kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry deal. Osobiście mam obawy o profesjonalizm Miny. Nie wiem czy to nie jest typ imprezowy. Możliwości na pewno ma i do Anglii pasuje świetnie, kwestia czy będzie pracować czy imprezować.
9
Dziwne że po tylu latach nikt nie załatwił Vidalowi obywatelstwa. Poza tym to głupi przepis...
0
Z jakiegoś jednak powodu Anglia dostaje dużo większe pieniądze z praw telewizyjnych.
2
Przepaść to jest między Anglią a Hiszpanią, między Polską to jakaś odchłań. Już widzę taki Betis wydający 30 mln za gracza pokroju Miny.
22
Mimo wszystko powinni walczyć o zapis o odkupie. Jak się okaże że w Anglii da sobie radę to warto go będzie odkupić i za 50 mln.
2
Ciekawe rzeczy dzieją się w Realu. Najpierw odszedł CR, teraz plotki o Modricu... i do tego nikogo jeszcze nie kupili, a Anglia się za chwilę zamyka. Pojawiły się artykuły że Borja ma być drugim napastnikiem. Co kombinuje Perez? Na co zbiera kasę? Na stadion? Z taką kadrą moim zdaniem daleko nie zajadą.
Edit
akurat dobrze się zgrałem z komentarzem poniżej :)
0
Generalnie chodzi o to że u nas Arda nie faulował głupio, nie wchodził brutalnie i nie rozbijał się samochodami, a tego od niego oczekiwałem. Kochałem Turana z czasów Atletico i strasznie chciałem żeby grając w Barcelonie rzucił butem w sędziego. Tylko że On osiadł na laurach, sflaczał kompletnie i w niczym nie przypominał gościa na którego wszyscy liczyli.
Moim zdaniem z Vidalem będzie inaczej. Niech czasem dostanie głupią kartkę, może rozwali jakieś Audi, ale może ruszy te nasze ciepłe kluchy jak drużynie nie będzie szło.
1
Za te 30 mln potrzebujemy kogoś kto dobrze się rozpędzi i porządnie kopnie w du** Busquetsa. Vidal świetnie się do tego nadaje.
49
Od czasu odejścia Alvesa w Barcelonie zostały same ciepłe kluchy. Taki piłkarz się nam przyda a cena nie jest zbyt wysoka.
0
Czy ja wiem? Chyba jednak Real bardziej straci na grze bez CR niż my na odejściu Neya, przynajmniej na początku. Po tylu latach takiej dominacji w drużynie Ronaldo, Real będzie sie musiał praktycznie nauczyć grać od nowa.
Do tego nie widzę jakoś Benzemy strzelającego 30 bramek w lidze i 50 ogólnie. Do tego jeżeli Bale zacznie grać z pełnym obciążeniem to też może być różnie.
Jeżeli nikogo nie kupią, to będzie to zagrywka pokerowa i raczej samobójcza.
0
Ciekawe co kombinuje Perez. Jeżeli rzeczywiście chce postawić na atak Asensio-Benzema-Bale, to możemy już mrozić szampany. Z drugiej strony gotówki im nie powinno brakować, z trzeciej strony nigdy nie było tak żeby od lipca mówili że nikogo nie kupią.
0
Jak tylko przyjdzie konkretna oferta należy Go sprzedać. Będzie jeden kłopot mniej.
10
Te żarty o Parejo były śmieszne na początku, ale teraz zaczynam się już martwić...
0
Skoro Rafinha jest taki cudowny i świetny to dlaczego Inter Go nie wykupił? Dlaczego nie ma na świecie klubu który wyłoży na tak cudownego gracza marne 30 mln? Przecież to promocja.
Skończcie proszę już to pieprzenie o jakości Rafinhi bo jakby był coś wart to mielibyśmy po niego kolejkę chętnych.
0
Jest pewien fenomen wsród kibiców Barcelony którego nie potrafię zrozumieć. Piłkarze tacy jak Rafinha, Denis, Munir i Vidal mogą liczyć na nieograniczone zaufanie. Natomiast Paco, Digne i Gomes mają prze**bane od samego początku. Dlaczego akurat taki podział? Rafinha nie poradził sobie w Interze (a większość liczy że poradzi sobie w Barcelonie ), Denis nie gra nic, Vidal to nie ten poziom. Munir miał niezły sezon a mimo to nie ma na świecie klubu zdolnego wyłożyć za niego śmieszne (jak na dzisiejsze czasy) 15 mln. Natomiast Paco i Digne grają jakieś szczątki minut, widać że sie starają, a i tak cały czas dostają po głowie. Ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak jest?
