kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Ludzie, zluzujcie majty. Griezmann zatyka dziury po Messim, daje stabilność. W drugiej połowie wejdzie za niego Dembele. Ja wiem że Griz słabo wygląda w ataku i sam chciałbym żeby grał lepiej (On na pewno też tego chce), ale popatrzcie na inne zadania jakie spełnia w drużynie.
0
@monsterrize Ta, ciekawe kto kupi tak drogiego zawodnika w zimie.
2
Zapowiedzi że w tym sezonie o mistrzostwo będzie walczyć 4 albo i więcej drużyn chyba można sobie wsadzić.
1
Zarówno w meczu z Villareal jak i wczoraj było kilka momentów w których przez nasze ustawienie - cofnięcie 2 defensywnych i pójście do przodu napastników - w środku boiska robi się dziura i to spora. Zwróćcie na to uwagę. Nie wiem czy to jest celowe czy tak samo wychodzi ale robi się dzięki temu przestrzeń którą Coutinho wykorzystuje. Oby tak dalej.
11
Brawo Cou! Oby tak dalej, dziś zabrakło szczęścia.
0
To tak apropos wyjazdów na mecze, na pewno miejscowi tak obstawią bilety że nie będzie szans się dostać.
0
@Ramon w sumie racja, bo to nie chodzi tylko o to do której grupy nie może trafić drużyna w tym momencie losowana, tylko że te pozostałe też mają obwarowania... ciul nie losowanie
0
Co to za pesymizm? Dlaczego wszyscy piszą że pewne 2. miejsce? Więcej wiary, będzie dobrze
1
No dobrze, rozdzielenie Ukrainy i Rosji jestem w stanie zrozumieć. Ale dlaczego Olimpiakos mógł trafić tylko do grupy B i C jak był losowany?
0
@lech i barca A co ma Shachar do Ruskich? Jak Polska drużyna kiedyś awansuje (hahaha) to nie zagra z Niemcami bo sąsiadujemy?
0
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego Shachtar mógł trafić tylko do 2 grup???
0
@socha W Barcelonie można wymiatać jak się dostaje piłki, jak Neymar z Messim nie mają na Ciebie focha i jak trener cię wystawia.
Oglądnij sobie jakieś mecze z poprzedniego sezonu jak grał Firpo i policz ile miał "pustych przebiegów" bo nikt Mu nie zagrał mimo tego że dobrze wychodził.
0
@Edinho19911991 Oczywiste jest to że Busquets spuścił z tonu i że ostatnio jest bez formy. Ale przestań bluźnić. Był dość długi okres kiedy Busquets był w top 3 pomocników świata a wielu twierdziło że jest najlepszy.
1
@Kamilb1988 Wygląda jak Tom Hanks w Cast away :)
1
@Qexi Sprzedać Umtitiego i Todibo, zostać z dwoma obrońcami.
0
@Allbi A nie może SC w tym zakręcie porostu pojechać 50 na godzinę?
1
Sędziowie F1 ostatnio zdecudowanie przesadzają z SC. Najpierw Magnussen zatrzymał się w chyba najbezpieczniejszym miejscu toru a teraz zatrzymują wyścig bo dzwig jest na torze?? Absurd.
2
@VamosRakieta Teraz to już ciekawość i nadzieja że „może jednak”. Jak się popatrzy na nazwiska to nie jest u nas tak źle, oby tylko Koeman wszystkich ruszył do roboty.
1
Ciężkie czasy dla mnie nastały, Barca w rozsypce, Ferrari to jakaś komedia... ciekawe kiedy znowu się odmieni.
1
@wroclawskifan Sytuacja kompletnie nieporównywalna, tam chodziło o transfer, nie ten wiek zawodnika, nie ten moment w sezonie, przecież my za chwilkę zaczynamy grać!
4
Takie pytanie do zwolenników pozistania Messiego: jak Wy sobie to wyobrażacie? Przecież jeżeli postanowił odejść, a ma rok do końca kontraktu to jest możliwość że FIFA ustali cenę, albo sprawa skończy się w sądzie. Przypominam że jest 30 sierpnia, zaraz zaczyna się sezon. Zakładając że jakimś cudem uda się prawnie zatrzymać Messiego w Barcelonie to jak sobie wyobrażacie tą drużynę? Zgnita do szpiku kości juz w poprzednim sezonie teraz jeszcze bardziej dramatyczna. Nie lepiej odpuścić?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bardziej bym obstawiał że oddadzą tych trzech ale bez dopłaty. Toteż by było wartezastanowienia.
3
Zostanie czy nie zostanie, jak Bartomeu odejdzie to Barca na tym dobrze wyjdzie.
0
Skąd oni biorą te durnoty?
0
@RosjaninBut Ja to wiem, ale pamiętaj kto rządzi naszym klubem.
0
Z jednej strony City i Messi nie mają wyjścia, z drugiej Barca też. Oczywiście o ile Messi oficjalnie potwierdzi swoje odejście, bo na razie to wszystko są większe lub mniejsze plotki.
Wydaje się że tylko City jest w stanie realnie go sprowadzić, ale co będzie jak Bartomeu się uprze, będzie chciał pokazać jakim jest twardym negocjatorem i nic z tego nie wyjdzie? Wtedy dopiero będzie problem. Bartomeu mądrością nie grzeszy, wszystkiego się można spodziewać.
9
Pozwolę sobie przenieść wątek wyżej, poprzednia dyskusja spada już na 2 stronę.
Cała nasza rozmowa miałaby głęboki sens gdyby Messi miał powiedzmy 28 lat. Tylko że ma 33. Jak nie odejdzie teraz to odejdzie za rok, a za 2 lata już na pewno.
Od kiedy Leo przekroczył magiczną "30" zaczęły się głosy (słuszne oczywiście) że trzeba się przygotować na jego odejście. Czy klub zrobił cokolwiek żeby się na to przygotować? Czy nasza gra robi się bardziej zespołowa? Czy zrobiliśmy się mniej uzależnieni od Messiego? Oczywiście 3x nie. Skąd więc pomysł że jeszcze pół roku, czy rok grania Messiego coś zmieni? Są jakieś przesłanki? Bo moim zdaniem gramy gorzej, gorzej i gorzej, coraz większe kompromitacje. Ten sezon to przecież jakaś zupełna katastrofa, schyłek pracy Valverde powodował to że każdy mecz Barcy kończyłem wymiotami, a Setien po prostu znalazł się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie. Foch Messiego po zwolnieniu Valverde był widoczny z kosmosu. Jeżeli ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć co nam da jeszcze rok gry Messiego i przekona mnie że po tym roku będziemy lepiej przygotowani na jego odejście niż jesteśmy teraz, jeżeli ktoś mi zagwarantuje że drużyna wreszcie oderwie się od grania każdej piłki do Messiego a później stania i czekania co On zrobi, to osobiście pojadę do Barcelony i będę stał pod stadionem żeby został.
2
@LyFT A musi być lider? Nie możemy zacząc znowu grać drużynowo?
3
@pax za to październik 2018 był świetny mimo że grałśmy z Sevilla, Interem, Tottenhamem i odczywiście 5-1 z Realem.
Daleki jestem od krytyki gry Messiego, chociaż jak ostatnio na niego patrzyłem to sam bym go kopnął w 4 litery żeby się ruszył.
Nie widzisz jakie to było deprymujące dla reszty?