kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 Ja oglądałem F1 jak Kubica siedział jeszcze w gokartach. Niemiecki RTL na kablówce to było to :)
0
@Rewolucja123 i 70 mln
0
@Fawrf O widzisz? Teraz Leclerc.
0
@Fawrf Nie chodzi czy jest najlepszy, chodzi o to że nawet jak nie jest to zawsze zdarza się coś co Mu pomaga.
0
Kto się ze mną ostatnio kłócił na temat farta Hamiltona i ogólnie całego Mercedesa? Kolejny przykład, jak się wydaje że to jest "ten" wyścig dla Ferrari dzieje się coś nadzwyczajnego. Przeanalizujcie sobie poprzedni sezon, parę razy zdarzało się że Hamilton startował z tyłu i zawsze miał SC właśnie wtedy gdy Mu to najbardziej pasowało.
0
@Veil5ide Fakt, coś popieprzyłem...
0
Kolejne 90 minut Rakitica meczu towarzyskim? Ten Valverde to lubi zaskakiwać...
2
Nie oglądałem meczu, ktoś powie czy Zidane dużo klaskał?
14
Była okazja żeby sprzedać Rakitica za dobrą kasę to nie, teraz będą kombinować. Normalnie płakać się chce...
0
Chciałbym się jeszcze odnieść do awansu Simonsa do pierwszej drużyny, że niby Barca dawała Mu więcej pieniędzy ale On wolał PSG. Przecież to jakaś totalna bzdura! Załóżmy 2 hipotetyczne sytuacje:
1. Xavi przechodzi do PSG, ale okazuje się totalnym niewypałem, bo przecież były tysiące "nowych Messich", Neymarów, Zidanów i Iniest, z których kompletnie nic nie wyszło. I teraz PSG wpuszcza Go do pierwszej drużyny bo obiecało? Przecież to głupota jakaś.
2. Xavi zostaje w Barcelonie i okazuje się geniuszem, który w wieku 17 lat jest kandydatem do Złotej Piłki. I co, Barca mówi : o nie kolego, musisz przejść przez wszystkie szczeble łącznie z Barcą B, a do pierwszej drużyny awansujesz za 3 lata. Jeszcze większa bzdura.
Od kiedy Raiola zaczął działać wiadomo było że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Zawrócił chłopakowi w głowie i tyle. Osobiście nie wierzę w to że PSG zaoferowało mniej pieniędzy, musi być tu jakieś drugie dno. Ale trudno, jego wybór.
0
@mint kompletnie w to nie wierzę, a jeżeli to prawda to już wcale nie rozumiem jego decyzji.
0
@Classik10 Dyskusja między mieć a być? Chyba jednak mamy to już za sobą. Podejrzewam że duża większość kibiców wolałaby jednak brzydko wygrywać niż pięknie przegrywać, zwłaszcza że nasze ostatnie porażki w LM są raczej żałosne a nie piękne.
3
Nie jest problemem że Messi jest genialny, problemem jest to, że cała drużyna stwierdziła że wystarczy dać Mu piłkę i samo się zrobi. Nie jest problemem jego człapanie, lub żeby ładniej brzmiało "gra ekonomiczna". Problemem jest to że gra wszystko i musi się oszczędzać bo inaczej nie wytrzyma. Nie jest problemem że nie cofa się do obrony bo nie musi, mamy od tego innych, nawet Suarez pracuje w obronie.
Problemem jest to, że nie ma trenera który to wszystko poustawia, który nie będzie się bał Messiego, posadzi Go czasem na ławce i zmusi piłkarzy do grania w piłkę a nie do Messiego. Guardiola dobrze wiedział co robił odchodząc z Barcy, moim zdaniem widział że przestaje nad tym panować. Później była "era" LE, ale tak naprawdę sił wystarczyło na niewiele - widać to jak zmienił się jego wygląd po 2 latach - dosłownie wrak człowieka. Wygrał potrójną koronę, ale to przez to że drużyna się zerwała po pamiętnym meczu z RSSS. Do tego było MSN w świetnej formie i Generał.
Ktoś kiedyś powiedział że Barcelona i Argentyna zrobiła krzywdę Messiemu robiąc Go kapitanem i ja się z tym w 100% zgadzam. Moim zdaniem Messiego trzeba trochę schować, bo wtedy jest najlepszy. Tylko do tego potrzebny jest trener z jajami i wizją.
