2

@snoopdegie Ja już na wakacjach mówiłem że to będzie najłatwiej dla nas wygrane mistrzostwo od wielu lat. Atletico w przebudowie, Real to wrak, a my po pierwszej zadyszce wrócimy do wygrywania. Pytanie tylko co będzie w Lidze Mistrzów.

0

Myślałem że zostanę rekinem biznesu i postawię na mistrzostwo LL dla Barcy. W końcu gramy słabo więc kurs wysoki. A tu 1,80, przyznam że myślałem że będzie więcej.
Za to na Messiego za króla strzelców LM płacą 4,50, to już nieźle.

0

@Chaoss z takim samochodem i z takimi błędami Ferrari jakie robią w tym sezonie to ja bym był 2. w generalce...

0

@krzychu1526 No to fart czy nie?

0

@krzychu1526 A wygrałby gdyby nie awaria Vettela w najmniej odpowiednim momencie i debilna decyzja sędziów?

0

@Chaoss Tempo wyścigowe lepsze? Niby w którym miejscu? Ferrari miało dublet na wyciągnięcie ręki, awaria zdarzyła się w najgorszym momencie. A VSC w tym momencie to prawdziwy skandal, Vettel zatrzymał się tuż przy bramie.
Zawalidroga Bottas dopełnił dzieła i Leclerc nie miał szans.

1

Fart Mercedesa po raz kolejny... to już jest irytujące.

0

@FCBCZESIO27 i super, drożej Go sprzedamy.

3

Kto by się spodziewał że organizm tego chłopca nie wytrzyma takich obciążeń?

3

Wniosek jest prosty: #Valverdeout

0

Troche mi to przypominało Barcelonę w meczach z Romą i Liv. Jakim cudem najlepsza drużyna na świecie przez jeden głupi błąd sędziego potrafiła upaść tak nisko? Podobnie jak Barcelonie Polakom całkowicie odcięło prąd.

13

Jak dla mnie żadnej „reakcji” nie było. Graliśmy to samo g**no z błotem co od początku sezonu, tylko mieliśmy więcej szczęścia. Z akcji nic się nie udało zrobić przy niezłej dyspozycji Dembele i w końcówce Fatiego i to mimo tego że Villareal w końcówce stał.
#Valverdeout

3

Ale Pol na Messiego? Chyba pierwszy raz.

14

Marcelo, Modric i Ramos nosz ... jego mac.... Serio, czy tym co to wybierają nie jest wstyd? Ja rozumiem jak Real wygrywał LM, ale teraz?

3

Jeszcze nigdy nie życzyłem Barcelonie porażki, ale teraz chciałbym żeby we wtorek przegrali.

76

Dlaczego Ter Stegen tylko 4? Rozumiem że drużyna zagrała dno, ale ani krzty w tym winy MATSa

0

@betonito Nie opowiadaj głupot

0

@milker Bramki? My strzału oddać nie możemy...

0

Nie dość że gówno grają to jeszcze sędzia nie pomaga

4

Zwolnić, natychmiast zwolnić.... błagam, proszę... :(

6

Valverde trzeba natychmiast zwolnić, NATYCHMIAST!!! Ja nie wiem jak ktokolwiek może Go jeszcze bronić...

5

Da się zwolnić trenera w trakcie meczu?

0

Fuera fuera fuera...

0

@ousmanedembele10 No co Ty... Valverde jest trochę wariat ale nie jest aż tak szalony.

