1

Zobaczymy czy plotki o chęci powrotu mają w sobie choć ziarno prawdy.

1

Nie wiem czy Rambla to zauważyła, ale nowy lider Realu Bale strzelił wczoraj swijego 100. gola dla Królewskich. Zajęło Mu to 5,5 roku, Messi i Ronaldo takie liczby załatwiali w 2...

2

Nie żebym był jakimś obrońcą Roberto, ale ten bezpłciowy, przewracający się o własne nogi zawodnik ma w tym sezonie 5 razy więcej asyst niż Semedo.

1

Zanim bardziej się rozwiniesz przypomnę że Messi też ma taką karę.

2

Tyle się mówi o współpracy Alby i Messiego a nie mają nawet 2 goli? O co kaman?

2

Jak się będę nudził w weekend to policze :)

11

Ostatnio przy okazji meczu Real-Sevilla pojawiła się szokująca cla mnie statystyka: na 99 możliwych punktów z czołówką ligi na wyjazdach Sevilla zdobyła 4. Aż nie do uwierzenia.

0

Ciekawa statystyka z asystami - tak wiele się mówi o współpracy z Albą, tymczasem nie ma Go nawet w pierwszej szóstce.

6

Nie ważne czy przyjdzie Stuani, Giroud czy nawet Kane. Jak Valverde się uprze i nie będzie rotował to nie ma znaczenia kto przyjdzie.
Szkoda że nie mam managera bo mógłby mnie zaoferować Barcelonie. Nie będę się spóźniał na treningi, chętnie posiedzę na ławce albo trybunach a będę tańszy niż wszyscy. A jak już wejdę na boisko to dam z siebie wszystko.

0

Perez nie chciał brać udziału w wyścigu i płacić po 150 mln za zawodnika to teraz będzie płacił po 200. Ciekawe będzie letnie okienko, oj ciekawe :)

1

Ciekawe jak to jest że od 3 lat cała Europa się nim interesuje a nikt nie wyłoży "marnych" 20 mln. Bardzo dziwna sytuacja.

1

Dobrze że saga z Munirem wreszcie się kończy. W każdym okienku problem, On już powinien mieć w klubie przydzielonego osobnego człowieka od usiłowania wypożyczeń i sprzedaży.

1

70 mln za Denisa :D, to ile musiałby kosztować Coutinho, 2 miliardy?

3

Ciekawe co to za przekręt z tym Guangzhou... żebyśmy z tego jakichś kłopotów nie mieli.

1

Serio, nie rozumiem takich ludzi. Koleś już w tym momencie jest zapewne ustawiony finansowo, transfer jest praktycznie zaklepany a oni teraz wyskakują z 5 milionami? Na co im te 5 mln, na waciki?

0

Czytałem ostatnio że bardzo źle, mimo że teoretycznie nie jedt w śpiączce to i nak nie reaguje i nie ma z nim kontaktu.

0

Tylko 5 lat od wypadku Schumahera? Mam wrażenie jakby upłynęło 15...

4

Roberto wyzdrowiał? To już możemy pożegnać dobrą formę Semedo...

1

Rafinha odmienił Inter a nie stać ich było na zapłacenie za niego "marnych" 35 mln? Nie było też innego klubu w Europie który byłby w stanie wyłożyć takie pieniądze? Dlaczego?
Nie pojmuję skąd bierze się wśród naszych kibiców to uwielbienie dla Rafinhi. Chłop ma już 25 lat, a nie pokazał w Barcelonie nigdy nic co by mogło dać Mu na stałe miejsce w składzie. Przecież On jest tylko o rok młodszy niż Coutinho...

26

Ktoś z rezerw? U Valverde? Pobudka :)

1

Cos jak Bale w Realu tylko trochę taniej nas wychodzi :)

1

Już wiele razy to pisałem.
Kompletnie nie rozumiem myślenia "trafiajmy w losowaniach najlepszych, i tak ze wszystkimi musimy wygrać". Tylko po co? Niech najlepsi biją się między sobą a my sobie idźmy spokojnie do przodu. Może się trafić słabszy dzień i wtedy ze słabszą drużyną będzie łatwiej.
Real wygrał niedawno LM mając łatwą drogę, a poprzednim mieli naprawdę trudną. Czy te puchary smakują jakoś inaczej? Bo dla mnie nie bardzo.

22

E tam, Liverpool niech trafi sobie na jakiś Real albo Juve i z nimi się bije. My trafmy kogoś słabszego i spokojnie go przejdźmy.

1

Jak to jest z transmisjami z CdR? Będą u nas czy nie?

0

Dokładnie, po co więc pisać jacy to nie jesteśmy świetni i że ze wszystkimi wygramy?

3

Jak ja nie lubie czytać tych pierdół że jak chcemy wygrać to dawać od razu najsilniejszych rywali. Co za bzdura? Niech sie silni biją między sobą a my idźmy łatwiejszą drogą.

1

Sir Alex by go kopnął klapkiem :)

1

Pech chciał że Lenglet akurat przenosił ciężar na tą nogę. Co miał zrobić, zacząć lewitować?

2

To znaczy co by zrobili?
Dembele zachowuje się jak dzieciak, ale dobrze wie że Barcelona Go nie sprzeda bo będzie musiała wypłacić Borussi zmienne.
Kara finansowa? Żeby Francuz cokolwiek poczuł kara musiałaby iść w miliony Euro, a to przecież niemożliwe.
Dembele sam musi zrozumieć co robi żle i pomóc mu w tym można jedynie spokojem albo jakimś psychologiem. Co da tutaj krzyk?

1

Masz jakieś wątpliwości? Na pewno tak będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?