kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jakby Thiago chciał u nas grać to by nie odchodził.
0
Od początku nie było kogo kupić i było wiadomo że za pomocnika trzeba będzie wydać 100 mln. Jak dla mnie nic się w tej sprawie nie zmieniło.
1
Dzisiaj rozpoczął się ósmy dzień okienka transferowego a nasi kibice już wiedzą że nikogo nie kupimy i będzie dramat. Ludzie, spokojnie. To dopiero tydzień. Nie ma co słuchać plotek. Zresztą najbardziej prawdopodobne transfery to te o których najmniej się mówi.
0
A co, może miał zaoferować 200 mln?
0
Ciężko się było spodziewać że Veratti nie będzie trenował. Zawaliłby sobie sezon niezależnie gdzie ostatecznie będzie grał.
0
Neymar nigdy nie będzie jak Messi - nie ten typ. Poza tym wychodzi z niego niedojrzały dzieciak. Od lat mówię że mimo wielkich umiejętności nie miałbym kompletnie oporów żeby Go sprzedać (zamienić) za świetną kasę.
0
Szpaler robi się mistrzowi jeżeli zapewni sobie mistrzostwo przed ostatnią kolejką.
0
Lepiej by się wzięli za ograniczenie absurdalnych kwot transferowych a nie za płace które można ominąć na wiele sposobów.
0
Ja tego nie wiem. Dziwi mnie że nikt nie chce kupować naszych piłkarzy. Tak jak pisałem pod artykułem o Munirze. Naprawdę nikt nie chce Go kupić? Przecież to bez sensu.
Do transferu potrzebne są dwa chętne kluby a w naszym przypadku wygląda to tak jakby wszyscy się zmówili.
Ze sprzedawaniem od kiedy pamiętam mieliśmy problemy, pamiętacie choćby Saviolę? To nie jest problem tylko tego zarządu.
0
To co ma Barca zrobić jeżeli nie ma za niego żadnych ofert?
1
Nie dziwi mnie że Munir nie chce iść do Rosji, dziwi mnie że nie ma innych chętnych. Młody, wykształcony w Barcelonie napastnik i nie ma kogoś kto by dał za niego 18-20 mln? O co kaman?
0
Oni chcą kupić Munira a Ty chcesz im dać jeszcze pieniądze i Tello?
0
To powiedz mi co byś zrobił na miejscu zarządu, skoro nikt nie składa oferty?
0
Właśnie o to chodzi. Podobno piłkarz jest wart tyle ile ktoś chce za niego zapłacić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Do wszystkich którzy piszą o cenie, postaram się przybliżyć jak mogły wyglądać negocjacje. Betis wiedział że jest jedynym chętnym klubem, jedynym który zaakceptuje Tello. Barcelona wiedziała że jak nie weźmie kasy to za rok nie weźmie nic i jeszcze będzie miała kłopot z szukaniem wypożyczenia. Jak więc wyglądały negocjacje?
Chcemy 12 mln.
Damy wam 4.
Nie, chcemy 12.
To sie pier.......cie.
No dobra, chcemy 10.
Pier...cie sie, damy 4.
To dajcie chociaz 8.
Pierd....cie się.
I tak to zapewne wyglądało. Betis miał w ręku wszytskie atuty i mógł dyktować warunki. A my Tello powinniśmy sprzedać 4 lata temu a nie teraz.
0
No zaraz, przecież karę dostaliśmy od FIFY a nie od Hiszpanii. To o czym mówisz to to o czym ja mówię w drugim akapicie :)
0
Ja zapytam po raz kolejny: co na to wszystko FIFA? Jak to jest możliwe że Manchester może kupić 16-latka? Czy ja coś źle myślę? Może ktoś mnie poprawi. My i Madryt dostaliśmy kary za transfery nieletnich, jakim cudem angielskie kluby mogą to robić legalnie?
A poza tym Hiszpania musi natychmiast zmienić prawo w sprawie kontraktów młodych zawodników. Jeżeli ktoś proponuje 16-latkowi milion Euro za sezon to wcale się nie dziwie że idzie za kasą.
8
Rakitic to najdroższy możliwy dla nas piłkarz do sprzedania. I od niego wraz z Turanem powinniśmy zacząć sprzedawanie. Jeżeli ma zostać, to albo nie samierzamy kupić pomocnika, slbo zamierzamy sprzedać Gomesa, albo mamy dużo więcej kasy niż się mówi, albo już kompletnie nic nie rozumiem.
6
Ja się zastanawiam jak można chcieć kupić w tym momencie Bale'a. Chodzące nieszczęście za ponad 100 mln. Nawet jakby nie miał problemów z kontuzjami to by nie był wart tych pieniędzy.
0
Dlatego właśnie wychowanków należy sprzedawać szybciej, zapewniając sobie prawo pierwokupu, albo na nich stawiać. Jak tylko zaczyna się o nich robić głośno i są chętni - sprzedać za dobrą kasę. Tak jak Real zrobił z Jese. Mam nadzieję że wreszcie oduczymy się tych bezsensownych wypożyczeń. Jeżeli kogoś wypożyczamy, to musimy być pewni że mamy zamiar włączyć go do składu. Inaczej to nie ma sensu.
2
A Trofeo Bernabeu? ;)
2
Perez chyba musiał komuś nieźle podpaść bo wreszcie się wzięli za to towarzystwo wzajemnej adoracji.
A co do sześciu pucharów - niech zdobędą najpierw tryplet, później będą myśleć o sześciu.
0
Tak o ten właśnie. Nigdy nie opierałem się na rankingach ale o czymś on świadczy. Zresztą umniejszanie wartości Brazylii tylko po to by umniejszyć wartości piłkarza tam grającego jest lekko mówiąc karkołomne i świadczy o złej woli. Koleś przychodzi za darmo w zimie, coście się go tak czepili? Pokaże się trochę i możemy go za pół roku sprzedać choćby za kilka milionów.
0
Brazylia prowadzi w rankingu FIFA jakby coś.
0
Jak można porównywać tego gościa do Douglasa? Może to nie jest jakaś gwiazda, ale rozegrał już kilkanaście meczów w reprezentacji. Do tego przychodzi za darmo. W obecnych czasach ściągnięcie za darmo reprezentanta Brazylii (może nie podstawowego ale jednak) nie jest takie złe. Oczywiście wolałbym oddać jego minuty np Dla Aleny, ale nie porównujmy go do Douglasa, trochę powagi.
Ostatnio strzelił gola Argentynie w eliminacjach. Czy Douglasowi się to przytrafiło?
0
Ciekawe czy to prawda że Veratti tak się zawziął na ten transfer. Jeżeli tak, to w końcu PSG musi ustąpić.
8
Dlaczego robol ma być tańszy niż kreatywny? Jest równie potrzebny. Czy za Makelele za czasów jego świetności w Realu nie dałbyś dużej kasy? Bo ja bym dał.
1
Czyli wolisz za 2 lata za 150 mln albo i więcej?
1
Można powiedzieć wiele złych rzeczy o Fernandezie, ale widać że w tym okienku działa naprawdę dobrze. Powoli, spokojnie, widać że ma plan i go realizuje. Wybrał piłkarzy którzy chcą grać dla Barcy i się nie podpala. Jedtem pewny że w lipcu będziemy bardzo pozytywnie zaskoczeni.