kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Mamy 5 pkt straty do Realu, 6 do Atletico i 9 do RSSS. Jak wygramy zaległe mecze to zrobi się 3 do Realu, 3 do RSSS i 6 do Atletico. Czy to jest taki straszny dramat jak spora część ludzi tutaj biadoli? Zwłaszcza że gorzej grać już nie możemy?
3
Rzygać mi już się chce jak czytam to ciągłe biadolenie...
Wczorajszy mecz był 3 z kolei który powinien się zakończyć prowadzeniem 3-0 po 15 minutach. Naprawdę nie jest winą Koemana, że dwóch jego teoretycznie najlepszych strzelców, czyli Messi i Griz nie potrafią trafić w bramkę.
Mecz z Alaves to 20 szans na gola, 2 wybicia z linii i absurdalny błąd Neto. Mecz z Kijowem powinien się zakończyć jakimś 7-0, tylko trzeba było w bramkę trafić. W meczu wczorajszym sam Griezmann powinien mieć hat tricka w pierwszej połowie, a wyjście Betisu przy 1-1 było ich pierwszą tak naprawdę groźną akcją.
Naprawdę trzeba mieć sporo złej woli żeby nie widzieć że nasza gra od poprzedniego sezonu się poprawia. Nie można też nie przyznać że naprawdę mamy sporo pecha a w kilku meczach doszły błędy sędziowskie.
Nie mówię że nasza gra jest cudowna i że idziemy po tryplet, ale nie przesadzajmy, trochę optymizmu.
I powtórzę to co pisałem już niedawno - we wszystkich ocenach naszej gry pamiętajcie z jakiego bagna i z jakiej atmosfery się dźwigamy.
0
Najpierw Militao teraz Casemiro i Hazard - zaraz wyleci pół Realu.
0
A tak sobie myślałem wczoraj co to będzie jak Coutinho wróci, bo teraz nasi atakujący łapią formę i trzeba będzie z kogoś zrezygnować. No to wykrakałem.
2
Serio sędziowie VAR mieli wątpliwości?
0
Nie dość że nie idzie to jeszcze mamy pecha, to już Griz zrobił ładnie.
1
Ciekawe jak to będzie wyglądać :)
6
Co jest nie tak z mentalnością kibiców Barcelony. Serio, naprawdę przestaję to rozumieć i zaczyna mnie to irytować.
Kiedy niedawno Marca czy tam As wystosowali absurdalną okładkę że Ramos jest najlepszym obrońcą w historii, nie było ani jednego głosu na ich stronie że to bzdura. Teraz nasze gazety piszą że MATS jest świetnym bramkarzem, to u nas pojawiają się głosy że wcale tak nie jest, ostatnio ktoś pisał że nadaje się co najwyżej do Romy, a poniżej czar007 pisze że lepszym bramkarzem jest - uwaga uwaga - Keylor. W każdym poscie ciągła krytyka Pique, chociaż widać że gość się stara i robi co może, oddaje serce na ile jest to możliwe. Ciągłe wieszanie psów na Roberto itd itp. Co z Wami jest nie tak ludzie?
Ostatnio zastanawiałem się dlaczego Real potrafi tak często w końcówce wyciągnąć mecz mimo że chu** gra, a my tak nie umiemy. Teraz widzę że mentalność kibiców jest taka sama jak mentalność piłkarzy.
0
Oj chyba wysoko się tu skończy... dobrze że Messi przynajmniej karne poprawił ostatnio.
0
@pomi11 Neto dostał piłkę którą powinien spokojnie przyjąć każdy 7-latek trenujący choć trochę w trampkarzach. Może i rzeczywiście gest Pique Go lekko zmylił, ale to absolutnie nie jest żadna wymówka.
I żeby nie było, nie czepiam się Neto. Błąd jaki się zdarza raz albo dwa razy w karierze każdemu bramkarzowi - shit happens. Szkoda tylko że ten błąd spowodował stratę punktów.
Nie rozumiem tylko dlaczego wszyscy na siłę próbują tym obciążyć Pique.
0
Z jednej strony powinniśmy odpuścić ten mecz, z drugiej strony potrzebujemy bramek naszych napastników. Na pewno w obronie Firpo, zapewne Messi i Griz zagrają od początku. Oby jak najszybciej mecz się zamkną i wtedy zmiany.
0
@pomi11 Sorry, podanie takie jak tysiące innych. Nie było mocne, nie kozłowało. Nie jest winą Pique że Neto podszedł tak blisko - po co to zrobił jie wiem - i nie jest winą Pique że poplątał się o własne nogi.
Wkurza mnie już to obwinianie Pique o całe zło, co się tak wszyscy czepili?
0
Mnie zastanawia upadek Vettela, co się stało z tym gościem? Rozumiem że Ferrari dziaduje ale Leclerc jednac coś tam walczy.
0
@Nieznajomy Bo Bottas przytrzymał Maxa, jaka w tym zasługa Hamiltona?
