kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gol powinien być zaliczony Pique
0
Z drugiej strony, kiedy wystawić rezerwowych jak nie w dwumeczu z Leganes po wygranym pierwszym na wyjeździe?
1
Leganes to może przesada, ale na Valencie jest ładny kurs.
0
Prawa noga Ronaldinho i lewa Messiego w jednej drużynie... to by było coś. Szkoda że Ronnie nie miał przy sobie kogoś, kto choć trochę trzymałby Go w ryzach. Miał chciwego brata podobnie jak Neymar ma chciwego ojca.
1
Dobrze że ten przepis wchodzi akurat przed tym gdy Real zacznie wymianę składu - będą mieli problem.
Ten przepis powinien nas zmusić do wymiany piłkarzy jeszcze w wieku, gdy coś można za nic wziąć, a nie tak jak u nas trzymania ich do późnej starości. Za takiego Suareza np, choć wcale nie chce żeby odchodził, można jeszcze dostać jakieś pieniądze. Za 2 lata nid dostaniemy nic. Nie wiem czy nowe przepisy nie zmuszą klubów do takich ruchów.
17
Przestańcie już pisać głupoty. Rafinha do pięt nie dorasta Thiago. Jakby u nas został byłby co najwyżej 7. do gry w pomocy za Iniestą, Cou, Rakiticem, Paulinho, Roberto i nawet Gomesem. Po co trzymać takiego gościa który nawet nie będzie miał szans złapać formy? A jak już złapie to jest duża szansa na kontuzję. To już lepiej dać jego minuty Aleni.
Nawet jeżeli sie ogarnie to nigdy nie dojdzie do poziomu by być znaczącym graczem Barcy.
0
Jak Inter wejdzie do LM to będą musieli Go kupić, czytaj dokładnie.
0
Serio tyle ludzi wierzy w Rafinhe? Przecież On nigdy nic nie pokazał. Fakt, miał kiedyś serię gdy strzelił pare goli, ale to jest pomocnik i ma rozgrywać a tu nigdy nie błyszczał. Do tego te kontuzje i wiek. Sprzedać póki ktoś chce kupić.
1
Mówcie co chcecie, ale Bartek wykonuje ostatnio naprawdę niezłą robotę. Jak dojdą do tego puchary to nie będzie miał problemów w następnych wyborach.
4
Co z tego że Szejka stać? Teraz była klauzula 40 mln więc każdego było stać i co z tego? Roberto nawet nie zamierzał z nikim gadać.
0
W tym wieku i z tą skłonnością do kontuzji w żadnym wypadku nie jest wart 40 mln. 30 byłoby sukcesem.
0
Młody to jest Dembele.
0
Gomes przychodził jako uzupełnienie składu a nie gwiazda.
2
Każdy mecz będzie o wszystko... żeby wejść do Ligi Mistrzów
2
Nimfomanka
2
Kurde mialem postawic na Villareal ale nie sądziłem że będzie tak dobrze :)
26
Piłkarzy w takim wieku raczej daje się odejść za darmo, dlatego 5,7 mln uważam za dobre pieniądze. I nie gadajcie głupot że Chińczycy mogliby dać ponad 20 mln, od kiedy wprowadzili dodatkowe opłaty transferowe nie ma już takich wysokich kwot.
1
Perez by go sprzedał już dawno temu, kiedy był mega talentem. A My jak zwykle zaczęliśmy wypożyczać. Nie dziw się więc że cena spada.
0
Najwyżej jakaś śmieszna finansowa.
0
Prawie 26-letni mega talent... może nie sprzedawajmy Ardy i poczekajmy aż odpali, w końcu też ma talent co udowadniał w Atletico.
1
Serio, nie rozumiem naszych kibiców. Każdy zawsze płacze że oddajemy piłkarzy za darmo, a jak jest okazja żeby kogoś sprzedać, to wszyscy mówią o wypożyczeniu. Jest jakiś 1% szans że z Rafinhi będzie piłkarz, który rzeczywiście będzie w stanie zaistnieć w Barcelonie. Po przyjściu Coutinho będzie w najlepszym razie 6. w kolejce do gry, o ile ktoś Go jeszcze nie wyprzedzi, albo nie złapie kontuzji, co jest bardzo prawdopodobne.
Naprawdę, bądźcie poważni, On ma już prawie 25 lat...
1
Ja tam dobrych meczów Denisa niestety nie kojarzę :(
1
Przyznam że kompletnie nie rozumiem fenomenu sytuacji Gomesa i Denisa Suareza. Fakt, Gomes dostawał więcej szans, ale przynajmniej czasem pokazywał jakieś przebłyski. Zdarzały Mu się lepsze mecze, a ostatnio zaczyna grać naprawdę nieźle. Denis natomiast kompletnie zawał każdą szansę, pamiętam 1 mecz w którym zagrał dobrze (strzelił wtedy 2 gole).
Skąd więc ten hejt na Gomesa i uwielbienie dla Denisa?
0
Gomes przynajmniej miał przebłyski...
0
Żebyśmy mogli sprzedać Rakitica, to chyba jasne.
0
Przy okazji mogliby zaklepać transfer Eroksena po sezonie.
0
Ale ma już 32 lata i miewa kontuzje. Na pewno zaakceptowałby rolę drugiego obrońcy i zakończenie kariery w Barcelonie.
2
Mówcie co chcecie, ale trzeba pochwalić Bartomeu. Od początku było wiadomo że z pieniędzy za Neymara będzie chciał kupić Dembele i Coutinho. Z Brazylijczykiem się nie udało, ale nie spanikował i spokojnie spróbował znowu.
Wszyscy wieścili dramat, a teraz po przyjściu Miny bedziemy mieć całkowicie kompletną kadrę. W lecie tak naprawdę nie musimy nikogo kupować. Ja bym tylko sprowadził (jak już pisałem) jakiegoś doświadczonego prawego obrońcę, który zaakceptuje ławkę i będzie w stanie odciążyć Semedo i pozwolić przejść Roberto do pomocy. Możecie się śmiać ale ja uparcie twierdzę że nasz Piszczek świetnie by sobie w takiej roli poradził. Jak nie on to ktoś typu Liechsteiner (chociaż On już troszke stary), Zabaleta, Juanfran jest do wzięcia za darmo.
6
Problem w tym że Coutinho przeszedł do lepszej drużyny z szansą na tytuły i będzie grał u boku najlepszego piłkarza w historii, Neymar miał to wszystko a wolał kasę i słabszą ligę. Dla mnie to lekka różnica.
1
Komentarz usunięty