0

@Marcin5aa Ja drę buzię żeby zwolnić Valdka i Messi mi do tego nie jest potrzebny...

1

@mlodykibic24 Jakiś lekki uraz

0

@_Specjalista No właśnie, co z Albą? nie ma go już miesiąc.

1

@lucca87 Ter Stegen 7,1? Przestałem dalej oglądać.

0

@ForcaMilosz Tak po prostu, żeby się poza Hiszpanią z kimkolwiek dogadać.

28

Co jak co, ale będąc na tym poziomie Messi mógłby się angielskiego nauczyć...

3

Valverde musi być natychmiast zeolniony, NATYCHMIAST na miłość boską... ta drużyna nie istnieje od meczu w Liverpoolu, chaos, nędza i czasem indywidualne przebłyski

0

Lahoz to jednak mistrz... faulu nie było, ale jak już dał, to powinien dać też kartkę

0

Valverde chyba do końca chce zamordować Rakitica. Nie gra chłopak prawie nic, a nagle jest wrzucony w podstawowym składzie na prawdopodobnie najintensywniejszy mecz w sezonie. Aż mi Go szkoda

0

@kamil88q A ci ma do rzeczy ostatni mecz? Teraz jest nowy i może się zdarzyć wszystko.

2

Strasznie jestem ciekawy Rakitica...

5

@swiergol2 Mogli trafić Francję, Chorwację albo Holandię, a trafili Polskę. Z trzeciego mogła być Portugalia. Dlaczego nie mogą napisać że to było dobre losowanie?

0

Strasznie bym chciał odszczekać Na koniec sezonu te wszystkie złe słowa na temat Valverde, które tu pisałem. Grudzień pokaże wiele.

0

Najlepiej sprowadźmy wszystkich perspektywicznych zawodników świata, zróbmy 100 drużyn rezerw (Barca B, Barca B1....), stwórzmy ze 3 własne ligi i niech grają, na pewno któryś wypali.

0

Dobrze się to łączy z moją wypowiedzią na temat studenckich czasów. Serio, ja rozumiem że przemęczony organizm jest podatny na kontuzje. Ale organizm młodego chłopaka ważącego 70 kg i całe życie grającego w piłkę? Dembele pewnie od 10-12 lat na serio trenuje piłkę a jego organizm kompletnie nie jest do tego przygotowany. Przecież On nie potrafi ostatnio zagrać 5 meczów pod rząd. O jakich obciążeniach my mówimy?

0

@Tasde Zobaczyłem. Pique łatał strefę Umtitiego, który przestrzelił wyjście do przodu. Jak już dobiegł do przeciwnika to ten natychmiast złamał na lewą nogę i oddał piękny strzał. Na reakcję Pique miał jakieś 0,86546 sekundy, a już widzę te komentarze jakby poszedł „na raz”, to by dopiero było.
Nie chodzi o to żeby bronić Pique albo obciążać Firpo. Chodzi o 1. nie stosowanie podwójnych standardów i 2. przyznanie że piękny gol jest zasługą strzelającego, a nie winą obrońcy.

2

@VenoM Nie wyszukujmy na siłę błędów obrońcy przy każdym golu, czy nie możemy po prostu przyznać że napastnik zrobił dobrą akcję i oddał ładny strzał? Jak Messi przejdzie 4 obrońców i strzeli gola to jest genialny, ale jak ktoś przejdzie 4 naszych obrońców to to ich wina. Zawsze da się zinterpretować sytuację na niekorzyść zawodnika którego akurat się nie lubi, wystarczy popatrzeć jakie oceny meczowe dostają Griezmann i Dembele, a jakie choćby Fati.

2

Taka mała refleksja mnie naszła: jak w meczu Leganes-Barcelona En Nesyri strzelał pięknego gola po zaskakującym strzale, to była to wina Pique. A w meczu z Borussia Firpo „nie miał opcji zablokować tak szybkiego uderzenia”...

0

Myślę że mamy niepełne informacje. Enrique się zwolnił z roboty czy zawiesił swoją pracę? Bo to jest dość zasadnicza różnica. Z tego co czytałem tutaj to się zwolnił bezterminowo, nie było informacji że wróci jak będzie czas.

2

Chyba za mało siedzę na Rambli, połowy z tych ników nie znam...

2

Oj co my zrobimy jak Messi karierę skończy...

1

Chyba pierwszy raz widziałem jak Messi tak przygrał w ciula.

0

@swiergol2 Napisałeś to na tyle skomplikowanie że rzeczywiście nie zrozumiałem o co chodzi.
A że chciałbym przestać czytać bzdury że to nie wina trenera że gramy jak gramy to osobna kwestia.

1

@swiergol2 A ja bym chciał wreszcie przestać czytać te bzdury że zmiana trenera nie poprawi naszej gry.

2

Chciałbym zapytać szanowną Redakcję co tu się odwala ostatnio? Niedawno dostałem bana za wykropkowane przekleństwo, teraz ktoś usunął mój komentarz o tym że porażki w najbliższym miesiącu dobrze by zrobiły naszej drużynie, bo to by doprowadziło do zmiany trenera. Mam rozumieć że odpowiada Wam obecny stan rzeczy? Jesteście zadowoleni z pracy Valverde i ze stylu i wyników Barcelony? O co tutaj chodzi?!

0

Komentarz usunięty

0

Oby udało się wygrać z Borussią bo to nam da pierwsze miejsce. Później porażka z ATM, wymęczone zwycięstwo z Majorką, porażka z Interem i RSSS i jest szansa że do GD podejdziemy z nowym trenerem. A jak nie to Real ma wielką szansę na wygranie na Camp Nou.

0

@Spikes A co Ty chcesz od Smudy? Swoje w życiu wygrał

27

Przynajmniej są 3 punkty. Idę zwymiotować.

2

Matko Boska co za fart...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?