kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Suarez to za to wirtuoz techniki. Taki Iniesta wśród napastników.
8
Boję się że nasze wyniki są lepsze od gry. Niby jest ok ale widać że ciągle pomoc nie staje na wysokości zadania. Atletico pokaże gdzie jesteśmy.
0
Do dużych plusów należy doliczyć kolejną bramkę z rożnego. Już teraz mamy ich więcej nić przez cały poprzedni sezon.
5
Suarez jest ostatnio żałosny, Paco na środku wyglądałby lepiej
0
Strasznie mnie dziwi brak Digna w kadrze. Kiedy rotować Albę jak nie w takim meczu?
1
Wypowiedź godna Benzemy... Luis musi się ogarnąć bo najprostszej piłki nie umie przyjąć, o strzelaniu nie wspomnę.
2
Najgorsza jest forma Suareza. Na razie mieliśmy słabsze drużyny ale na Atleti Go potrzebujemy.
3
Poza golem gra kompletny piach
1
W dobrym momencie napisałem :P
2
Suarez jest kompletnie bezużyteczny. Paco po takim meczu zbierałby krytykę przez 2 tygodnie.
1
To Eriksen a nie Cou powinien być naszym priorytetem. Potrzeba nam asystenta 2 stopnia.
0
Wystawianie Roberto na obronie z takim przeciwnikiem to głupota. Chyba że zamierzamy grać 3-4-3 z ewentualnym cofaniem Sergiego. Tu świetnie by się sprawdził Vidal, bo więcej będzie ataku niż obrony.
5
Trochę mnie to dziwi. Paco pokazywał ostatnio że jak gra na środku to nie jest źle.
24
Ja bym osobiście wolał być w cieniu Messiego niż Cavaniego...
0
Oby Go nie skusili :)
1
Cieszę się że moje "a nie mówiłem" co do Realu zaczyna się sprawdzać. Pozbyli się 2 z 4 zawodników którzy ciągnęli im końcówkę sezonu. I teraz mają naprawdę wielki problem. Benzema nie dość że słaby to jeszcze wypadł, Bale jest kompletnie bezużyteczny i zapewne zaraz złapie kontuzję, a Cristiano jak zwykle ostatnio do marca będzie grał piach. Nie wierzę że po tylu latach i słabych początkach sezonu Cristiano zagra pełny dobry i równy sezon.
Myślę że jeszcze nie widzimy jak w Realu jest źle, może i mają siłę w środku pola, ale bez napastników grać się nie da. Oby tylko nam nie sprzątnęli Griezmanna w styczniu.
0
Będzie ciekawie. O kontaktach Lewego z Realem mówi się już od dawna, a po tym sezonie i odejściu Moraty nowy napastnik w Madrycie jest rzeczą nieodzowną. Ilość dobrych napastników na rynku jest bardzo mała. Ciekawe ile Real będzie w stanie wyłożyć za 30-letniego Lewandowskiego.
A my musimy szybko zaklepać Griezmanna. W dzisiejszych czasach 100 mln za takiego gracza to promocja.
0
Rayo to jest to, przynajmniej nie kalkulują tylko grają na żywioł.
0
Spokojnie, to dopiero 3 kolejki. Z tym 4 miejscem przesadził ale do końca daleka droga.
1
Zapominasz o jednaj bardzo ważnej rzeczy: Neymar ma w głowie kisiel. Teraz ma obok siebie "przyjaciół", gra w słabej lidze. Za 3 lata będzie po Neymarze tak jak było po Ronaldinho.
0
We wtorek będzie prawdziwy test. Mecz z Juve pokaże gdzie tak naprawdę jesteśmy.
0
To tak jak u nas, Semedo przychodzi do nas żeby być podstawowym DR, a w pierwszym składzie grają Robero i Vidal :)
0
Bo był Morata.
0
Fakt, miało być Sportu.
0
Skład Asa bez sensu. Messi nie może grać na środku ataku bo się cofa i zostaje dziura. Paco na środku nie jest zły.
0
Wpływy z tv z Hiszpanii i Francji są zupełnie nieporównywalne i to jest problem. Może z czasem by się to wyrównało ale na pewno nie na początku.
Swoją drogą odejście Barcy mocno uderzyłoby w Real.
0
Ciekawe jak to się potoczy. La Liga nie może sobie pozwolić na odejście Barcelony, bo to będzie ich powolny koniec. Barca też nie może odejść, bo to będzie nasz koniec. Jedynym ratunkiem dla nas w przypadku odłączenia się Katalonii jest superliga europejska.
0
Ja to rozumiem, ale jak Alena (albo ktokolwiek inny) będzie chciał odejść i będzie miał miliard klauzuli to co? Będziemy Go trzymać na siłę? Posadzimy za karę na trybuny? Ile Go tak będziemy trzymać, do końca kontraktu? Gdzie tu jakiś sens?
3
Gratuluję wszystkim zaufania do naszych zawodników. Wszyscy płaczą że mamy niskie klauzule i chwalą Real że mają po 700 mln. A dla mnie to totalny brak zaufania do piłkarza. Niech sobie PSG wypłaca klauzulę, tylko jest ważniejszy warunek: Alena musiał by chcieć tam przejść. A jak chce to niech idzie fpizdu, żadna klauzula Go nie zatrzyma.
1
Ale jak się skończy ban to dlaczego nie. Dlatego już trzeba zaczynać załatwiać ten transfer.