0

@Nazio87 Ja oglądałem F1 jak Kubica siedział jeszcze w gokartach. Niemiecki RTL na kablówce to było to :)

0

@Rewolucja123 i 70 mln

0

@Fawrf O widzisz? Teraz Leclerc.

0

@Fawrf Nie chodzi czy jest najlepszy, chodzi o to że nawet jak nie jest to zawsze zdarza się coś co Mu pomaga.

0

Kto się ze mną ostatnio kłócił na temat farta Hamiltona i ogólnie całego Mercedesa? Kolejny przykład, jak się wydaje że to jest "ten" wyścig dla Ferrari dzieje się coś nadzwyczajnego. Przeanalizujcie sobie poprzedni sezon, parę razy zdarzało się że Hamilton startował z tyłu i zawsze miał SC właśnie wtedy gdy Mu to najbardziej pasowało.

0

@Veil5ide Fakt, coś popieprzyłem...

0

Kolejne 90 minut Rakitica meczu towarzyskim? Ten Valverde to lubi zaskakiwać...

2

Nie oglądałem meczu, ktoś powie czy Zidane dużo klaskał?

14

Była okazja żeby sprzedać Rakitica za dobrą kasę to nie, teraz będą kombinować. Normalnie płakać się chce...

0

Chciałbym się jeszcze odnieść do awansu Simonsa do pierwszej drużyny, że niby Barca dawała Mu więcej pieniędzy ale On wolał PSG. Przecież to jakaś totalna bzdura! Załóżmy 2 hipotetyczne sytuacje:
1. Xavi przechodzi do PSG, ale okazuje się totalnym niewypałem, bo przecież były tysiące "nowych Messich", Neymarów, Zidanów i Iniest, z których kompletnie nic nie wyszło. I teraz PSG wpuszcza Go do pierwszej drużyny bo obiecało? Przecież to głupota jakaś.
2. Xavi zostaje w Barcelonie i okazuje się geniuszem, który w wieku 17 lat jest kandydatem do Złotej Piłki. I co, Barca mówi : o nie kolego, musisz przejść przez wszystkie szczeble łącznie z Barcą B, a do pierwszej drużyny awansujesz za 3 lata. Jeszcze większa bzdura.
Od kiedy Raiola zaczął działać wiadomo było że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Zawrócił chłopakowi w głowie i tyle. Osobiście nie wierzę w to że PSG zaoferowało mniej pieniędzy, musi być tu jakieś drugie dno. Ale trudno, jego wybór.

0

@mint kompletnie w to nie wierzę, a jeżeli to prawda to już wcale nie rozumiem jego decyzji.

0

@Classik10 Dyskusja między mieć a być? Chyba jednak mamy to już za sobą. Podejrzewam że duża większość kibiców wolałaby jednak brzydko wygrywać niż pięknie przegrywać, zwłaszcza że nasze ostatnie porażki w LM są raczej żałosne a nie piękne.

3

Nie jest problemem że Messi jest genialny, problemem jest to, że cała drużyna stwierdziła że wystarczy dać Mu piłkę i samo się zrobi. Nie jest problemem jego człapanie, lub żeby ładniej brzmiało "gra ekonomiczna". Problemem jest to że gra wszystko i musi się oszczędzać bo inaczej nie wytrzyma. Nie jest problemem że nie cofa się do obrony bo nie musi, mamy od tego innych, nawet Suarez pracuje w obronie.
Problemem jest to, że nie ma trenera który to wszystko poustawia, który nie będzie się bał Messiego, posadzi Go czasem na ławce i zmusi piłkarzy do grania w piłkę a nie do Messiego. Guardiola dobrze wiedział co robił odchodząc z Barcy, moim zdaniem widział że przestaje nad tym panować. Później była "era" LE, ale tak naprawdę sił wystarczyło na niewiele - widać to jak zmienił się jego wygląd po 2 latach - dosłownie wrak człowieka. Wygrał potrójną koronę, ale to przez to że drużyna się zerwała po pamiętnym meczu z RSSS. Do tego było MSN w świetnej formie i Generał.
Ktoś kiedyś powiedział że Barcelona i Argentyna zrobiła krzywdę Messiemu robiąc Go kapitanem i ja się z tym w 100% zgadzam. Moim zdaniem Messiego trzeba trochę schować, bo wtedy jest najlepszy. Tylko do tego potrzebny jest trener z jajami i wizją.

