kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brazylia prowadzi w rankingu FIFA jakby coś.
0
Jak można porównywać tego gościa do Douglasa? Może to nie jest jakaś gwiazda, ale rozegrał już kilkanaście meczów w reprezentacji. Do tego przychodzi za darmo. W obecnych czasach ściągnięcie za darmo reprezentanta Brazylii (może nie podstawowego ale jednak) nie jest takie złe. Oczywiście wolałbym oddać jego minuty np Dla Aleny, ale nie porównujmy go do Douglasa, trochę powagi.
Ostatnio strzelił gola Argentynie w eliminacjach. Czy Douglasowi się to przytrafiło?
0
Ciekawe czy to prawda że Veratti tak się zawziął na ten transfer. Jeżeli tak, to w końcu PSG musi ustąpić.
8
Dlaczego robol ma być tańszy niż kreatywny? Jest równie potrzebny. Czy za Makelele za czasów jego świetności w Realu nie dałbyś dużej kasy? Bo ja bym dał.
1
Czyli wolisz za 2 lata za 150 mln albo i więcej?
1
Można powiedzieć wiele złych rzeczy o Fernandezie, ale widać że w tym okienku działa naprawdę dobrze. Powoli, spokojnie, widać że ma plan i go realizuje. Wybrał piłkarzy którzy chcą grać dla Barcy i się nie podpala. Jedtem pewny że w lipcu będziemy bardzo pozytywnie zaskoczeni.
0
Ronaldo nieopatrznie pokazuje jak działa madryckie środowisko - jest oburzony że ktoś ma czelnoś się go czepić i że sprawie jeszcze nie ukręconi łba.
0
Wedlug mnie jest dwie opcje odejścia Ronaldo: albo całkowicie stracił rozum, albo jest na 100% przekonany o swojej niewinności. Tak jak już pisałem - jak odejdzie to straci poparcie madryckiej szajki i jak ma cokolwiek za uszami to będzie miał kłopoty. A nie wierzę żeby nie miał.
0
Przypominam że Messi za przekręcenie 4 mln dostał praktycznie maksymalny wyrok, za który nie idzie się siedzieć. Ronaldo przekręcił 4 razy więcej. Odchodząc z Realu straci wsparcie tej całej mafii wspierającej królewski klub, czyli od banków, sędziów i prokuratorów zaczynając, na władach kończąc. Bez tego wsparcia pójdzie siedzieć, a taki produkt nie będzie zbyt wiele wart.
0
Mnie najbardziej zastanawia kto o zdrowych zmysłach wyłoży dużą kasę za Ronaldo. Jeżeli to wszystko prawda, to odejdzie i tak. 200 mln za 32 latka z potencjalnym więzieniem na karku? Przecież to niedorzeczne. Jak Real zrobi taki interes życia to chyba czas przestać kibicować...
0
W październiku jest w Katalonii referendum, a Ronaldo chce uciekać z Hiszpanii. Może Go kupimy? :)
0
No ale zaraz, co na to FIFA? Przecież prawo UK nie jest nadrzędne. My i kluby madryckie dostajemy bany za transfery niepełnoletnich a angielskie kluby mogą to robić bezkarnie? Ktoś mi to może wyjaśnić? Bo nie rozumiem.
2
Jeżeli klub nie ma zamiaru kupować środkowego obrońcy, to jego przyszłość jest chyba jasna. Bo nie sądzę żebyśmy mieli stawiać na Vermalena.
5
W czasach przed Enrique graliśmy całe mecze. Nie tak jak ostatnio od 60 minuty albo od stanu 0:2. Siadaliśmy na przeciwnika i często po pierwszej połowie było po meczu. Wtedy można sobie młodych wpuszczać. Mam nadzieję że Valverde wróci do intensywności przez cały mecz.
0
Po to, że nasze pokolenie wychowanków którzy tak zdominowali ostatnio piłkę nożną zdarza się bardzo rzadko, może nawet już nigdy się nie zdarzy.
3
Manchester właśnie kupuje rezerwowego napastnika z Realu za 75 mln a Ty mówisz że Juventus kupi najlepszego pomocnika świata za 70? Ja rozumiem że często chcą nas zrobić w ciula, ale nie popadajmy w paranoję. PSG nie będzie nam chciało sprzedać Verattiego za 100 mln a sprzeda Go za 70 do Juve? Przecież to absurd.
0
A Ty myślisz że Bayern sprzeda Thiago za ile? 40 mln?
0
Planem na zastąpienie Xaviego był Cesc. Tylko że przyszedł conajmniej o rok za wcześnie a później Mou namieszał mu w głowie.
0
Przy takim wzroście i wadze obrońcy mogą go nawet nie zauważyć :)
1
Myślę że wbrew pozorom kasa nie jest dla piłkarzy najważniejsza. Jakbym miał wybór zarabiać 10 mln w Barcelonie albo 12 w PSG to bym się nie zastanawiał.
2
"Kilka klubów świata na topie" - dopiero teraz zauważyłem :) miało być "na świecie jest kilka klubów z absolutnego topu"
1
Już kiedyś zostałem zganiony za te słowa przez jedną z użytkowniczek, ale powtórzę. Jest kilka klubów świata na topie. Moim zdaniem celem każdego piłkarza powinno być znalezienie się w takim klubie. PSG takim klubem w najbliższej przyszłości nie będzie, nawet jak jakimś cudem uda im się wygrać LM. Tylko 2 razy w historii Ligi Mistrzów udało ją się wygrać klubom spoza 4 najlepszych lig w Europie i to o czymś świadczy. Nie da się wejść na ten najwyższy poziom nie mając mocnej ligi i nie grając na co dzień na najwyższym poziomie.
Dodatkową motywacją powinno być granie u boku najlepszego piłkarza w historii, jakbym ja był piłkarzem to dałbym wszystko żeby zagrać z Messim w jednej drużynie.
0
E tam, przy konkretnej ofercie z Barcy myśle że nie miałby oporów.
1
Szczerze - w takiej formie miałby co u nas szukać.
1
Zieliński już niedługo zostanie najdroższym polskim piłkarzem, pytanie tylko gdzie pójdzie.
2
Jeżeli byłaby wola z trzech stron, to całą tranzakcję możnaby przeprowadzić w jeden dzień. Przecież można odkupić Deulofeu z Evertonu i natychmiast sprzedać Go do Milanu. Czysty zysk.
0
FIFA powinna zainterweniować w transfery bo to zajdzie za daleko...
3
Niech dalej śledzą, niedługo będą kosztować po 60 milionów i wtedy będą płakać że drogo.
0
Zamyka się? Piszesz jakby w kolejce stały 4 kluby angielskie a Barca odrzuciła ich oferty i chciała rozmawiać tylko z Valencią.
0
Jak to miło przeczytać że kibice są pełni optymizmu...