0

To co, Semedo na lewej, Roberto na prawej? xD

1

@Borneo Widzę że nie do końca mnie zrozumiałeś. Byłem wielkim zwolennikiem Valverde, bo myślałem że doda do drużyny trochę swojego spokoju i wyrachowania. I w pierwszym sezonie naprawdę wyglądało to nieźle: przez ten jeden cholerny mecz w Rzymie nie zdobyliśmy potrójnej korony, bo założę się że LM byłaby nasza gdyby nie ta porażka. Ale drużyna potrafiła zareagować i chociażby rozjechała Seville w finale PK. Tyle że Valverde - nie nauczony trenowania takiego klubu na tylu frontach - nie umiał rotować i zajechał zespół. W drugim sezonie było trochę gorzej z jednej strony i trochę lepiej z drugiej. Nie graliśmy już tak skutecznie, ale przewaga w lidze była duża i rotacje większe. Oczy krwawiły, ale wszystko było podporządkowane jednemu celowi. I trzymaliśmy już puchar LM w jednej ręce - bo chyba nikt nie ma wątpliwości że pokonalibyśmy Tottenham. I przychodzi Liverpool - jak to jest możliwe? Przecież Liv nie zagrał z nami jakiegoś wybitnego meczu, by po prostu staliśmy, podobnie jak staliśmy w Rzymie. Raz to przypadek, ale drugi raz?
Co do Kloppa. Sorry, ale gdzie ty u nas widzisz jakiś styl? Gdzie widzisz tiki-take, którą Klopp miałby niby zepsuć? Oczywiście, brak presezonu, kontuzje... ale widziałeś tiki-take w poprzednim sezonie? Bo ja nie.
Nie uważam Valverde za złego trenera, On po prostu się do nas nie nadaje, jest za cienki. Nasi piłkarze się duszą w tej taktyce i to widać gołym okiem. I to nie jest jakiś zarzut, są trenerzy stworzeni do wielkich klubów, są do mniejszych. W poprzednim sezonie można było z góry przewidzieć co będzie się działo w meczu: Vidal za Arthura, Dembele za Cou (albo odwrotnie), i zmiana na prawej obronie, czyli Roberto wyżej a Semedo do tyłu. Ot nasze zaskoczenie taktyczne.
A co do kibicowania - kibicowałem długo przed Valverde, długo przed Guardiolą i nawet przed Rijkardem, także nie takie rzeczy już widziałem.

2

Przepraszam bardzo Ściahu ale to jest stek bzdur. Serio, jak można jeszcze bronić naszego stylu gry? Przecież to jest kompletny dramat, dno i 5 metrów mułu. Jesteśmy przefatalni, tragiczni. I to z jakim składem? Mamy najlepszy skład na świecie! Na papierze tylko City może się z nami równać.
Już ostatnio pisałem pochwały dla naszego zarządu, który w tych trudnych transferowych czasach potrafił stworzyć prawdziwą potęgę. Oczywiście, pewnie dałoby się jeszcze wzmocnić, ale z tym co mamy powinniśmy grać naprawdę o niebo lepiej.
Z resztą... Valverde powinien wylecieć już po poprzednim sezonie. Po takiej kompromitacji drużyna się zblokowała i nie wiem czy to nie trwa dalej. Wystarczy popatrzeć na mecz z Valencią w finale PK, przecież to był kolejny dramat. Zero motywacji, zero reakcji, zero gry. Valverde nie ma kompletnie umiejętności "ruszenia" naszej drużyny.
Na krajowym podwórku wygramy, już dziś widać że to będzie najłatwiejsza liga od dawna. Real to wrak, a Atletico jest w przebudowie. I znowu będziemy grać wielkie g**no oszczędzając się na LM, a w tejże znowu przyjdzie jakiś mecz w którym trzeba będzie coś wymyślić i znowu nic z tego nie będzie.
Zresztą, jakby Valverde miał honor to sam by odszedł po takich dwóch mega kompromitacjach. Ja kompletnie nie rozumiem jak On i cała nasza drużyna może sobie spojrzeć w oczy po dwóch tak wielkich obciachach pod rząd.
EDIT
I jeszcze jedno: Musimy jak najszybciej ściągnąć Kloppa, ile by to nie kosztowało. W przeciwnym razie ściągnie go Real, a to będzie katastrofa.

0

@jolowanila Obojętne na kogo. Nie uważam Valverde za złego trenera, On po prostu kompletnie tutaj nie pasuje. Sam byłem jego zwolennikiem na początku, bo myślałem że nauczy nas tego słynnego „pragmatyzmu”. Ale teraz widać że zawodnicy zwyczajnie się duszą, nasza gra wygląda tragicznie i nawet jak mamy sporo szczęścia (patrz zeszłoroczna LM) to i tak nie umiemy go wykorzystać. Valverde musi odejść i to jak najszybciej a kto za niego przyjdzie to sprawa wtórna. Gorzej i tak już być nie może.

3

Myślę że nasza fatalna gra zaciemnia nieco obraz naszej drużyny. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale w tych trudnych transferowych czasach naszemu zarządowi udało się stworzyć naprawdę dobry skład. Na papierze tylko City może się z nami równać. Zmieńmy trenera i wszystko będzie dobrze.

2

@monsterrize Według mnie w zimowym okienku Barca powinna powalczyć o wy****nie Valverde. Gość nie jest młody i nie ma tego czegoś co Barcelona utraciła parę lat temu : finezji w graniu piłką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?