0

Wymiana na Kane’a?

0

@kaczorra86 No właśnie mam, bo jest napisane że jest wyceniana na 250 mln. Nie wartość akcji wypuszczonych na rynek tylko wycena firmy. Więc jak jesteś taki mądry to powiedz co źle napisałem

0

@udarpawarotam Popieram! Zabierzmy Mu i dajmy tym co sobie nie radzą. Tylko nie wszystko żeby odrobił i wtedy znowu Mu zabierzemy. Perpetum mobile!

0

Są właścicielami 1500 budynków a majątek to 250 mln? Coś mało, wychodzi że jeden budynek jest wart średnio 160 tysięcy.

1

Barcelona prowadzi moim zdaniem niewłaściwą politykę sprzedawania wychowanków. Niestety trzymamy ich za długo tracąc najlepszy moment na sprzedaż. Powinny być dla nich dwie opcje: albo stawiać mocno jak na Pedriego i Moribę albo sprzedać gdy są chętni z zachowaniem opcji odkupienia. Inne wyjścia nie mają sensu bo ciągłe wypożyczanie nie ma sensu i kończy się zawsze oddaniem za darmo.

1

@Midast Porównywanie sytuacji transferowej Trincao i Dembele jest moim zdaniem nie na miejscu. Zupełnie inne sytuacje, inny format piłkarzy, inne zarobki, inne stawki.

0

@Donio Ja już nie mówię o 1 EUR, niech weźmie 5 mln albo nawet 10, ale nie kwoty o których się mówi

4

Leo, serio? Błaszczykowski potrafił grać w Wiśle za 500 zł… ja rozumiem że Messi dał wszystko Barcelonie, ale też Barcelona dała wszystko jemu. Naprawdę aż tak cienko przędzie że musi ciągnąć taką kasę?

2

Myślę że obserwując jak grają Ukraińcy, Węgrzy, Szwajcarzy, Czesi, można spokojnie stwierdzić: Nasi reprezentanci to patałachy i błazny, ofermy i łajzy.

0

Takiego Grieza chciałbym oglądać w Barcelonie :(
A Benzema odżył w reprezentacji, gra świetnie.

0

Przecież to było poza polem karnym...

0

@Harnas2 Z hat trickiem Todibo w finale, chociaż w sumie to Laporta a nie Bartek...

0

Komentarz usunięty

0

Serio kazali gościowi w masce grać? Co za banda debili ja pier....

1

Dajmy PSG 10 naszych zawodnikow a w zamian Mbappe i spokój.

0

@JoseArkadioMorales akurat tu do Lahoza pretensji nie mam, po to ma Var żeby podpowiadał

0

Za brak tego karnego sędziowie VAR nie powinni już nigdy oglądać boiska. Dawać tą superligę, może przynajmniej tam będą jakoś płacić za swoje błędy

0

@Borneo W 90 % meczów jest super. Ale w tych najważniejszych jest dętka. Jak chcemy wygrywać trofea to niestety takich piłkarzy musimy się pozbywać.

2

@Borneo Tak apropos tego legendarnego zgrania z Messim, to ile goli z tego padło w tym sezonie? 2?

5

Niby Alba zagrał dobry sezon, niby nie mamy nikogo na jego miejsce, ale pamiętajcie że to Alba jest jednym z głównych aktorów naszych spektakularnych porażek z ostatnich lat. To On razem z Busquetsem są głównymi przedstawicielami tej starej, wielokrotnie skonpromitowanej gwardii która w najważniejszych momentach potrafi tylko spuścić głowę i popłakać w szatni. Do tego te jego symulki i dyskusje z sędziamy irytują mnie tak bardzo że czasem nie mogę na niego patrzeć.
Jak byśmy tylko mieli jakieś rozsądne zastępstwo na lewej obronie to nie zastanawiał bym się ani sekundy nad sprzedażą Alby. Pozbądźmy się ludzi którzy są tutaj skończeni.

1

Wczoraj Hazard rozegrał pierwszy pełny mecz od 19(!!!) miesięcy. To jest dopiero dramat

4

W końcówce sezonu w którymś meczu komentator mądrze podsumował że Koeman nie miał w drużynie swojego „żołnierza”. No to teraz już ma, mam nieodparte wrażenie że Depay nas wszystkich bardzo pozytywnie zaskoczy.

0

@AxelF Ale jak Mascherano faulował po strzale w meczu 6-1 to nie było. Co kraj to obyczaj

0

I co teraz? Krychowiak w podstawie na Szwecję?

2

Ale jaja :) nie można tak było ze Słowacją kur....??

3

to akurat nie wina Szczęsnego, Bereszyński ruszył piłkę ostatniej chwili

3

Nie żebym liczył na to że tu wygramy ale chętnie bym zobaczył powtórkę z narysowanymi liniami

0

To nie był czasem faul Bednarka?

20

Gdyby jeszcze Ramos nie był chamem symulantem i bandytą to miałbym dla niego więcej szacunku.

1

@Sapos93 Ja bym powiedział że obrońcy powinni się obudzić z drzemki i chociaż troszkę utrudnić dobitkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?