kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie masz rację, służba nie powinna być obowiązkowa dla wszystkich. Trzeba zrobić selekcję. Masz w szafie rurki? Idziesz do woja na rok. Masz fryzurę na "worek na śmieci"? Pół roku. Stosujesz "męski makijaż"? 5 lat. Masz "męską torebkę"? 2 lata. I tak dalej, możliwe kumulacje.
Tak wiem, jestem politycznie niepoprawny.
7
Jak to ma wyeliminować choć % pi**eczek chodzących w tych czasach po ulicach to jestem za.
0
Wybacz, ale porównanie AdM do Deulo i Denisa a tym bardziej do Turana i Rafinhi jest absurdalne. Argentyńczyk jest w tym momencie 2 klasy wyżej. A PSG FFP nie grozi, nie po to Neymar osobiście wpłacał klauzulę.
0
To czekanie to miecz obusieczny. Jeżeli Liverpool nakupi zawodników za 200 mln to będzie musiał sprzedać Cou, bo mogą mieć problem z FFP, a to nam da dobrą pozycję do choć minimalnego obniżenia ceny.
0
Co za brutalny atak na Ronaldo, czy w Madrycie już o tym wiedzą?
1
Problem w tym że "obiektywnej" się dla wszystkich nie da zrobić. Naród jest tak podzielony że zawsze ktoś będzie niezadowolony.
21
Kto o zdrowych zmysłach myśli teraz o sprowadzeniu Bala? Drogi, dużo zarabia, od kilku lat bez formy i wieczne kontuzje.
0
Jeżeli mamy mieć jakikolwiek pożytek z Marlona i Aleny to muszą iść na wypożyczenie.
5
Dobra, żeby nie bić niepotrzebnej piany. Nie ma możliwości żeby jakiś klub odstawił takiego zawodnika "za karę". Wtedy nie mają ani kasy ani zawodnika. I po takiej przerwie nic już z niego nie zostanie, tak jak nie zostało z Turana.
1
Nie udowadniaj mi że Sport pisze bzdury, bo ja to wiem. Postawisz stówę na to że Balague ich nie pisze?
3
Tu nie chodzi o to co zrobi Liverpool. Chodzi o to dlaczego mamy nie wierzyć bzdurom które wypisuje Sport, a dlaczego wierzyć bzdurom które wypisuje Balague?
A poza tym strasznie mnie śmieszy tekst "nie potrzebują pieniędzy"...
2
Lubię takie teksty ludzi "blisko związanych". Każdy sieje ploty i nikomu nie można wierzyć.
0
E tam, może i robi błędy ale w najważniejszych momentach robi co trzeba. Suma plusów i minusów wychodzi na plus.
6
To znajdź i szybko daj cynk Fernandezowi.
0
Iniesty już nie liczę jako gracza podstawowej jedenastki, w jego miejsce widzę Coutinho. Iniesta ma wyraźnie problem z wytrzymałością swojego organizmu (i nie ma to nic wspólnego z kondycją), bardziej Go widzę jako jockera, albo wchodzącego na ostatnie 20 minut żeby wprowadzić spokój i trochę elegancji.
Nie umniejszam Realowi w żadnym punkcie - mają świetną kadrę i złapali świetną formę,wygląda to tak, że mecze wygrywają im się same. Dokładnie tak jak u nas w erze Guardioli. W takiej drużynie każdy kto wejdzie wygląda świetnie. I o to mi chodzi. Czy Vazquez błyszczałby w obecnej Barcelonie albo tej z poprzedniego sezonu? A Kovacic? Czy Nacho to materiał na pierwszą jedenastkę? Ramos ma już swoje lata, a Varane co chwilę wypada. Modric jest o rok starszy od naszych, Ronaldo o 2 lata. Fakt, Real bardzo ładnie kupuje i przygotowuje się na zmianę pokoleń. Ale nigdzie nie jest powiedziane że taki np Ceballos, choć zapowiada się świetnie, nie zginie za 2 sezony grając w co 5. meczu. Albo Theo, który przy Marcelo pogra niewiele. Nigdzie nie jest powiedziane że wszyscy młodzi kupieni przez Real będą ich siłą na długie lata.
A u nas? Na takich piłkarzy jak Rakitic, Turan czy Rafinha w ogóle nie liczę. Gomes, tak znienawidzony przez kibiców, pokazał przebłyski w końcówce poprzedniego sezonu, dajmy Mu szansę. Może nie będzie naszym liderem, ale ma szansę zaistnieć. Jest Roberto, oby był Coutinho, Busquets wcale nie jest taki słaby.
Nikt nie jest w stanie przewidzieć co będzie jak odejdzie Messi, Suarez i Pique, podobnie nikt nie przewidzi co będzie jak odejdzie Ronaldo, Modric i Ramos.
