kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
17 pkt przewagi nad Realem - najlepszy szpaler jaki może być.
0
Brawo Inter! 1/3 z tych 100 mln już mamy!
2
Semedo jest dramatycznie słaby w obronie :(
0
O ile wyleczy...
0
W ostatniej kolejce ligi włoskiej mecz Lazio Inter. Ktoś się orientuje czy Inter może jeszcze wyprzedzić Rzymian?
0
Po tym transferze widzę tylko i wyłącznie 4-2-3-1. W pomocy Busquets i Rakitic wspierani przez Roberto, w ataku wtedy mnóstwo opcji. Zarówno Messi jak i Griezmann mogą zająć każdą pozycję w formacji ataku. Dembele obstawia oba skrzydła, Coutinho dowolną pozycję za napastnikiem. Wszystkich pięciu nie wstawimy na raz, ale przy realnej rotacji wyjdzie to bardzo dobrze. Wyszło by na to, że każdy z zawodników pauzuje w co 5 meczu a to chyba nawet Messi jest w stanie przeboleć. Zwłaszcza że przecież są kartki i kontuzje.
0
Tu nie chodzi o gniewanie, raczej o te raty.
0
Kompletny bezsens. Mając tak dominującego zawodnika jakim jest Alba, idiotyzmem jest stawianie na jego zmiennika kogoś młodego. Mecz raz na miesiąc to zdecydowanie za mało. Moim zdaniem akurat na lewą obronę w przypadku odejścia Digna powinniśmy ściągnąć starszego zawodnika, który zaakceptuje rolę zmiennika, ale w razie potrzeby da jakość. Takim zawodnikiem był np Adriano. Ja bym spróbował Filipe Luiza - zaraz będzie miał 33 lata.
4
Jak Neymar przejdzie do Realu to będzie prawdziwa rzeźnia. Piekło Figo to nic w porównaniu do tego, co kibice zgotują Neymarowi. On tego nie wytrzyma, jest zbyt słaby, znowu będzie płakał na konferencjach.
14
Serio? 16 meczów za takie odepchnięcie? To już Ronaldo w SP mocniej odepchnął. No chyba że chodzi o te groźby.
1
Jest tylko i wyłącznie jeden winowajca obecnej sytuacji: Jose Mourinho. To on podczas swojego pobytu w Madrycie doprowadził do eskalacji napięcia. Do tego dominacja na krajowym podwórku Barcelony bardzo piecze Real w pewną część ciała. Ja tylko się cieszę że tak naprawdę nikt z piłkarzy i władz się tego szpaleru nie domagał.
1
Już wczoraj mi się wydawało że Marcelo nie dostał w twarz, do tego to On najpierw faulował bez piłki. Dobrze że już po meczu, do zapomnienia.
0
Może jednak Lewy szykuje się do transferu do Realu i zaczyna buraczeć?
6
Czy tylko ja mam wrażenie że Zidane z każdą wypowiedzią robi z siebie coraz większego idiotę?
0
Tylko że w kosza biegasz tam i z powrotem cały czas. Jak zostaniesz, to przeciwnik cię zniszczy 4 na 5. W piłce nie biegasz cały czas. Tu Messi może sobie włączyć tryb ekonomiczny, w kosza by tego nie zrobił. W piłce obrońcy stoją jak drużyna atakuje, a napastnicy stoją jak drużyna broni. W koszykówce wszyscy bez wyjątku atakują i wszyscy bronią.
0
Grzałby, ale ze słabeuszami wcisnąłby znowu z 15-20 goli. A tego właśnie Realowi zabrakło.
0
Od Digna 3 uje w bok. Nikt nie będzie miał formy grając raz na miesiąc.
0
Pierwszy kluczowy moment to pozbycie się Moraty i Jamesa z Realu.
0
Dobrze, niech się ośmieszą. My nie mieliśmy problemu w 2008. Prawda jest taka, że od tego czasu Real dostaje od nas regularny oklep praktycznie przy każdej okazji. Wysokie wyniki pieką bardzo i frustrują. Oby nie skończyło się to jakimiś brutalnymi wejściami.
26
Niesmak pozostaje. Nic bym nie powiedział gdyby odpadli po walce. Ale to co się stało w Rzymie to największa kompromitacja ostatnich wielu wielu lat.
0
Inter poza ligą mistrzów? Wydawało się że udało im się wcisnąć Rafinhę za jako takie pieniądze a tu klops.
2
Żaden zawodnik nie rozwinie się bez gry. A przy Albie, czyli najlepszym obecnie obok Marcelo lewym obrońcy, nie pogra nikt. Theo też miał się rozwijać w Realu i chyba trochę mu to nie idzie.
0
Serio porównujesz pozycję w drużynie Dembele do Digna?
1
Przy tak mocnym i niepodważalnym zawodniku jakim jest Alba, jedynym rozsądnym wyjściem jest sprowadzenie starszego zawodnika, który zaakceptuje bycie „tym drugim”. Taki Filipe Luis np., który za chwilę będzie miał 33 lata. Sprowadzenie młodego jest głupotą, bo przy tak małej ilości gry zmarnujemy jego talent. Sprowadzenie „konkurencji” dla Alby to już w ogóle idiotyzm, bo któryś z zawodników grałby za mało.
0
Na ławce to się narozwija po huku
0
#Bayernmusisz
1
Jest co przeżywać, ja do dzisiaj nie wierzę że to się stało.
0
Racja, nie do Ciebie powinno być.
2
Serio myślisz że zależy Mu na kasie w tym sezonie czy dwóch które Mu zostały?
20
Brałbym Go do Barcy jak komornik telewizor.