0
@Hosh Bottas jest cienki jak sik pająka i pokazuje to już któryś sezon z rzędu.
3
Strasznie mnie wkurza nazywanie GOATem gościa, którego jedynym zadaniem jest wystartować i nie wypaść z toru. A nawet jak jest mały problem to fart pomoże. Tfu!
0
@KapiFCB Bottas trzyma przecież
4
Zawalidroga Bottas znowu psuje wyścig nie tylko sobie ale też innym...
3
@Comentateiro Przy wszelkiego rodzaju analizach weźcie pod uwagę to z jakiego bagna i gnoju się dźwigamy. W tej drużynie nie działało wszystko, od trenera, przez piłkarzy po zarząd. Byliśmy na całkowitym dnie. Nasz najlepszy zawodnik od którego wszystko zależało jest na dnie. Ale spokojnie, będzie lepiej.
24
Nie wiem skąd aż tyle narzekań. Oczywiście tracimy punkty, seria jest bardzo niepokojąca, ale czy gramy aż tak bardzo źle patrząc na moment w którym jesteśmy?
Moim zdaniem Koeman i drużyna mają wielkiego pecha. Wczorajszy mecz był typowy pod spokojne 3-0 albo i nawet więcej. Sam Messi w jako takiej formie powinien zejść z hat trikiem. A My nie dość że nie dostajemy kolejnego klarownego karnego (którego sędzia nawet nie sprawdza i to jest kolejny skandal), to jeszcze dostajemy niewytłumaczalnego gola. Wielu pisze o negatywach, więc może ja się skupie na pozytywach.
1. Widać że De Jong gra dobrze z Pjanicem i Koeman w końcu chyba przestawi pierwszy skład
2. Fatiego piłka szuka niesamowicie, On strzela w trudnych sytuacjach, tylko jeszcze nad tymi łatwymi musi popracować
3. Griezmann gra ostatnio naprawdę nieźle i nie przyjmuję tego hejtu który się tu wylewa. Mam nadzieję że ten gol Mu pomoże
4. Pedri i Dembele są coraz lepsi, może Francuz jeszcze za bardzo chce kombinować, ale jak wczoraj parę razy depnął na skrzydle to obrońca nie miał szans
5. Pamiętajcie że cały czas gramy z tragicznym Messim a mimo to jakoś to wygląda. Wczoraj po pierwszej połowie był do zmiany, po przerwie grał zupełnie inaczej. Messi ma tragicznego pecha, nic nie wchodzi, ale w końcu zacznie.
Mamy 8 pkt straty do Realu z meczem zaległym. To nie koniec świata, Real jest słaby i będzie tracił punkty.
I jeszcze słowo o sędziowaniu. Ktokolwiek grał kiedykolwiek w jakichkolwiek rozgrywkach z sędzią wie, jak strasznie frustrujące i denerwujące są błędy. Przecież nasi zawodnicy oglądają mecze, widzą jak klarownych karnych nie dostajemy. To siedzi w głowach i naprawdę jest obciążające.
0
@BarcaSupporter Bo wszyscy wiedzą że czarne są fajne, teraz trzeba przekonać jak najwięcej ludzi do różowych.
0
Koeman jest ostrożny, zapewne Pedri nie zacznie w pierwszym składzie - i dobrze, nie ma co przesadzać.
16
@tomFCB Ale musiałby grać w Realu :)
38
Ten mecz pokazał co znaczy dobry sędzia. Nie mówię tu o spalonych Moraty, tylko o całym meczu. Sędzia był po prostu doskonały, dał się nabrać z tego co pamiętam tylko raz, kiedy Cuadrado walczył z Albą, a tak to każda nawej najmniejsza decyzja była dobra. I takie sędziowanie właśnie jest jednym z argumentów powstania superligi.
A mecz fajny, z tego Pedriego to jakiś przech.... wyrośnie, bardzo dobry mecz Griza, szkoda że znowu się nie udało, fajny Dembele, zaangażowany Messi. Gdyby nie te kombinacje pod bramką powinno się skończyć wyżej.
0
Messi pod bramką w tym sezonie nie istnieje... szkoda prawie asysty Griza
0
Szkoda że Dembele zostaje wpuszczany od początku na trudnych rywali. Nie ma formy i będzie Mu trudno. Ciekawe jak Pjanic.
1
@Artuuuuur Dlatego po sezonie Messi powinien odejść. On teraz ciągnie w dół. Mimo umiejętności piłkarskich jego nastaiwienie i ciągły foch bardzo źle działają na drużynę. Może teraz się poprawi jak Bartomeu zrezygnował.
0
@Marcello Akurat ten punkt niewiele znaczy w kontekście awansu czy odpadnięcia Realu, ale na pewno taka końcówka podnosi morale.
4
Tej gry do końca można Realowi pozazdrościć, ile to już razy wyciągali tak mecze? A u nas? Nosy w dół smutne miny i wzdychanie.
1
@fcbarcafan19 żeby tylko do samogwałtu nie doszło...