kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Koniecznie potrzebujemy napastnika. Fati może wejść i coś poszaleć ale nie jest to zawodnik na pierwszy skład.
4
Rakitic niestety fatalny...
1
@Jamiro wieje strasznie
6
Chyba nie sądzicie że trener po tygodniu pracy z drużyną w swoim pierwszym meczu wystawi Arthura po kontuzji i bez formy i Puiga. Setien może i lubi ofensywny styl, ale nie jest idiotą.
Bardziej się spodziewam większej intensywności od początku, zbudowanie przewagi i zmiany na młodych kolo 60 minuty, czyli coś co mieliśmy za czasów Pepa.
3
@constantine16 To po co wystawiać Messiego w każdym meczu? Dlaczego Go nie zmienić czasem w 70 minucie przy pewnym prowadzeniu? Dlaczego widząc że spuścił głowę z Atletico nie było zmiany? Dlaczego wciąż dawał Messiemu opaskę kapitana, choć ten wcale, ale to wcale się do tego nie nadaje? Dlaczego Suarez wychodził w każdym meczu? Dlaczego nie można było czasem postawić na Griezmanna w środku? Dlaczego tak dobrzy piłkarze jak Coutinho, Griezmann i de Jong nagle zapomnieli jak się gra w piłkę? Dlaczego graliśmy do 60 minuty w trybie ekonomicznym a piłkarze i tak byli zmęczeni? Dlaczego w meczu z Liverpoolem pierwszym zmienionym był zawodnik któremu jako jedynemu chciało się grać? Mogę tak jeszcze długo...
5
Ja od kilku dni czuję ogromną ulgę, dosłownie złapałem pełen luz. Wierzę w tą drużynę i wiem że Valverde ostatnimi czasy nie wykorzystywał nawet 50% jej możliwości. Czy Setien wykorzysta w 100%? Nie wiem, ale jak pisałem jestem spokojny. Przynajmniej mogę czekać na mecz z ekscytacją jak kiedyś a nie oglądać go za karę.
0
@polcza A może Ronaldo? Ostatnio wraca do formy
6
Ja rozumiem że Real ma sukcesy w Lidze Mistrzów i zrobili tam coś niepowtarzalnego, ale z tą „złotą dekadą” to pojechali... 1 trofeum rocznie dla takiej firmy to raczej nie powód do dumy.
0
Szkoda że tak łatwo odpuściliśmy VdBeeka, widać był do kupienia w niezłych pieniądzach. Mam nadzieję że to spowoduje zainteresowanie się Eriksenem który będzie do wzięcia za darmo.
0
@dawka86 W tym momencie tylko i wyłącznie Pique albo Vidal, ale ten drugi odpada z wiadomych względów.
27
Barcelona gra najsłabszą piłkę od czasów późnego van Gaala, a nagle wszyscy zaskoczeni że trener jest zwolniony. O co kaman? Do tego nikt (oczywiście mam na myśli normalnych kibiców a nie jakichś krzyczących kretynów) nie neguje umiejętności trenerskich Valverde, tylko jego styl i to że jego współpraca z zespołem zwyczajnie się zacięła.
3
Widać że jest bardzo optymistycznie nastawiony a to ważne. Oby nie zderzył się ze ścianą. Jeżeli drużyna zacznie grać inaczej, to całe gadanie jak to szatnia rządzi w klubie będzie można między bajki włożyć.
Dobrze że mecz o normalnej porze, będzie można spokojnie oglądnąć a nie jakaś sobota o 13.
0
@Przemek2323 Gorzej się już nie da...
3
TAK! TAK!! TAK!!! Nawet jak nic nie wygramy to może przynajmniej da się to oglądać.
Dziękuję Ernesto za 2 zdominowane ligi, ale tych dwóch kompromitacji nie zapomnę nigdy.
16
Serio, abstrahując już od tej szopki, nie wierzę że jest jeszcze jakiś kibic który chce pozostania Valverde na stanowisku. Po prostu tego nie-ro-zu-miem.
0
Jak już wyrwiemy trenera pokroju Pochettino czy nawet Setien, to bez sensu jest zwalnianie Go w czerwcu, chyba że dalej będzie dramat. Z resztą Xavi nie przyjdzie. Od dawna mówi się o nowej Barcelonie po odejściu Messiego z trenerem Xavim, prezydentem Pique i dyrektorem sportowym Puyolem.
4
Xavi nie jest idiotą, dobrze wie że jest na razie za cienki na Barcelonę. Wie również że jakby przyszedł teraz i Mu nie wyszło, to ciężko byłoby później wrócić. I nie ma to na pewno związku z zarządem, Xavi zwyczajnie nie jest gotowy.
0
@pero1983 Wypluj to natychmiast!!
4
@Mike92 człowieku, Ty oglądałeś Barcelonę w tym sezonie? Po jakiej jednej porażce? Co Ty opowiadasz? Nie widzisz tej kupy jaką gra nasza drużyna?
3
@Mike92 Jak myślisz że Valverde jest zwalniany przez porażkę z Atletico to chyba jesteś w lekkim błędzie...
1
Schlać się nie schleje, bo rano trzeba do roboty wstać, ale na pewno wypije zdrowie Valverde jak to się okaże prawdą.
3
Jestem ciekawy skąd oni biorą takie wiadomości. Waldek napisał sms do Sportu i się poskarżył?
1
@FcBarcaCules Nie możemy wstawić 17-latka do podstawy na 2 miesiące, bo złamiemy Mu karierę. Real pokazał jak zamęczyć młodego na przykładzie Viniciusa, teraz nawet do składu meczowego się nie łapie.
0
@dawidw4 nie zapominaj że powolny zjazd notuje też de Jong
12
Boję się że zarząd zrobi Xaviemu krzywdę wstawiając Go na pierwszego trenera już teraz. Lepszym rozwiązaniem byłoby postawienie Go jako asystenta do doświadczonego trenera.
Ale najlepsze jest to, że Valverde zostanie w końcu zwolniony.
0
@odo997 Racja! Zapomniałem że kontrakt się kończy. To na co my jeszcze czekamy???
0
Interu nie stać na Vidala a Eriksena chcą kupić? Przecież to kilkadziesiąt milionów
0
Barcelona nigdy nie była tytanem obrony, a to że traciliśmy mniej bramek wynikało z totalnej dominacji w środku pola i pressingu. Przeciwnik po prostu nie podchodził pod nasze pole karne. Teraz pomoc mamy dziurawą jak sito i stąd więcej bramek. Jestem pewny że jakby ktoś policzył procentowo ilość traconych goli do ilości sytuacji to wcale nie wyszłoby to gorzej niż np za czasów Guardioli.
0
Pocieszam się że w najgorszym razie zostało już tylko pół roku męczarni, chociaż wydaje się że Valverde jednak zostanie zwolniony, chociażby po meczu z Valencią.
Xaviemu jednak zrobiliby krzywdę stawiając Go na czele już teraz. Marzy mi się para Wenger-Xavi. O ile na początku kandydaturę Francuza przyjąłem z uśmiechem, to teraz coraz bardziej się do niej przekonuję.
1
@Messibestplayerintheworld Pierwsze miejsce w LM z taką grą to prawdziwy cud i straszna ilość farta w praktycznie każdym meczu. A w lidze przeciwnicy są jeszcze słabsi, dość powiedzieć że mamy najmniej punktów od kilkunastu lat