8
W oczekiwaniu na potwierdzenie transferu podzielę się moją refleksją na temat naszej kadry. Wszyscy płaczą jak to Real ma dobrze a jak my źle. Ale czy na pewno? Warto zwrócić uwagę na to, że żaden z naszych podstawowych zawodników nie ma więcej niż 30 lat. Niezależnie od tego czy ktoś lubi Matsa czy nie, bramkę mamy obstawioną na ładnych parę lat. Podobnie boki obrony. Alba ma 28, a Semedo wydaje się być strzałem w 10. Na środku obrony Pique jeszcze trochę pogra, jest Sam, Marlon i Mina. Jeżeli za rok kupimy tu jakiegoś cracka, to mamy spokój na ładnych parę lat. W pomocy też nie jest najgorzej o ile Cou rzeczywiście przejdzie. Oczywiście jest to formacja która potrzebuje najbardziej wzmocnień, ale na najbliższe 3-4 lata powinniśmy mieć względny spokój, podobnie jak w ataku.
Problem będzie za 4 lata jak praktycznie równocześnie odejdą Busquets, Pique, Messi i Suarez, ale przecież równocześnie z Realu odejdą Ramos, Ronaldo i Modric.
Real pozbył się Moraty i Jamesa, czyli piłkarzy którzy ciągnęli im końcówkę sezonu w lidze. Kovacic gra na początku sezonu dobrze, ale jak siądzie na ławce to zapewne wróci do "formy" z poprzedniego sezonu. Isco, Asensio i Casemiro to kozaki (mimo że ten ostatni to burak), ale już np Vazquez wcale nie jest dużo lepszy od naszego Deulofeu. Wiadomo że lepiej gra się w drużynie której idzie.
Podsumowując, Real jest w nieco lepszej od nas sytuacji kadrowej, ale mówienie że jest przepaść jest według mnie przesadą. Oczywiście jeżeli Coutinho naprawdę do nas dołączy. 2-3 mądre transfery i naprawdę będzie dobrze.
A co będzie jak Messi skończy karierę nie przewidzi nikt.
0
Nie porównuj symulek piłkarzy Barcy do tego co jest na filmiku...
1
W siatkówce na początku też trwało to strasznie długo a sędziowie słabo sobie radzili. Teraz wygląda to zupełnie inaczej. Cierpliwości, chyba nikt się nie spodziewał że od pierwszego dnia wszystko zadziała perfekcyjnie.
0
Oj już przestańcie pieprzyć, wiadomo że sobie robie jaja. A Pique jest wolny jak wóz z węglem i musi to poprawić bu Mu Real i każdy mocniejszy przeciwnik zrobi z du*u wylotówkę na Kielce. Real zresztą już zrobił.
4
Chłopie, 33 to ja biegnę do tyłu :)
0
Najgorsze jest to, że wygrałbym pojedynki biegowe z Pique i Mascherano.
Jak nam Umtiti gdzies na chwilę wypadnie to będziemy w czarnej du**e.
0
Wiem o tym, ale czasem Suareza nie będzie a ten mecz pokazał że ustawianie Messiego na szpicy to zły pomysł.
6
Ten mecz pokazał że jak chcemy grać 4-2-3-1 to na pewno nie z Messim na szpicy. On często się cofa i w ataku zostaje ogromna dziura.
A poza tym nie ma co gadać. Bez dwóch elementów MSN mamy 6 pkt. Teraz przerwa i wracamy z Dembele i miejmy nadzieje z Coutinho. Będzie lepiej.
2
Eriksen gra niżej, Cou to bardziej Iniesta.
2
Musimy za wszelką cenę wcisnąć Liverpoolowi naszych zawodników za Coutinho. Tam sezon jest długi, mają też puchar ligi, długa ławka się przyda. Nie jestem zwolennikiem pozbywania się Gomesa, ale jakby od tego zależało sprowadzenie Cou, to jestem za. Do tego Rafinha i Turan - myślę że spokojnie by sobie w Anglii poradzili.
Za chwilę zaczniemy rozwiązywać kontrakty albo na siłę wypożyczać.
0
Dobra wiadomość. Teraz niech nam udowodni że jest wart tych pieniędzy.
0
O widzisz, o tym podziale w przypadku czterech drużyn nie wiedziałem. To by wyjaśniło sytuację z Sevillą. Ale dalej nie rozumiem dlaczego losowany z pierwszego koszyka Real był z góry przydzielony do grupy H.
0
Akurat do Ronaldo nie mam najmniejszych wątpliwości, zwłaszcza że nikt inny specjalnie się nie wyróżniał. Podobnie Modric, czyli jak by nie mówić najważniejszy pomocnik zwycięskiej drużyny. Ale Ramos? To już Marcelo by dali...
0
No dobrze, teraz jak już emocje opadly, czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego podczas losowania Real obligatoryjnie wskoczył do H a Sevilla nie mogła trafić do Juve? Generalnie zasady losowania są proste, ale w tych dwóch przypadkach (a szczególnie Realu) kompletnie nie wiem o co chodzi.
1
Poinformowała że nie kupią Go teraz, póki Atletico ma bana. Nie mówili że nigdy.