kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Abstrachując od nazwisk, cieszy nasza aktywność na rynku transferowym. Widać że coś z tego będzie.
2
Nic im nie zrobią. Finansowe fair play nie wchodzi w grę. Katar wpłaci Neymarowi 222 mln za promocję mistrzostw i On sam je wpłaci. Tylko że wtedy dochodzi podatek dochodowy i z 222 mln robi się 333. A Veratti może być naszą siłą przez najbliższe 7-8 lat. Nie lepiej się dogadać z PSG i wykorzystać jedyną okazję sprowadzenia Włocha? Nie, lepiej im zrobić na złość.
0
Mówię o wysłaniu Neymara do Barcy B.
Dla Brazylijczyka nie ma juz powrotu do Barcy, teraz nie ma co straszyć PSG donosami tylko trzeba od nich wyciągnąć Verattiego. Co nam da to jsk ich nawet wyrzucą z LM? Myślmy o tym żeby dla nas było dobrze a nie dla nich źle.
2
Ta... wy się choć chwilę zastanawiajcie przed pisaniem tych bzdur.
5
Dopiero 24 lata i na koncie juz kilka Poważnych kontuzji. Poza tym Rafinha to piłkarz co najwyżej przeciętny. Jak Go nie sprzedamy teraz, pójdzie na wypożyczenie i na końcu kontraktu oddamy Go za darmo.
0
Czy w tym okienku przeszedł gdzieś ktoś znaczący? Poza sprzedażą rezerwowego z Realu nic ciekawego się nie stało. Rynek jest zablokowany, ceny są zaporowe.
0
Niestety przez petrodolary i angielską kasę z tv zrobiło się zbyt wiele klubów "z ambicjami". I przez to jest zbyt mało dobrych piłkarzy. Dlatego wszyscy trzymają tych co mają, a jak już dochodzi do sprzedaży to za absurdalne pieniądze.
0
Dobrze to słyszeć. Coutinho jest nam potrzebny do środka jako ofensywny pomocnik a nie na skrzydło. Szkoda Go na tą pozycję.
0
Nie wiemy jak to jest w przypadku takich zapisów, bo nigdy się tego nie nagłaśnia. Może to stanard?
0
Ja się tylko zastanawiam, czy przedłużenie kontraktu przez Neymara i teraz odejście było zaplanowane. Patrząc na chciwość Seniora jestem w stanie w to uwierzyć. Kasa za przedłużenie kontraktu i teraz kolejna za podpis z PSG. Główka pracuje.
1
Wszyscy zapominacie o jednej badzo ważnej kwestii: dla szejka pieniądze to rzecz drugorzędna. Ma ich tyle, że nawet zapłacenie 111 mln podatku Go nie zrujnuje, a powiedziałbym że nawet specjalnie takiego wydatku nie odczuje.
Dlatego przestańcie pisać bzdury typu 222 + Veratti, to kompletny absurd. Jeżeli PSG ma nam oddać Włocha, to musimy z nimi rozmawiać o realnej obniżce ceny za Neymara. 120-130 mln + Veratti biorę absolutnie w ciemno, dlaczego? Bo napastniko-skrzydłowych na rynku jest pełno, a porządnych pomocników nie ma prawie wcale.
0
Przestać czytać tylko dlatego że nie zgadza się z jednym zdaniem? Ciekawe podejście.
0
To też nie będzia zła opcja bo piłkarzem jest świetnym
0
Mecz z Realem to esencja Neymara. Błyskotliwość, dryblingi i piękne akcje wymieszane z brakiem skuteczności, złymi decyzjami i frustracją (sytuacja z Casemiro i Carvajalem). Obyśmy tylko się odpowiednio za te pieniądze wzmocnili.
0
Bo na świecie jest tak, że hiszpańcy dziennikarze to patałachy którzy piszą same bzdury, a ci angielscy zawsze mówią tylko prawdę. Weź juz przestań...
