kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 Nie mówię o cenie tylko o stawkach, o pensji, o prowizji. Możemy zwyczajnie zrobić szum od początku wiedząc że Go nie kupimy.
0
Dziwi mnie trochę że Barcelona nie wyraża zainteresowania Halandem. Powinni to zrobić choćby po to żeby podbić stawki. Raiola już dobrze wydoi przyszły klub Norwega.
0
@wojtek_debiec4 Też bym tego chciał :)
@Mroziu
Coutinho grał u nas tak słabo że już lepsze chyba to wypożyczenie...
3
@oZinho A co mają zrobić jeśli nie ma chętnych na kupno?
3
Kluivert to był gość... szkoda że nie trafił na lepsze czasy w Barcelonie.
1
Powinni podać nazwiska, nie wiem czego się boją.
0
@Pablit Chcesz oprzeć nasz atak na nastolatkach?
21
Szkoda mi Braithwaita, fajnie wszedł do drużyny i jako jedyny pokazywał zaangażowanie i walkę.
2
Którzy nie chcą, dlaczego nie ma nazwisk? Skoro nie boją się być gnidami to dlaczego nie boją się ujawnić?
2
Ja cały czas mam nadzieję że te doniesienia to jeden wielki fejk. Ludzie którzy zarabiają niewyobrażalne dla przeciętnych pieniądze mają problem z odpuszczeniem na chwilę. Oby to nie była prawda, a jak to prawda to klub powinien ujawnić którzy piłkarze nie chcą odpuścić, a następnie bezceremonialnie ich wypier....
0
@T_TG Jak się nie ogarnie to powinien. Na pewno materiał na gracza jest.
2
Oglądałem wczoraj 2:6. Ehh jakie to były czasy... ta walka, intensywność, pressing, wychodzenie na pozycje. Dawno już nie oglądałem starych meczów Barcy i już zapomniałem jak potrafiliśmy grać. Xavi to był jednak geniusz, zawsze jak nie miałeś do kogo podać, On stał gdzieś niepilnowany. Niesamowite. De Jong i Arthur powinni wykorzystać wolny czas i pooglądać jak powinien grać prawdziwy pomocnik.
2
Jak ja kocham zapisy typu "Argentyńczyk chce trafić na Camp Nou, więc Blaugranie pozostało przekonać Inter do wyrażenia zgody na jego transfer." Czyli w wolnym tłumaczeniu Barcelona wykonała 1% pracy, pozostało już tylko 99% do zrobienia.
0
Hiszpania za chwilę zostanie samodzielnym niechlubnym liderem zachorowań w Europie. Nie ma najmniejszych szans żeby przed końcem maja zagrać jakikolwiek mecz.
13
To tylko pokazuje jak głupie są nieraz płacze z powodu sprzedawania naszych "młodych talentów". Z 25 opisanych tu piłkarzy ilu zrobiło jako-takie kariery? 2? 3? Z czego np Montoya nigdy nie nadawał się do gry u nas, Bellerin poleciał na kasę (chyba nie liczył że w wieku 16 lat będzie grał w pierwszym składzie), Sergi Gomes też poszedł bardzo wcześnie, a Bartra jednak trochę u nas pograł. Co do Grimaldo, to też ciężko oczekiwać żeby wszedł do składu i wygryzł Albę. Niestety, Barcelona jest jednym z największych klubów świata i nie stać ich na ogrywanie 17-latków. Dlatego najlepszą dla nas opcją jest sprzedaż piłkarzy z opcją odkupienia, jak tylko pojawią się chętni. Puig już też dawno powinien grać w jakiejś Osasunie albo innym Betisie, bo na regularną grę w Barcelonie nie ma żadnych, żadnych szans.
1
@X37 Najlepiej zabijmy Go od razu, po co miejsce w więzieniu zajmować?
1
Myślę że gdyby było tak że po połowie sezonu lider byłby inny niż teraz to mistrzostwa by nie przyznali, za dużo kwasu by się zrobiło. Jako że w obu przypadkach liderem była/jest Barcelona to dostaniemy tytuł.
0
Ciekawe co będzie z Ligą Mistrzów, czyżby pierwszy przypadek bez zwycięzcy?
33
Proponuję wprowadzić rewolucję w taktyce Barcelony i nakazać naszym pomocnikom choć odrobinę się ruszać i wychodzić na pozycję. Wtedy Ter Stegen nie będzie musiał kombinować i ryzykować.
5
I cała madrycka euforia po GD poszła w pizdu :)
2
@cooen a zarobione w ten sposób pieniądze planuje przeznaczyć na zakup Neymara i przedłużenie kontraktu z Messim.
Możemy być dziennikarzami Sportu :)
0
Zabrakło mi w tym artykule zdania że Chelsea planuje zaoferować około 40 mln euro.
0
O ile dobrze pamiętam pierwszy raz w życiu przestałem oglądać mecz Barcelony w jego trakcie. Mam dość.
0
@umtiti Oj tam mógl nie widzieć tego w rogu.
0
@paulbruno Nie warto, uwierz mi.
0
Dramat... o ile po przyjściu Setiena widać było jakieś ożywienie to teraz wróciliśmy do marazmu z czasów Valverde. Chyba jednak nie ma nadziei dla tej drużyny.
9
Jakby w Barcelonie było jeszcze z 3 piłkarzy typu Braitwhaita to jakoś by to wyglądało. Jedyny któremu cokolwiek chce się grać.
4
@snake99 Fati to ostatnio dno i 5 metrów mułu. Ty oglądałeś ostanio jakiś mecz Barcelony?
0
@Twekrk I co wynikło z tego latania? Tak jak pisałem Pique z Semedo udowodnili po raz kolejny że Vinicius musi się jeszcze dużo dużo uczyć. A bramka? Wielka zasługa Krossa i wielki fart, bo jakby nie Pique to by nie wpadła. Sądziłem że uznają to jako OG.
24
Real Madryt wygrał u siebie pierwszy raz od 6(?) lat. Wielkie mi mecyje. Vinicius cały mecz był kasowany jak zawsze przez Pique i Semedo, a gdyby nie pechowa interwencja strzeliłby prosto w bramkarza. Przy drugiej bramce też by pewnie nic nie było gdyby Mariano nie zaczął się wywracać.
Setien po raz kolejny ma wielkiego pecha. Messi zawiódł, nie tylko swoją słabą grą, ale też niewykorzystanymi akcjami, które za Valverde by strzelił. FdJ jeszcze gorszy, głęboka ława dla niego bo się chłopak męczy.