0

@ferdas_rawa Pytanie jest takie, czy stać nas teraz na grubą inwestycję w trenera? Odszkodowanie dla Koemana, premia dla nowego, jeżeli trzeba kogoś wyciągać z klubu to coś trzeba będzie zapłacić. Allegri podobno jest już w Juve, czyli tematu Realu w ogóle nie było. Pep? Uważam że to była ogromna klapa bo skali oczekiwań nie uniósł by ani On ani drużyna. Bielsa to jest jakaś opcja, ale nigdy nie trenował wielkiej drużyny klubowej. Xavi na bank nie przyjdzie na razie, za duże ryzyko dla niego, bo na pewno kiedyś będzie chciał się stać legendą trenerską Barcelony a jak Mu teraz nie wyjdzie i trzeba Go będzie zwolnić to spali mosty. Lopetegui to też opcja, tylko tak jak pisałem na początku chyba jednak mamy pilniejsze wydatki. Teraz trzeba zrobić wszystko żeby sprowadzić porządnego napastnika.

0

@Lucassito I co? nie zdobyli żadnego trofeum a w lidze byli wyżej od nas tylko dlatego że daliśmy dupy w ostatnich 4 kolejkach.

0

@gg156 Xavi głupi nie jest, nie przyjdzie dopóki w klubie będzie Messi i Busquets.

0

@ferdas_rawa Dobrze, podaj więc nazwisko "pewniaka" który odniesie u nas sukces.

0

@4Fabregas4 Jakiego lepszego? Allegri pewnie pójdzie do Realu, Flick podpisał. Może Zidane? Jaki dobry trener jest do wyciągnięcia?
Ja bym zamienił Koemana tylko na jednego gościa - z Liverpoolu. W przeciwnym razie szkoda zachodu.

1

@Lucassito Tak, drużyna Mu pomogła po uju... jak tylko się okazało że mają szansę wygrać mistrzostwo to poplątały im się nogi i ze słabiakami zdobyli 1 punkt na 9. Może to wina Koemana i tej osławiionej już taktyki?
Wykorzystywaniem sytuacji pod bramką przeciwnika też Mu pomagali, bardzo bardzo.

0

@martool na samej górze noże i tak, ale wykonawców dobierają jak najgłupszych.

1

Debile, debile, debile. Światem rządzą idioci i ten wirus dobitnie to pokazał

2

@Herbert Nie oszukujmy się, ogromna większość z tych 26 powtarza się co rok.

0

Lista pokazuje jaki mamy dramat w zdobywaniu bramek. Ja już nie mówię o skuteczności MSN, ale nasza klasyfikacja kanadyjska wygląda strasznie. O ile Griezmann jeszcze jakoś się trzyma, to już Dembele statystyki ma słabe a najskuteczniejszy pomocnik ma zdobyte 3 bramki. Gdzie te czasy gdy Paulinho czy Vidal dobijali do 10? Pomyślcie jak by wyglądała tabela gdybyśmy mieli te 10-12 bramek strzelonych więcej. Napastnicy to absolutny priorytet w następnym oknie transferowym. Ja tam cały czas liczę na to że Laporta zaskoczy jakąś gwiazdą. Wiem że z kasą dobrze nie jest ale takiego Halanda można np wypożyczyć na 1 sezon po to żeby w następnym Go kupić za klauzulę.

3

A że tak zapytam gdzie jest miejsce dla drużyn które mogą sie zakwalifikować. Rozumiem że drużyny w tym zestawieniu które nie mają przy sobie nawiasu mają pewny udział w fazie grupowej? Czyli na 32 drużyny 24 ma pewny udział? I UEFA ma czelność krytykować pomysł superligi?

2

@Lucas92 Właśnie miałem to napisać, jeszcze jakby Napoli nie sfrajerzyło to by był komplet

13

Ja się cieszę że w końcu zaczęto za wyniki obciążać piłkarzy a nie trenera. Wreszcie ktoś zaczyna o tym głośno mówić. Mam nadzieję że to spowoduje że może przemyślą i dojdą do tego jakimi są frajerami i jak łatwo oddali w tym sezonie 2 puchary. Co prawda miałem taką samą nadzieję po meczu z Liverpoolem ale cóż, zawsze można pomarzyć.
A co do Koemana, to zastanówcie się nad jego osiągnięciami z tego sezonu: wreszcie uruchomił de Jonga, wreszcie przywrócił do gry Griezmanna, obudził Busquetsa. Cały sezon graliśmy bez prawdziwego napastnika. Odrobiliśmy ogromną stratę do Atletico i tylko frajerstwo naszych piłkarzy nie pozwoliło wygrać podwójnej korony. Mieliśmy najwięcej okazji bramkowych w całej lidze i tylko nieudolność naszych strzelców sprawiała że ich nie wykorzystywaliśmy. Czy ktoś naprawdę obwinia trenera za porażki z Granadą Celtą i remis z Levante? Przecież te mecz były pod pełną kontrolą aż do momentu gdy nasi piłkarze dowiedzieli się że to jest ten moment i możemy wygrać mistrzostwo a wtedy odcinało im prąd.
Osobiście tego kompletnie nie rozumiem, jak można tak nisko upaść gdy jeszcze niedawno wielu z tych piłkarzy wygrywało wszystko co się dało.
Widać jak wiele znaczy przywódca typu Puyol, Xavi, Mascherano czy Iniesta. Teraz nie ma nikogo takiego bo de Jong to nie ten typ, a stara gwardia czyli Messi Alba czy Busquets potrafią tylko spuścić głowę i się wypiąć...

