kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Real płonie, PSG po raz kolejny odpada, Juve też zapewne poleci, Bayern słaby, City dopiero się wdrapało na szczyt PL.... naprawdę wygląda na to że idziemy po wszystko. Ernest, nie spieprz tego jak w poprzednim sezonie.
1
Nie jestem lekarzem, ale moim zdaniem łatwiej złapie kontuzję zmęczony organizm niż ten wypoczęty. A poza tym 18- latek może jeszcze nawet rosnąć (w sensie wzrostu), a co dopiero powiedzieć o masie mięśniowej. 18- latek to nie jest jeszcze w pełni ukształtowany organizm.
16
Kontuzja Viniciusa była tylko kwestią czasu, nie można tak zajeżdżać 18-latka.
Okienko letnie będzie bardzo ciekawe, Perez nie chciał płacić po 150 za piłkarza, to teraz będzie płacił po 200 albo i więcej. No chyba że stadion będzie dalej ważniejszy.
11
Cud z poprzedniego sezonu czyli wygrana Realu w LM przysłonił obraz tej drużyny. Nie zapominajmy że mieli do nas 18 pkt straty co nie jest nawet przepaścią tylko jakąś czarną dziurą.
0
Śledząc tą historię jestem przekonany tylko o jednym: Neymarowi Seniorowi nie można wierzyć w ani jedno słowo.
6
Mimo że Neymar nie jest dzieckiem i sam podejmuje decyzje, to jestem przekonany że na jego odejście miał wpły toksyczny ojczulek.
Każdy popełnia błędy, ja osobiście byłbym w stanie zaakceptować jego powrót. Oczywiście jest to niemożliwe, chyba że PSG się rozpadnie.
3
W Lahoza wszyscy by kopali nawet na połowie boiska :)
1
Lepiej by się wzięli za rękę w polu karnym bo to co jedt teraz to jakiś absurd.
1
Pytanie do tych co się znają.
Jak nie było VARu, obowiązywał tylko protokół sędziowski. Mimo tego że ktoś komuś urwał głowę i wszyscy to widzieli, a sędzia tego nie zapisał, nie można było nic zrobić. Czy teraz, gdy jest VAR, można ukarać Ramosa na podstawie zapisu video tak jak to jest np w Anglii?
0
Nie wiem skąd wzięła się opinia że należy sprzedawać piłkarzy którzy są słabi. Rakitica należy sprzedać nie ze względu na jego formę, ale dlatego żeby przewietrzyć i odmłodzić drużynę. Skład musi cały czas ewoluować, lekko się zmieniać. Dodatkowo dochodzi aspekt ekonomiczny - teraz weźmiemy dobrą kasę, a jak nie weźmiemy to zaraz będziemy mieli 33-latka z wysokim kontraktem z którym nie będzie co zrobić.
32
Jak można ukryć że ktoś zerwał więzadło? Przecież przerwa trwa pół roku.
1
Piękna zmiana Vidala. Po to właśnie Go kupiliśmy.
0
Wiem że z punktu widzenia przepisów taka ręka to nie karny. Ale to jest dla mnie idiotyzm.
0
Mamy przewagę, my nie musimy, oni tak. Do tego Messi musi w końcu coś pokazać w GD w tym sezonie.
0
Z Realem i Lyonem zagra na pewno. Ale jak trener Mu odpuści mecze z Betisem i Rayo to wyjdzie na to że Luis zagra 2 mecze w ciągu miesiąca, a to naprawdę ładny odpoczynek.
10
Najlepsze: Suarez wreszcie się budzi.
0
Jak wysokim wynikiem musi przegrać Real żeby ten człowiek powiedział że zagrali źle?
0
Ale odejdzie Rakitic. Czyli zostajemy z Busquetsem, Arthurem, Alenia i de Yongiem. Vidal do walki, Coutinho Nie będzie ustawiany w pomocy. To takie bogactwo?
0
Ehh jak zwykle to samo. Niby mamy dużo pomocników, wszyscy piszą „wincyj”, a jak Arthur złapał kontuzję to podstawie musi grać podstarzały Vidal. Takich to mamy cudownych pomocników.
1
Szukanie nie szukanie, fakt że Go zahaczył.
7
Jak już to na ortografię.
0
Dokładnie, nikt nie wymaga wystawiania Malcoma w pierwszym składzie.
0
Przecież On cały czas grał u nas na skrzydle. Ja ciągle mam nadzieję ze wróci do formy.
13
O ile z Coutinho 100% racji, bo był sprowadzany jako gwiazda mająca pociągnąć zespół, to nie wiem o co chodzi z Vidalem. Nie przychodził jako zawodnik do pierwszej 11, wszyscy znają jego atuty w walce. I z zadań których ja się po nim spodziewałem moim zdaniem wywiązuje się nieźle. Do tego trzeba pamiętać że kosztował niewiele.
Ostatnio zaczął grać w podstawowym składzie i z tym sobie nie radzi, ale nikt nie powinien się spodziewać że poradzi sobie dobrze.
p.s.
Śmiech mnie ogarnia jak przy doniesieniach transferowych ws pomocników podnosi się krzyk że mamy ich za dużo. Nagle wypada Arthur i w składzie musi grać podstarzały Vidal bo nie ma kogo wstawić.
1
Czy to że się mu kibicuje oznacza że nie można krytykować jak grają źle?
1
2 karne? Gdzie jest VAR?
0
Czytam co tutaj ludzie wypisują i naprawdę mój mały, ograniczony mózg tego nie pojmuje. Naprawdę chcecie mieć młodzieżowców za zmienników? Piłkarzy ze szkółki? Żeby grali 15 minut raz na 6 meczów? Gdzie tu to słynne łapanie doświadczenia? Doświadczenie w siedzeniu na trybunach im chcecie zaoferować? Młody piłkarz musi grać, a przy tak dominującym zawodniku jakim jest Alba nie pogra zbyt wiele.
Dlatego ostatnie ruchy zarządu bardzo mi się podobają - kupujemy młodych do pierwszej drużyny i doświadczonych na zmienników - super, oby tak dalej.
1
Kto wywalił mój post o waleniu głową w ścianę? :) Rozumiem że dbamy o kulturę ale bez przesady...
2
Mielibyśmy setki gdyby Suarez potrafił przyjąć prostą piłkę a nie potykał się o własne nogi.
21
Już nie przesadzajcie. W porównaniu do meczów z Bilbao i Vall zagraliśmy lepszy mecz i to na tle dużo lepszego rywala. Gdyby nie Suarez mecz byłby wygrany i to wyraźnie.