0

Przesadzacie. Nie zapominajcie że Real prawie wydał 180 mln na Mbappe (i wcale nie jest powiedziane że tego nie zrobi jak Bale odejdzie). Nie zapominajcie też że Chelsea wydała ponad 80 mln za Moratę, który całą dotychczasową karierę był rezerwowym. Ceny są jakie są, bo w piłce jest coraz więcej ludzi z kasą i ambicjami, a dobrych zawodników nie przybywa tak szybko. Dlatego każdy trzyma się tego co ma.

0

Niestety takie czasy. Albo wydamy 120 mln albo nie kupimy nikogo. Swoją drogą dziwię się że BVB nie chce nikogo z naszych. Taki Arda albo Rafinha świetnie by się tam sprawdzili.

1

Ekspertem nie jestem, ale w każdym bilansie finansowym - a tym jest ffp - liczy się jakis okres czasu. Więc to nie jest tak że Barca nie może wydać pieniędzy których nie ma w tym momencie. Liczy się zapewne koniec okienka slbo koniec roku.

0

Dlaczego my frajerzy? Czy coś możemy zrobić poza skarfą do FIFA?

0

1,1 to nawet w meczach rzadko się zdardza. Coś w tym musi być.

0

Sytuacja jest diametralnie różna. W przypadku Neymara to On był panem sytuacji bo była klauzula. Cou i Dembele tak naprawdę nie majà nic do gadania.

2

Wybacz, ale to madryckie gazety zaczęły. Już po losowaniu terminarza domagali się szpaleru po KMS, teraz nagle chcą po Superpucharze. Nikt (prawie) nigdy nie robił nikomu szpalerów po europejskich pucharach. Nikt nie robił też szpaleru chociażby przed finałem Pucharu Króla, gdy Barcelona grała w nim jako świeżo upieczony mistrz. Madryckie gazety wyczuły okazję upokorzenia Barcelony i ciągną temat.

7

Jaka tradycja? Po superpucharze?

4

Robią gó*no burzę. Tak samo jak kiedyś pisali że Barca będzie robić szpaler w grudniu po KMS. Szpalery są tradycją w końcówce ligi i zdarza się bardzo rzadko żeby ktoś go robił przy innych okazjach.

0

Prawda jest taka, że jeżeli wysłannicy Barcy są w Liverpoolu to coś jest na rzeczy.

0

Przypomnijcie mi, czy my tez byliśmy tak przepełnieni pychą? Żeby przed startem sezonu ciągle mówić o sekstecie?

0

Za 2 lata? To szykuj już 200 mln...

13

Ciekawe dlaczego wszyscy chcą Gomesa poza jego własnymi kobicami.

0

Kwestia jest taka, że większość to wymysły gazet. Wiadomo że Barca idzie na zakupy więc dziennikarze szaleją. Ja wierzę w to, że poważnie negocjujemy tych na których nam zależy.

0

Akurat transfer Neymara był dla mnie pewny od pierwszego dnia jak tylko zaczęło się o tym mówić. A trwało to tak długo tylko dlatego, że Szejk analizował sytuację z finansowym fair play i zastanawiał się czy wybulić dodatkowe 100 mln na podatek dochodowy.

1

Najbardziej prawdopodobne transfery to te, o których najmniej się mówi.

10

Jak są plotki o Coutinho i Dembele, to wszyscy mówią że nie wierzą bo to tylko plotki. Jak gazety piszą plotki o Paulinho i Serim, to wszyscy "gdzie zarząd ma oczy"
Fuck logic.

0

Fajnie się ogląda Borussię. Szybkość, finezja, pressing. Na tym powinna polegać piłka nożna.

0

Królem strzelców na pewno nie będzie. Neymar nie jest i nigdy nie będzie goleadorem. Jest do tego za mało skuteczny.

0

Takich zawodników należy traktować jak inwestycję. Jeżeli będzie się rozwijał to za 2 lata będzie wart 150 mln. Warto by było załatwić jakiś pierwokup.

0

Problem w tym, że Munir w Valencii wcale tak bardzo ławki nie grzał. I oczywiście się zgadzam że jak wypożyczać to tylko do słabszego klubu.

6

Ma zostać jako piąty środkowy obrońca? Ile by dostał meczów do zagrania 10? Jeżeli wiążemy z nim jakiekolwiek nadzieje to trzeba Go wypożyczyć.

0

A co miał powiedzieć że mu się nudzi w Juventusie? Ilu to już piłkarzy podkreślało jacy są szczęśliwi na dzień przed transferem...

0

Brać i to natychmiast. Może BVB będzie chciało któregoś z naszych. Dembele za rok będzie kosztował 150, a za 2 lata 200 mln.

1

Ciężko żeby codziennie rano Fernandez robił konferencję i mówił gdzie jedzie i kogo negocjuje.

1

Abstrachując od nazwisk, cieszy nasza aktywność na rynku transferowym. Widać że coś z tego będzie.

2

Nic im nie zrobią. Finansowe fair play nie wchodzi w grę. Katar wpłaci Neymarowi 222 mln za promocję mistrzostw i On sam je wpłaci. Tylko że wtedy dochodzi podatek dochodowy i z 222 mln robi się 333. A Veratti może być naszą siłą przez najbliższe 7-8 lat. Nie lepiej się dogadać z PSG i wykorzystać jedyną okazję sprowadzenia Włocha? Nie, lepiej im zrobić na złość.

0

Mówię o wysłaniu Neymara do Barcy B.
Dla Brazylijczyka nie ma juz powrotu do Barcy, teraz nie ma co straszyć PSG donosami tylko trzeba od nich wyciągnąć Verattiego. Co nam da to jsk ich nawet wyrzucą z LM? Myślmy o tym żeby dla nas było dobrze a nie dla nich źle.

2

Ta... wy się choć chwilę zastanawiajcie przed pisaniem tych bzdur.

5

Dopiero 24 lata i na koncie juz kilka Poważnych kontuzji. Poza tym Rafinha to piłkarz co najwyżej przeciętny. Jak Go nie sprzedamy teraz, pójdzie na wypożyczenie i na końcu kontraktu oddamy Go za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?