3

@heniek1981 To czytaj na madryckiej albo usiądź w nocy i tłumacz pierwsze strony.

0

@cyron1 Ja nie mam pretensji do Valverde, taki już jest. To zarząd jest winny, po blamażu z poprzedniego sezonu Valverde nie miał prawa pozostać na stanowisku.

2

@cyron1 Tak to działało jak mieliśmy dobrych trenerów. A jak mamy sabotażystę na ławce to działać nie będzie.

0

Ciul z Martinezem, ciul z Neymarem. Ściągnijmy Kloppa to powtórzymy sekstet i to nie raz.

7

Mamy najlepszego trenera na świecie. Potrafi zmarnować każdego jak nikt inny.

0

@Remi1899 Poza pkt 5 pełna zgoda, co Ty chcesz od Lengleta?
Wniosek jest bardzo prosty: ValverdeOUT

0

Klasyczny Real ostatnich sezonów w lidze. Niby wszystko ok, niby wygrywają, potrafią grać dobre mecze i wygrywać wysoko, a tu nagle nie wiadomo skąd strata punktów.

4

Klasyka Ernesto, pełny minimalizm.
ValverdeOUT.

1

Nie macie wrażenia że Pique to puścił specjalnie żeby Messiemu gola nie zabrać?

12

Najlepszym zawodnikiem meczu z Realem u siebie jest środkowy obrońca z notą 7. Spoczywaj w spokoju Barcelono.
ValverdeOUT

9

Madryt podnosi łeb. Pierwszy raz od dawna poczuli że mogli wygrać na CN i krzyczą. Jakby było 3-0 to by była cisza. Nie zmienia to faktu że karny im się należał.
ValverdeOUT.

0

Nie rozumiem trochę Arturo. Co On myśli, że w wieku 32 lat będzie podstawowym zawodnikiem w wielkim klubie? Chyba jednak trochę przesadza. Jest pierwszym rezerwowym, wychodzi czasem w podstawowym składzie, nie siada na głębokiej ławce, czy na trybunach jak choćby Alena. Ja rozumiem że każdy piłkarz chce grać jak najwięcej ale bez przesady, zagrał w tym sezonie w 18 meczach, czyli w tylu co Busquets i o 1 więcej niż Messi.

1

Dziwi mnie to narzekanie na narzekanie Realu. Za wejście Lengleta w Varana karny im się należał jak psu buda. Trudno o bardziej ewidentny i dziwię się bardzo sędziom na VARze.

9

Jestem w rozpaczy.. Valverde z meczu na mecz powoli zarzyna tą drużynę i nikt w zarządzie nawet słowem nie mówi żeby to zmienić. Zdominował nas na Camp Nou osłabiony Real. Nasza gra to dno i 5 metrów mułu. Ta drużyna kompletnie nie istnieje, to zbieranina indywidualności kompletnie ze sobą nie połączony. Nie wiem, naprawdę nie wiem jak można jeszcze bronić Valverde. Jakie są choć najmniejsze przesłanki do tego, że zaczniemy grać lepiej. Dramat.

1

Przegramy to....

7

Zwolnić, natychmiast zwolnić!!!

46

Nie ktoś ratuje ten klub, niech ktoś wreszcie zwolni Valverde...

52

Czego Wy się spodziewaliście? Jesteśmy tak samo beznadziejni jak przez cały sezon, tylko na razie Messi nic nie wyczarował...

0

Chyba nikt się nie spodziewał że w pierwszej połowie będziemy lepsi?

1

Jakoś mam takie strasznie ciulowe przeczucie...

5

Christo mądrze gada

0

Wygląda na to że w ćwierćfinałach będą 2 łakome kąski. Oczywiście na tym etapie nie ma nic pewnego, o czym ostatnio boleśnie się przekonaliśmy, ale mimo wszystko lepiej wylosować Valencię niż PSG czy City.

0

@FCBkiwis rzeczywiście, jego kariera właśnie legła w gruzach przez tą literówkę.

0

Mimo wszystko lepiej by było uniknąć Anglii, najlepszymi rywalami Atalanta i Lyon. Chociaż znając życie będzie Chelsea...

0

@Marcin5aa Ja drę buzię żeby zwolnić Valdka i Messi mi do tego nie jest potrzebny...

1

@mlodykibic24 Jakiś lekki uraz

0

@_Specjalista No właśnie, co z Albą? nie ma go już miesiąc.

1

@lucca87 Ter Stegen 7,1? Przestałem dalej oglądać.

0

@ForcaMilosz Tak po prostu, żeby się poza Hiszpanią z kimkolwiek dogadać.

28

Co jak co, ale będąc na tym poziomie Messi mógłby się angielskiego nauczyć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?