2
Real sprzedał rezerwowego za 80 mln więc ta cena jest mało prawdopodobna. 85 + Rafinha i miejmy nadzieję że dadzą się przekonać.
0
Nie bać, przeczytaj uważnie. Co będzie jak teraz PSG się wycofa i Neymar u nas zostanie? Co z atmosferą w szatni? Jak przyjmą Go kibice? Dlatego nie strasxmy ich teraz, poczekajmy aż zapłacą.
2
Bez sensu działania w tym momencie. Sprawa Neymara zaszła tak daleko, że ciężko sobie wyobrazić jego przyszłość s Barcelonie. Lepiej teraz nie straszyć PSG, nie już Go sobie wezmą. Jak wypłacą klauzulę to wtedy donośmy.
0
Przy kwocie jaką Real ma wydać za Mbappe klauzula Neymara przestaje już być taka astronomiczna.
1
Dlaczego zarząd nie próbuje załatwić przy tej okazji Verattiego? Co to są za durni ludzie?
2
Jedyna i niepowtarzalna szansa na wyciągnięcie Verattiego. On i powiedzmy 150 mln, dokupujemy Dembele i Coutinho i mamy masakryczny skład.
0
W którymś z artykułów o tym było. Dlatego dopytuję.
1
Pytanie jest zasadnicze: czy rzeczywiście jest zapis w kontrakcie Neymara że Barca może się nie zgodzić na transfer nawet mimo wpłacenia klauzuli. Jeżeli tak, to mamy atuty w ręce i rządzimy sytuacją i powinniśmy od nich wyciągnąć więcej. Jeżeli Mbappe ma kosztować 180 mln to Neymar powinien kosztować 300.
2
Od 2 lat piszę że Neymara trzeba sprzedać. Na początku byłem praktycznie sam, teraz coraz więcej ludzi się ze mną zgadza. Szopka z Neymarem będzie się powtarzać co rok. Jeżeli rzeczywiście mamy zapis że możemy się nie zgodzić na wpłacenie klauzuli, to mamy wszystkie atuty w ręce. Jeżeli szejk tak bardzo chce Neymara, to niech odda Verattiego i dopłaci. My kupimy np Dembele i sportowo zyskamy na pewno. A i utrzymanie tych 2 zawodników będzie tańsze niż 1 Neymara.
0
Nie wiem jaki jest zapis w kontrakcie Neymara, ale znając tatusia na pewno nie pozwolił Barcelonie na zbyt dużą częś praw do wizerunku, a tu są pieniądze. Ja zdania nie zmieniam - Neymara trzeba sprzedać. Messi był kuszony przez bogaczy wiele razy i nigdy nie było takiej szopki. A sprawa Neymara będzie wracać co rok i obyśmy Go zdążyli sprzedać zanim zejdzie na psy.
0
Zaraz dojdzie do tego, że co rok będzie chciał podpisywać nowy kontrakt. Tu nie chodzi o samą podwyżkę ale o ogromną kasę "za podpis" i wielką prowizję dla Seniora.
Messiemu daliśmy 50 mln za podpis, Neymar będzie chciał zapewne tyle samo. W 2 sezony wydamy tyle co na Verattiego a potem płacz że nie ma na transfery.
0
Roniemu wykończyć się pomógł brat.
0
Neymar musi jak najszybciej rozstać się z ojcem na poziomie służbowym. Tak jak Ronniego wykończyła rodzina, tak wykończy i Neymara. Boję jego nagłej zapaści sportowej. Czy ktoś się spodziewał że z Ronaldinho stanie się to co się stało? Obym nie był złym prorokiem.
3
Do tego musielibyśmy mieć Pereza...
1
Kiedyś gazety tłumaczyły że chodzi o 6 pucharów w jednym sezonie a nie w roku. Swoją drogą ile pychy i buty trzeba mieć żeby na początku sezonu mówić takie rzeczy. Mam nadzieję że razem z Mou wybijemy im głupoty z głowy już w sierpniu.