6
Oczywiście to nie jest żadna wyrocznia i patrzenie na to jest trochę jak kierowanie się FM'em, ale na transfermarkt de Jong jest wart 7 mln euro. To mniej od Munira i nawet Vidala. Jednocześnie taki Rabiot jest wart 50. To jednak o czymś świadczy. Ale zostawiając nawet wartości rynkowe, moim zdaniem w obecnej sytuacji powinniśmy kupować graczy do pierwszego składu - lepszych a mniej. Kadrę mamy rozdmuchaną do granic możliwości a tak naprawdę nie ma kto wejść z ławki. Powinniśmy iść w jakość a nie w ilość, a skład uzupełniać młodzieżą. Taki trochę "Zidanes y Pavones", tylko my mamy lepszą szkółkę.
3
Mam nadzieję że PSG skutecznie się wtrąci. Jak my chcemy wydać 50 mln na takiego gościa to ja dziękuję...
0
Cudownie...
1
Jak to jest z tegoroczną Ligą Mistrzów. Polsat ma prawa, ale pamiętam że nie tylko oni. Ktoś przypomni?
23
Do wszystkich, którzy sprzedają Vermaelena i zostawiają Minę.
Jest praktycznie pewne że to Lenglet będzie naszym trzecim obrońcą. Ile więc waszym zdaniem Mina zagra meczów w sezonie? 15? 20? Czy naprawdę sądzicie że to pomoże Mu w złapaniu i ustabilizowaniu formy? Czy nie lepiej jako czwartego obrońcę zostawić starszego i bardzo solidnego Belga, który nie będzie narzekał na siedzenie na ławce, a Minie dać szansę na grę? Moim zdaniem tylko wypożyczenie albo sprzedaż z opcją odkupienia. Zostawiając Minę w składzie zniszczymy Mu karierę.
0
Kocham określenie „znać się na piłce”
11
Gdzie masz obowiązek? Doczytaj do końca
0
To ja już nic z tego nie rozumiem :\
0
Zmiennik dla Alby jest, tylko trzeba Mu dać grać więcej niż raz na miesiąc.
1
Osobiście nie do końca winiłbym zarząd za to, że nie możemy sprzedać naszych piłkarzy, bo co oni niby mają zrobić?
Mnie osobiście bardzo dziwi że nie ma na świecie klubu, który dałby 30 mln za Rafinhe czy Gomesa albo 15 za Munira czy Vidala. Serio, przecież w dzisiejszych czasach to są okazje. Może to nie są wybitni piłkarze, ale solidni, ograni, nie raz pokazywali że mogą być użyteczni w jakimś średnim klubie. Taki Gomes w Anglii na pewno by sobie poradził, podobnie jak Vidal we Włoszech. Naprawdę nie umiem zrozumieć dlaczego nie ma chętnych.
Co do Suareza, to mimo mojej całej do Niego sympatii, to ostatni moment gdzie można by Go sprzedać. Później to już tylko koniec kariery albo jakiś transfer do USA/Chin za śmieszne pieniądze. Tylko że musielibyśmy mieć najpierw napastnika na jego miejsce, a tu chyba tylko Kane wchodzi w grę.
A jako że jest tutaj wielu zwolenników talentu Rafinhi pozwolę sobie na małą szpilkę: chcecie żeby o sile Barcelony decydował gracz, za którego nikt nie chce dać marnych 30 mln. Przemyślcie to może jeszcze raz...
11
Kto jest za tym żeby Rakitic był pierwszym wykonawcą karnych w Barcelonie?
0
Patrząc na grę Rosji jeszcze bardziej szlag mnie trafia po tym co Polacy pokazali.
0
Nie zapominaj ile ten gracz ma lat. Jeżeli nie sprzedamy Go teraz to przygotujmy się że kiedyś odejdzie za darmo.
0
Nie ewentualnie tylko się należał. Jeżeli taki wjazd w nogi nie jest karnym to ja nie wiem co nim jest. A gdzie była wtedy piłka nie ma znaczenia. Ważne że była w boisku.
2
Z tym robieniem co chce bym nie przesadzał. Mieli prostą drogę a wczoraj idiotyczny samobój ustawił mecz. Poza tym co najmniej 1 karny dla Brazylii.