A co do Simonsa to pozwolę się ze Ściahem kategorycznie nie zgodzić. Gość ma 16 lat, czego On oczekuje? Grania w pierwszym zespole? Mówisz o Rabiocie - założę się że jeżeli Simons byłby na tyle dobry by grać w pierwszej drużynie to by grał i bzdurą jest to "zmudne przebijanie się". Może i PSG może Mu zapewnić więcej występów bo ma gó****ą ligę i po 1. może sobie pozwolić na wystawienie młodzika z jakąś (z całym szacunkiem) Tuluzą albo innymi Montpellierami, a po 2. mają taką przewagę w lidze że nawet 1 czy 2 porażki im nie zaszkodzą. A nasz Xavi wyżej sra niż dupę ma i jak Mu nie pasuje to z mojej strony droga wolna. Z resztą jak "przejął" Go pewien pan "przy kości" to można się było tego spodziewać. Nie wiem ile będzie zarabiał w PSG, ale ja bym 16-latkowi takiej kasy nie dał.
I tak, zdecydowanie uważam że Simonsem kierowały względy finansowe.

0

@(L)iBarca Po pierwsze nikt nie będzie „siedział”, bo meczów jest dużo. A po drugie jaka to różnica (w kontekście „siedzenia”) czy to będzie Rakitic czy Eriksen?

6

Eriksen w dobrych pieniądzach do wzięcia... sprzedać Rakitica i Go kupić to byłoby coś.

0

@Pustelnik Przecież to absurd. Cou + Dembele + 100, to ile ten Neymar jest wart, 350 mln? Trochę dystansu...

6

@Wuuden Real akurat przez ostatnie kilkanaście lat dostaje od nas regularny oklep więc nie za bardzo wiem o jakim tańcu mówisz.

2

Serio, nie wiem o co chodzi z tymi prowizjami. Ja rozumiem, agent to ważny człowiek dla piłkarza ale takie kwoty? To przecież nonsens.

0

Swoją drogą ten Trippier za 22 mln to jakaś wyprzedaż, naprawdę solidny zawodnik, jak oni to zrobili?

1

@Pstryk Zostawić = Zmarnować.

4

Nie wiem która informacja jest bardziej absurdalna, to że Barca zaoferowała Cou Dembele i 40 mln czy to że PSG to odrzuciło...

0

@Nolife1899 To wygląda jakby pozbierali ludzi z ulicy i kazali im strategie tworzyć. Drugą grupę pozbierali ma mechaników.

0

Na sekwencji szybkich zakrętów widać o ile Red Bull jest szybszy od Ferrari... najbardziej zasłużony team w F1 a rządzi nim banda amatorów i nieudaczników. Coś jak u nas

0

@Norkusik Hamilton ma farta od la, SC jest zawsze wtedy kiedy jemu pasuje.

4

Fart Hamiltona po raz kolejny daje znać o sobie... to już jest irytujące

3

Można by tu wymienić tysiąc piłkarzy którzy mieli być wielcy a nic z tego nie wyszło. Choćby wspomniany tu w komentarzach Odegaard. Niby miał być najlepszym pomocnikiem świata, w wieku 18 lat miał już prowadzić Real, a teraz ma już 21, pląta się po wypożyczeniach i jakoś szału nie robi. Kolejny przykład: Halilovic. Miał królować u nas a nie poradził sobie nawet w lidze niemieckiej. Wymieniać można w nieskończoność.
Oczywiście z drugiej strony milion euro to nie majątek i inwestycja która nie mogła się nie zwrócić. Dziwne zachowanie klubu po raz kolejny, kolejny i kolejny. Niestety po prostu musimy poczekać aż ten zarząd odejdzie.

7

@Makalu Chyba nie wyczułeś ironii...

7

@Rewolucja123 Z tego co kojarze to w Liverpoolu mieli 34 strzały z czego 30 celne, a bramkarz rozegrał mecz życia.

0

Czyli zwycięzca dostanie 19 mln czy 19+15? Z tego co kojarze to najekonomiczniej dla klubu jest przegrać w finale bo premia za zwycięstwo nie wyrównuje premii dla graczy.

0

Świetnie, kupmy 20-latka za 30 mln na zmiennika Alby, zagra 10 meczów w sezonie i za 3 lata oddamy go za 5 ze złamaną karierą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?