemanie) wziąć wariata typu Conte. Może nas rozrusza.

1

Oh yeah, czekałem na taki artykuł. Zaraz się jeszcze okaże że mogliśmy kupić tego gościa z Ajaxu co 4 gole strzelił ostatnio.

0

@Bogan Ok, ja rozumiem. Tylko ustawienie tak wysokich odszkodowań sprawia że trenerzy nie ponoszą odpowiedzialności za swoje wyniki. Dziwię się że kluby na to idą.

0

W każdym klubie trenerzy mają wpisane odszkodowania za zwolnienie i to jest dla mnie bardzo dziwne. Wszystkie kluby na świecie zgadzają się na to i później nawet jak drużyna gra beznadziejnie to trenera nie można zwolnić bez odszkodowania.

0

Ach jaki idealny artykuł dla malkontentów, płaczków i narzekaczy. Wygadajcie się tutaj, poopowiadajcie jacy to jesteśmy biedni i jaki cieżkie czasy nas czekają. Przynajmniej może przestaniecie pierd.. pod innymi artykułami.

0

@Pewex A ciekawe skąd Ty tutaj możesz wiedzieć jaka jest rzeczywistość. Bo w gazecie przeczytałeś? Wiadomo że sytuacja jest bardzo zła ale nie przesadzajmy.

2

@Tomix_83 następny narzekacz się objawił, ulżyło Ci?

16

Rzygać się już chce jak czytam te komentarze. Haaland nie przyjdzie, jesteśmy za słabi, nie stać nas, chude lata, nikogo nie kupimy, walka o ligę Europy, spadniemy z ligi… Jak macie pisać takie pierdoły to lepiej nie piszcie nic.

0

@JarekS O Camavidze w Realu słyszałem już ze 2 lata więc nie wiem na ile było realne wyciągnięcie Go do nas. Podobnie najpewniej do Realu w końcu trafi Mbappe, chociaż obtawiam że niedługo przedłuży kontrakt z PSG.
Zreszrą nie można mieć każdego, musimy wyciągać ludzi którzy chcą tutaj grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?