A co do Simonsa to pozwolę się ze Ściahem kategorycznie nie zgodzić. Gość ma 16 lat, czego On oczekuje? Grania w pierwszym zespole? Mówisz o Rabiocie - założę się że jeżeli Simons byłby na tyle dobry by grać w pierwszej drużynie to by grał i bzdurą jest to "zmudne przebijanie się". Może i PSG może Mu zapewnić więcej występów bo ma gó****ą ligę i po 1. może sobie pozwolić na wystawienie młodzika z jakąś (z całym szacunkiem) Tuluzą albo innymi Montpellierami, a po 2. mają taką przewagę w lidze że nawet 1 czy 2 porażki im nie zaszkodzą. A nasz Xavi wyżej sra niż dupę ma i jak Mu nie pasuje to z mojej strony droga wolna. Z resztą jak "przejął" Go pewien pan "przy kości" to można się było tego spodziewać. Nie wiem ile będzie zarabiał w PSG, ale ja bym 16-latkowi takiej kasy nie dał.
I tak, zdecydowanie uważam że Simonsem kierowały względy finansowe.
0
@(L)iBarca Po pierwsze nikt nie będzie „siedział”, bo meczów jest dużo. A po drugie jaka to różnica (w kontekście „siedzenia”) czy to będzie Rakitic czy Eriksen?
6
Eriksen w dobrych pieniądzach do wzięcia... sprzedać Rakitica i Go kupić to byłoby coś.
0
@Pustelnik Przecież to absurd. Cou + Dembele + 100, to ile ten Neymar jest wart, 350 mln? Trochę dystansu...
6
@Wuuden Real akurat przez ostatnie kilkanaście lat dostaje od nas regularny oklep więc nie za bardzo wiem o jakim tańcu mówisz.
2
Serio, nie wiem o co chodzi z tymi prowizjami. Ja rozumiem, agent to ważny człowiek dla piłkarza ale takie kwoty? To przecież nonsens.
0
Swoją drogą ten Trippier za 22 mln to jakaś wyprzedaż, naprawdę solidny zawodnik, jak oni to zrobili?
1
@Pstryk Zostawić = Zmarnować.
4
Nie wiem która informacja jest bardziej absurdalna, to że Barca zaoferowała Cou Dembele i 40 mln czy to że PSG to odrzuciło...
0
@Nolife1899 To wygląda jakby pozbierali ludzi z ulicy i kazali im strategie tworzyć. Drugą grupę pozbierali ma mechaników.
0
Na sekwencji szybkich zakrętów widać o ile Red Bull jest szybszy od Ferrari... najbardziej zasłużony team w F1 a rządzi nim banda amatorów i nieudaczników. Coś jak u nas
0
@Norkusik Hamilton ma farta od la, SC jest zawsze wtedy kiedy jemu pasuje.
4
Fart Hamiltona po raz kolejny daje znać o sobie... to już jest irytujące
3
Można by tu wymienić tysiąc piłkarzy którzy mieli być wielcy a nic z tego nie wyszło. Choćby wspomniany tu w komentarzach Odegaard. Niby miał być najlepszym pomocnikiem świata, w wieku 18 lat miał już prowadzić Real, a teraz ma już 21, pląta się po wypożyczeniach i jakoś szału nie robi. Kolejny przykład: Halilovic. Miał królować u nas a nie poradził sobie nawet w lidze niemieckiej. Wymieniać można w nieskończoność.
Oczywiście z drugiej strony milion euro to nie majątek i inwestycja która nie mogła się nie zwrócić. Dziwne zachowanie klubu po raz kolejny, kolejny i kolejny. Niestety po prostu musimy poczekać aż ten zarząd odejdzie.
7
@Makalu Chyba nie wyczułeś ironii...
7
@Rewolucja123 Z tego co kojarze to w Liverpoolu mieli 34 strzały z czego 30 celne, a bramkarz rozegrał mecz życia.
0
Czyli zwycięzca dostanie 19 mln czy 19+15? Z tego co kojarze to najekonomiczniej dla klubu jest przegrać w finale bo premia za zwycięstwo nie wyrównuje premii dla graczy.
0
Świetnie, kupmy 20-latka za 30 mln na zmiennika Alby, zagra 10 meczów w sezonie i za 3 lata oddamy go za 5 ze złamaną karierą.