kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwszy mecz Urugwaj gra 17.06 więc zapewne zdąży. Zapewne to było przyczyną odpuszczenia finału CdR.
0
Jak Wy chcecie wygrać LM budując pomoc na Aleni i Puigu razem z Busquetsem to ja gratuluję...
0
Jeżeli sprzedamy Rakitica i Coutinho to musi być transfer pomocnika. Ciekawe kto to będzie, bo de Jong i Arthur mogą naszej drużyny przez cały sezon nie pociągnąć. Alena czy Vidal to jedynie uzupełnienie.
0
Serio? Cały sezon grał z kontuzją a nie mógł już poczekać i zagrać w finale PK? Dziwne to trochę...
12
Digne został piłkarzem sezonu w Evertonie... ku*** wystarczyło Mu dać kilka meczów więcej i mielibyśmy spokój z lewą obroną na wiele lat. Ale nie, Alba musi grać wszystko.
1
Przy takiej naszej postawie jakby Liverpool nacisnął to bym nam szóstkę walnęli.
1
Przyznam że wczoraj przez cały dzień myślałem jak by tu przeprosić Valverde za słowa krytyki które wypisywałem tu przez 2 lata. W końcówce sezonu umiejętnie rotował i wszystko było na dobrej drodze. I naprawdę chciałbym te przeprosiny tu opublikować...
0
Może poza van Dijkiem żaden, ŻADEN piłkarz nie miałby miejsca w pierwszym składzie. O czym my w ogóle rozmawiamy?
1
Jakbym grał to bym przynajmniej dał z siebie wszystko i wyedy mógłbym się pokazać. A we wczorajszym meczu jedynym takim piłkarzem był - jak zwykle z resztą - Vidal. Reszta to dno i hańba.
A Real przegrał bo zwyczajnie był dużo słabszy.
3
Nie mogę się normalnie pozbierać, jak tak można? Jak można przestać PÓŁFINAŁ Ligi Mistrzów? Jak im nie wstyd? Jak Oni sobie mogą spojrzeć w twarz? Jakbym był piłkarzem Barcelony to bym się schował w domu i do sierpnia nikomu na oczy nie pokazał... To jest jednak mentalność zwycięscy... Real by na bank wcisnął gola i by było po sprawie a my?... może jednak mamy jakiś kompleks...
0
Na miejscu naszych grajków bym zasymulował kontuzję i do sierpnia z domu nie wyszedł... Valverde trzeba zwolnić, ale nie jego bym najbardziej obwiniał. Nawet młodzieżówka Liverpoolu by z nami wczoraj wygrała. Zero ruchu, walki, motywacji. Daję stówkę komuś kto mi wytłumaczy co się stało z naszymi piłkarzami.
0
A przeszkadza Ci to jakoś nadmiernie?
2
Wiem że ambitną część kibiców zawiódł ten artykuł, bo chcieliby pokonać najmocniejszy Liverpool. Ale co tam, napiszę to: zaje.... wiadomość.
A Salahowi dużo zdrowia, oby już nigdy nie doznał żadnej kontuzji.
0
Nie chcę się już pastwić nad wczorajszym meczem, bo wiadomo że lepiej się gra między Busquetsem a Messim niż między Todibo a Boatengiem. Chodzi mi o całokształt. I obym się mylił, oby Alena został liderem naszej pomocy na wiele lat. Nie widzę tego jednak zupełnie i moim zdaniem bliżej Mu do Sergiego Roberto niż do Iniesty. Ale tacy piłkarze też są potrzebni, nasz Sergi jest bardzo pożyteczny zwłaszcza że umie się uaktywnić w ważnych meczach. Ale liderem nigdy nie był i nie będzie.
4
Może i dla piłkarzy jest to motywujące - nie wiem. Nigdy nie byłem profesjonalnym sportowcem. Ale dla dużej większości moim zdaniem to nie ma znaczenia.
123
Ja chyba jestem jakiś dziwny, co Wy za bzdury wypisujecie? Oczywiście współczuję kontuzjowanym, ale im słabszy będzie Liverpool tym przecież dla nas lepiej. „Chciałbym wygrać z najmocniejszym Liverpoolem” bla bla bla... Ciekawe co byście mówili gdyby było 2-2 po pierwszym meczu. Teraz wszyscy cwaniakują. Ja tam wolę puchar w gablocie i kolejny histoeyczny tryplet. A Valencia w finale niech zagra choćby rezerwami - w d***e to mam. Byle Barcelona wygrała.
13
Im częściej oglądam Alene w akcji tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że nie zrobi On u nas wielkiej kariery. Nawet w przerwie meczu na 11 ktoś napisał na twitterze że Puig ma to coś czego nie ma Alena i ja się z tym w pełni zgadzam. Młody robi na mnie dużo lepsze wrażenie, gra z jakąś taką lekkością, a Alena w kolejnym meczu w którym miał być liderem nie pokazuje nic ciekawego.
Na plus wczoraj Puig, Todibo, Wague. Na minus Arthur, Alena, na wielki minus Malcom - nie pokazał kompletnie nic.
A co do Prince’a to nie wiem co się z nim stało, przecież jeszcze niedawno był całkiem niezłym piłkarzem...
0
Wpisz na youtubie, źle to wyglądało...
1
Prince dzisiaj ustrzeli, stawiam dychę :)
3
Serio, albo ja się kompletnie nie znam albo oglądałem inny mecz. Liverpool o finalista poprzedniej LM, świetny zespół pomimo niewielkiej ilości gwiazd. Zespół który nie ma oszałamiającego składu a przegra o punkt mistrzostwo Anglii (tak zakładam) z petrodolarami Manchesteru City.
Oczywiście że mieli szanse - jak mogli ich nie mieć. Ale czy rzeczywiście tak nas zdominowali? A co z sytuacją Rakitica, któremu prawie udało się podać na pustaka do Vidala? Co z nieodgwizdanym karnym po ręce Liverpoolu? Co z szansami Cou i przede wszystkim Dembele? Nie wiem o co chodzi z tym umniejszaniem Barcelonie ale widać że coś jest na rzeczy.
Edit: zapomniałem dodać że finalista poprzedniej LM który zapewne by ten finał wygrał, gdyby nie bandyta Ramos.
0
Tańszy? Niby od kogo?
0
Kolejny dobry transfer a te poprzednie to... ?
0
Jest lista powołanych na jutro?
5
Trzeba poczekać aż szejkowi się znudzi, wtedy będzie wielka wyprz.
33
Mecz z Celtą to musi być powtórka z Huesci. Daleka droga i ciężka podróż, nasi najlepsi nie powinni być w ogóle powołani. Co innego później, mecz z Valencią dopiero 25 a finał LM dopiero 1.06. Zarówno z Getafe jak i z Eibarem Messi i reszta na pewno zagra (pewnie nie w pełnych wymiarach) ale muszą grać żeby nie wyjść z formy.
0
Ktoś wie co jest z Mbappe? Dostał jakiegoś dłuższego bana?
5
W końcu się wzięli za tego chłopa o damskim nazwisku, to była kpina ze zdrowej rywalizacji.
4
Myślę że nie chodziło Mu o umniejszanie tylko o fakt że Barca wygrywa tytuł z taką łatwością, że praktycznie można uznać to za pewnik.
3
Realowi można by wypisać błędy sędziowskie, które przyczyniły się do ich ostatnich tytułów. Tylko że wtedy trzeba by się ubrać - nomen omen - w prześcieradła.
2
Dobrze że siedziałem jak przeczytałem „nieobecni decyzją trenera”.