kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam lekką zagwostkę jak ocenić mecz Fatiego i Suareza. Pierwszy chciał zrobić wszystko, ale nie wyszło Mu nic. Drugi nie robił nic, ale gola strzelił. Z jednej strony ciężko się zgodzić z równymi ocenami dla nich, ale z drugiej strony "owoce" gry zebrał Suarez.
Nie mogę się też absolutnie zgodzić z "10" dla Messiego. On nie może być oceniany jak inni piłkarze, dlatego "10" musimy zostawić na mocniejszego rywala i lepszą grę ogólnie, nie tylko statystyki.
2
@Avada Kedavra Do tego Messi nie strzela głową i przewrotką, więc co to za piłkarz?
3
Podania na siłę Alby do Messiego 2 lata temu były fajne, rok temu zaczęły być przewidywalne, ale teraz są już irytujące...
1
W Formule musi chodzić o jakiś gruby zakład. Pan Binotto siada przed wyścigiem na swoim krzesełku i mówi: no to chłopaki, myślicie że tego wyścigu już nie damy rady spier...ć? To kuwa patrzcie teraz...
3
Po raz kolejny banda nieudaczników i amatorów z Ferrari oddała wyścig. Jak tak można? Przecież to jest jakaś groteska... powinni wypieprzyć to całe towarzystwo dyscyplinarnie i zrobić łapankę mechaników z miejscowych warsztatów. O inżynierach wyścigowych nie wspomnę.
2
Nie sądziłem że dożyję czasów gdy będzie nas cisnąć Slavia Praga... Serio, jak beznadziejni musimy być żeby ktoś w zarządzie w ogóle coś wspomniał o zmianie trenera? Mamy 7 punktów po trzech meczach, ale gdyby nie potężny fart moglibyśmy mieć 0 i nikt nie mógłby mieć wielkich pretensji. Naprawdę mając takich piłkarzy nie przystoi grać tak słabo.
Do tego Valverde powoli zarzyna Griezmanna, tak samo jak zarżnął Cotinho. Dziwicie się że Francuz nie może się odnaleźć? Przecież On gra na lewej pomocy, to jakim cudem ma grać dobrze?
1
Chyba już nikt nie kwestionuje przydatności Griezmanna. Gość haruje po całym boisku a do tego jest gwarantem 30-40 bramek i asyst w sezonie. Świetny zawodnik, nie ma może błyskotliwości Neymara ale nadrabia to w obronie.
0
"W przypadku Ousmane’a Dembélé Komitet nie mógł stwierdzić, co miało miejsce, ponieważ na materiale dostarczonym przez FC Barcelonę widać jedynie sędziego i sześciu innych graczy, którzy wyrażają swoje niezadowolenie z czerwonej kartki dla Francuza. Następnie w kadrze pojawia się Dembélé, ale kierując się już w stronę tunelu do szatni. Na podstawie tego materiału nie wiadomo więc, co powiedział piłkarz."
No zaraz zaraz, czy tu jest napisane że Barcelona w celu obrony Dembele wysłali film na którym nie widać co On mówi? Czy ja coś źle zrozumiałem czy ten kto prowadzi tą sprawę w Barcelonie jest kretynem?
0
Jak zwykle skrajne opinie. Jedni mówią że szał inni że tragedia. Mi się osobiście pierwszy komplet podoba, żółty nawiązuje do strojów 13/14 czyli moich ulubionych z ostatnich lat. Ostatnią którą kupiłem była ta bez reklamy, teraz chyba też się skuszę.
5
Ferrari powinno zacząć nowy sezon od dyscyplinarnego wypier... całego kierownictwa z mechanikami włącznie. Poziom niekompetencji i amatorszczyzny jaki tam prezentują jest przerażający.
0
@michelos muszę poszukać, to było chyba na MS 2010
0
@Pustelnik Bywało i 10, był taki mecz gdy tylko Casillas był spoza Barcy.
0
@th@les To znaczy twoim zdaniem kto ma najlepszy skład? Może Real?
1
@moronw Bo tak to wynika z terminarza, ale nie pisz że to takie same kary bo to bzdura.
Swoją drogą ten przepis o blokadzie w Barcelonie B za kartkę w pierwszej drużynie to kompletny absurd.