0

@escarabajo Nie piszą o skandalu z Brzozowskim bo to ogólnoeuropejska zmowa.

14

Uda się czy nie uda w pełni wysprzątać szatnię, przynajmniej ktoś zaczął o tym mówić, a to już coś. To działa na zawodników.

2

Cudowne wiadomości, wreszcie ktoś zaczyna mówić twardo

1

@mutombo Do Getafe na pewno...

1

Dobrze że w końcu zaczęło się mówić że to piłkarze są odpowiedzialni za ostatnie wyniki. Może i Laporcie nie wszystko się uda ale przynajmniej mam pewność że zrobi wszystko co można.

1

Eh jak ja lubię czytać komentarze na tej stronie...
Cały sezon wszyscy jechali po Griezmanie i chcieli się Go jak najszybciej pozbyć z klubu.
Teraz jak pojawia się plotka o potencjalnej wymianie za jednego z najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy na świecie to nieee, przecież Griezmann dobry.
Tylko czytać i śmiać.

0

@Magicc89PL Tego Halanda to bym chyba jeszcze nie zamykał

1

Problem z trenerem jest taki że nie za bardzo jest kogo wziąć w jego miejsce.

4

4 mln przy transferze za darmo i patrząc ile zarabiają nasze „gwiazdy ławki” wyglądają śmiesznie.

0

A Pjanic ile zarabia tak z ciekawości?

0

@czar007 Nie neguję słabej formy Matsa, zawala bramki. Ale wybacz, pisanie „bramkarz mógl nam uratować remis” w kontekście meczu u siebie z Granadą czy Celtą, w takich okolicznościach że zwycięstwa dają nam mistrzostwa, to moim zdaniem jest to jakieś kompletne pomieszanie pojęć i rzeczywistości.
I to nie jest tak że Granada, Levante czy Celta zagrały jakieś mecze życia. To my zwaliliśmy to na całej linii. Sorry, ale walcząc o mistrzostwo strzelamy u siebie po jednym golu? We wszystkich tych meczach - a były ku temu szanse - powinnośmy zamknąć wynik do przerwy i spokój.
Obwinianie za ostatnie wyniki bramkarza to moim zdanie absurd.

0

@czar007 Mógł nam dać remis? Hmmm, a nie mogli nam go dać nasi ofensywni zawodnicy? Bramkarz ma nam ratować remis w meczu z Celtą u siebie bo napastnicy nie umieją strzelić więcej niż jednego gola? Celcie Vigo u siebie? W meczu który może dać nam szansę na mistrzostwo? Serio?
Może z w meczu z połową Granady u siebie też bramkarz miał nam „dać remis”?

6

@krzyrzak69 No, wreszcie mogłeś to napisać. Jak przez ostatnie kilka lat ratował nam dupy to siedziałeś cicho.

0

@Michalak Xavi nie jest głupi i widzi co się dzieje. Założę się że nie przyjdzie do nas dopóki będzie tu Messi i Busquets.

4

Jak w burdelu nie idzie to sie zmienia ku a nie firanki.
Niestety nasi piłkarze kolejny raz pokazali że po wielokrotnych historycznych kompromitacjach nie ma już dla nich nadziei. Messi jak zwykle zniknął, Alba to samo, szkoda mi tylko MATSa bo nie zasługuje na tracenie tylu bramek i na takie traktowanie przez kibiców.
Dopóki co najmniej 2-3 piłkarzy ze starej gwardii nie odejdzie to nic z tego nie będzie, choćby nie wiem kto przyszedł w miejsce Koemana. Ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem jego zwolnienia, rozważyłbym to tylko w jednym przypadku: Klopp.

4

@blaugrana_36 Obwinianie Koemana za ostatnie porażki jest kompromitacją, wstydził byś się takie pierdoły pisać

4

To jest nie do uwierzenia jak łatwo jest nam strzelić gol. Niewyobrażalne, kompletnie nie wiem co się dzieje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?