kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Będzie saga aż do lipca...
3
@mielniczas Akurat Mbappe od zawsze nie krył swojej sympatii do Realu, krążą zdjęcia wyplakatowanego pokoju. Zresztą to mokry sen Pereza i nie wiem co by musiał zrobić Laporta żeby przekonać Mbappe żeby wybrał Barcę.
Poza tym wygląda mi na cwaniaczka.
2
@skelert A dlaczego nie? Jeżeli w sumie uzyskają tyle ile chcą to mogą się zgodzić. Borussia zdaje sobie sprawe że w tych czasach u wszystkich jest cieńko z kasą i zdają sobie sprawę że za rok dostaną „tylko” 75 mln.
P.S. Borussia właśnie przegrała i oddala się dość mocno od LM, czyli Haaland oddala się od Borussi.
0
Stawiam duże pieniądze że Haaland nie będzie grał w BVB w przyszłym sezonie. Dobra opcja to wypożyczyć go za jakieś 20-30 mln a za rok wykupić za dodatkowe 75.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak tylko zobaczyłem tytuł newsa to już widziałem te komentarze że oni do nas nie pasują. Ponawiam więc pytanie kilku innych użytkowników: kogo byście u nas widzieli? Tylko nie piszcie o Barcy B...
3
Koeman popełnił błąd że nie kazał im się wykartkować w ostatnim meczu. Valladolid u siebie to najłatwiejszy mecz do końca sezonu i najlepiej byłoby mieć kary z głowy.
0
@Pustelnik Skąd wniosek że chodzi o kasę? Sam Laporta na pewno im powiedział że będą kluby które dadzą więcej pieniędzy.
0
Podobno Perez nie spotkał się z Raiolą i Haalandem, na ich miejscu poczuł bym się nieciekawie, oby to był dobry znak.
1
@Krystian1588 Sprzedane koszulki mogą co najwyżej napełnić kasę Nike a nie naszą
0
@Tomek54321 i że na 10 perełek pożytek będzie z jednej jak dobrze pójdzie
1
@Whudi Ramos plusuje zdobytymi golami, poza tym to brutal, cham i symulant. Najlepszym w historii to On może buty przynieść.
1
@MarioVeB! A ja bym wolał nie widziać jak Ramos Messiego tnie równo z trawą.
0
@denks1984 Dostać karę za umówienie się z piłkarzem pomimo obowiązującego kontraktu.. już nie pamiętasz sprawy Griezmanna?
3
Błagam, przestańcie już pier....ć że ktoś pasuje/nie pasuje stylem do Barcelony bo się tego czytać nie da.
0
@zibiku W przyszłym roku będzie już po wszystkim. Stawiam sporą kasę że Haland nie wytrzyma w BVB tych wakacji. Zresztą sama Borussia będzie chciała Go teraz sprzedać żeby zarobić więcej niż 75 mln
0
Wygląda na to że Haland jest profesjonalistą a nie gwiazdorzy tak jak Mbappe.
Alba Garcia Araujo Dest Moriba De Jong Pedri Fati Haland Dembele - to drużyna którą jesteśmy w stanie złożyć tu i teraz, która spokojnie może powalczyć z każdym a średnia wieku (poza Albą oczywiście) to + - 21 lat. To naprawdę nie wygląda źle. Do tego Messi, który jednak jest magnesem, bo kto by nie chciał powiedzieć że grał u boku Leo? W Realu takiego magnesu nie ma a i sytuacja w drużynie jest o wiele gorsza.
Poza tym Laporta ma jakiś urok osobisty który w takich sytuacjach bardzo się przydaje.
0
Po co ci idioci kazali Maxowi oddać miejsce?!?!?
10
@kaamil1910 A jak położył się chociażby w meczu z nami po dotknięciu Araujo przez co przegraliśmy wysoko z Juve i trafiliśmy na PSG to nie jest oszustwo?
26
Widać że to człowiek Koemana i powinniśmy zrobić wszystko żeby Go ściągnąć, zwłaszcza że jest za darmo. Podobnie z Wijnaldumem, skoro ufamy Koemanowi to dajmy Mu jego ludzi.
0
@Yoshi94 Przede wszystkim Kane zajmie miejsce dla zawodnika spoza UE a nie wiem jak tam w Realu to wygląda.
14
A jak szmaciarz Carvalho trzymał Valdesa przy golu na 4-2 parę lat wcześniej to już nie pamiętali?
Dobrze się stało, chociaż raz sędzia wydrukował mecz dla nas. Pamiętam jak wrocławska Warka na Włodkowica oszalała po golu Iniesty :)
EDIT: AxelF zgraliśmy się z tym Carvalho :)
1
Jedyne do czego można się przyczepić to brak wykartkowania Messiego i de Jonga. Obaj nie powinni zagrać w następnym meczu bo to stąpanie po kruchym lodzie. Wystarczy sędzia sympatyzujący z Madrytem i kartka z dupy gotowa.
4
Jak Koeman wystawia 3-5-2 to narzekanie że przeciwnik się spodziewa. Jak dał 4-3-3 to narzekanie dlaczego nie dał 3-5-2. Ciężko dogodzić kibicom.
4
Plan maksimum: wygrać, bez kontuzji, Messi i de Jong żółte kartki. Będzie ciekawie bo to trudny dla nas teren.
0
Naprawdę przy sprzedaży w niezłych pieniądzach Coutinho i Griezmanna i pozbyciu się Busquetsa i Umtitiego (oni dwaj zarabiają dużo w stosunku do swojej gry) nie byłoby szans na Haalanda? Za darmo przyjdą Garcia, Wijnaldum i Depay (Aguero) i mamy kompletną, naprawdę mocną kadrę.
0
@zwyklykibic93 Patrząc jak PSG dało się naszej (nie oszukujmy się) słabej drużynie Bayern się po nich przejedzie nawet nie będzie wiedział kiedy
0
Właśnie sprawa Koemana najbardziej mnie dziwi u piłkarzy. Srają pieniędzmi a mają wielki problem żeby obniżyć zarobki jak klub ma problemy przez te debilne lockdowny.
1
@czar007 Tu już raczej za późno na psychologa, uzależnienie od Leo jest jak duże że nie sądzę że da się coś tu zmienić. Trzeba po prostu poczekać aż Messi odejdzie i zacząć wszystko od nowa.
0
W naszej klasyfikacji drugi jest wyklinany przez wszystkich Griezmann a później pomocnik i obrońca. To tylko pokazuje jak bardzo potrzebujemy napastnika.