10
Moim zdaniem przykład kompletnie nietrafiony, to zupełnie inna sytuacja. Brazylijczyk był metr za Suarezem, kompletnie nie interesowała go piłka, bo była zagrana na dobieg, do tego wchodził łokciem.
Oczywiście, Suarez dużo dodał od siebie, ale dla mnie to 2 kompletnie inne sytuacje.
0
@moronw Pepe dostał wtedy kilka, o ile nie kilkanaście meczów kary, więc nie opowiadaj głupot.
0
Nie odwołali się od tej kartki? Hello?
0
Powinniśmy zrobić wszystko żeby sprowadzić Erikssena. Z racji końca kontraktu cena na pewno nie będzie wygórowana.
A uprzedzając durne pytania „gdzie będzie grał”, od razu odpowiem: w pomocy.
0
@recha90 Przyzwyczaił, ale w życiu bym nie powiedział że akurat Rakitic padnie ofiarą tych zwrotów.
0
Strasznie mnie dziwi sytuacja Rakitica. Do tej pory niemal najważniejszy gracz Valverde, a teraz nie gra wcale.
Ernest przyzwyczaił mnie już do nagłych zwrotów akcji.
0
@MaciejZ 100% racji, lepiej reklamować prawdziwych Polaków. Wstaliśmy z kolan i stoimy na baczność!
4
Cieszy to że Arthur w końcu asystuje.
1
Dembele powiedział sędziemu że był zły, ja tutaj obrażenia nie widzę.
1
@kezmanball A co, może nie? Sam Todibo 3 100% szanse wpuścił
0
Jakiego my mamy farta.... 4-0 mogliśmy przegrywać...
3
Zmiana bramkarza to straszna potwarz. Ciekawe jak Tibo zareaguje na takie ośmieszenie, chyba że to kontuzja.
1
Jak Real straci punkty dzisiaj to się chyba normalnie ze***m ze śmiechu :)
0
VAR ogólnie jest dziwny. Czasami absolutnie ewidentne zdarzenia przechodzą z błędną decyzją pomimo tego że na powtórce wyraźnie widać co się działo.
0
Nie chciałbym wyjść na jakiegoś obrońce Bartomeu, ale jak już wiele razy tu pisałem moim zdaniem na rynku transferowym radzi sobie nieźle. Mamy naprawdę trudne czasy, gdy kwoty transferowe i pensje piłkarzy rosną do absurdalnych rozmiarów. Do tego odejście Neymara pokrzyżowało szyki drużynie. W tym niespokojnych czasach Bartomeu udało się zebrać w Barcelonie najlepszy skład na świecie - będę się przy tym upierał. Na papierze nikt się z nami nie może równać. No, może PSG, ale oni ze słabej Ligi Francuskiej nigdy nie będą w stanie wybić się ponad pewien poziom. Może też City, ale tam widać że jest jakiś problem, bo również nie mogą się przebić w Lidze Mistrzów.
Czy jest winą Bartomeu że odpadliśmy 2 razy z LM? Moim zdaniem nie. Drużyna szła jak czołg przez 2 lata, oczywiście zdarzały się brzydkie i słabsze mecze, ale wyniki były dobre. Dominacja w lidze, spokój w PK, skuteczność w LM. I tylko te dwie niewytłumaczalne zapaści z Romą i Liverpoolem. Moim zdaniem akurat za to Bartomeu winić nie można i uważam też że w obu sezonach szliśmy po tryplet.
Głównym grzechem naszego Bartka jest to, że po poprzednim sezonie nie wywalił Valverde. Niestety, po takich dwóch kompromitacjach nie można zostawić trenera, bo to siedzi w psychice zarówno jego jak i piłkarzy, i wcale nie jestem pewien czy ten marazm z początku sezonu to nie jest jeszcze drzazga z meczu z Liverpoolem. Widać było wtedy że piłkarzy naprawdę to przybiło. A najgorsze jest to, że zarówno Roma jak i Liverpool nie zagrali wtedy jakichś wybitnych meczów. To idzie na konto trenera, jak i prezydenta bo to jego człowiek.
P.S. Celowo nie mówię o finansach, statucie klubu, La Masii itd. Jesteśmy za daleko i za mało wiemy żeby się o to sprzeczać.
1
@Colon Każdy aktor wzniósł się w tym serialu na wyżyny, ale Wilhelmi był rzeczywiście najlepszy.