kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego Sevilla nie mogła trafić do grupy z Juve a Barcelona tak?
0
Mówiłem kroś mądry...
0
Czy ktos madry może wyjaśnić dlaczego Real z automatu trafił do H?
7
Gaspart przynajmniej miał jakąś wizję. Błędną, ale miał i ją realizował. Bartomeu to zwykły szkodnik i madrycki agent.
0
To teraz zadtanów się co jest lepsze. Przepłacić czy nie kupić nikogo? Jasne, zaprotestujmy przeciwko wysokim cenom i nie kupujmy nikogo. Tylko że wtedy Realu nie zobaczymy przez najbliższe 10 lat.
Chelsea niedawno zapłaciła 86 mln za Moratę, piłkarza który w życiu nie grał w podstawowym składzie i walił gole w końcówkach. A ty chcesz tyle samo zapłacić za jednego z najlepszych pomocników świata? I kto tu ma się ogarnąć?
Rynku nie zniszczyło 222 mln za Neymara tylko ludzie z kasą i ambicjami. Coraz więcej klubów chce wygrywać i każdy trzyma najlepszych.
Swoją drogą nie wiem jak Bartek i spółka mogą każdego ranka patrzeć w lustro. Kompromitacja goni kompromitację.
0
Czytając kolejne newsy coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że cały nasz zarząd to madrytcy agenci. To co jeszcze niedawno wydawało się absurdalne zaczyna być jedynym wytłumaczeniem ich działań. Oby nie sprzedali Messiego zanim zdążą zebrać podpisy i wywalić ich ze stołków.
5
Panie i Panowie.
Od czasów Rijkarda, czyli już prawie 15 lat, Real dostawał od nas regularny oklep. W międzyczasie zdarzył im się m.in. okres nie wychodzenia poza 1/8 LM. Przecież to jest niemożliwe, żeby taki klub z takimi pieniędzmi nie wygrywał przez tak długi okres czasu. Teraz my mamy u sterów klubu madryckiego agenta i niestety musimy trochę pocierpieć.
Przyzwycziliy się do wygrywania i normalne jest to, że ciężko przyjąć porażkę. Ale spokojnie, oby tylko udało się sprowadzić Coutinho i Dembele i ten sezon wcale nie musi być stracony.
2
Dajcie już spokój z tym Thiago. Sam spier.....lił do Bayernu bo nie mógł chwilę poczekać aż Xavi albo Iniesta zaczną przekazywać mu pałeczkę. A przecież był jeszcze Cesc. Kogo niby Thiago miał posadzić na ławce?
2
Nie porównuj, to były całkiem inne czasy. Równie dobrze można napisać że Real wydał na drewniano-szklanego Bale'a 100 mln i się z nich śmiać.
1
Ja już dawno pisałem że macki Pereza sięgają daleko, ale za wsadzenie swojego człowieka na fotel prezydenta należy Mu się wielki szacunek.
Oby Bartek zdołał sprowadzić Coutinho i Dembele, wtedy drużynę da się jeszcze uratować.
1
Dobrze napisane. Nie ma co się już znęcać nad Paulinho skoro transfer jest przesądzony. Oby sprawił że wszyscy będą musieli odszczekać obelgi pod jego adresem.
0
Najgorsze: jak zwykle ostatnio brak skuteczności. Real tworząc półtorej sytuacji strzela nam 3 gole. My grając tak naprawdę dobry mecz i dominując przez większą jego część strzelamy 1 gola i to z karnego którego nie było. Ciągle zakiwujemy się na śmierć, a bez Neymara będzie to jeszcze trudniejsze. Zaczynam się obawiać czy w erze Messiego uda nam się zmienić styl gry.
0
Dembele też już leciał.
0
Myślę że możecie się uspokoić. Od tych rewelacji minęło już kilka godzin i ciągle nie ma oficjalnego potwierdzenia.
0
Ale ja to wszystko rozumiem i popieram. Nikt jednak nie potrafi mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego takie kompletne zero (jak tu go opisujecie) gra w reprezentacji Brazylii.
0
Skoro Isco ma 700 mln to Messi powinien mieć 2 miliardy.
0
Jeżeli nie można mu ufać to ja go w Barcelonie nie chce. I wcale po nim nie płaczę.
0
Skoro nie pokazał nic dobrego to dlaczego jest podstawowym zawodnikiem Brazylii? Pytam bo nie wiem. Czy Brazylijczycy nie mają nikogo lepszego?
0
Wpisanie takiej klauzuli świadczy o kompletnym braku zaufania do piłkarza. Nie ma się czym chwalić.
1
Ciekawe ilu z Was widziało choć jeden mecz Paulinho. Ja się przyznaję że nie widziałem.
Bądź co bądź to podstawowy pomocnik Brazylii i dostaje się do reprezentacji grając w Chinach. Skąd więc ten hejt? Zupełnie nie rozumiem tej histerii.
Ciekawe co by było gdyby Paulinho nie grał w Chinach tylko byśmy go kupowali choćby z Tottenhamu.
2
Chciałbym przeczytać komentarze jak się okaże że Paulinho razem z Gomesem poprowadzą nas do trypletu :)
3
Dobry ruch. Neymar wreszcie będzie miał przyjaciela z reprezentacji to może nie będzie chciał odejść.
Hmmm... coś mi i zarządowi chyba umknęło...
0
Mylisz się, nie chce wysokiej klauzuli. Chcę taką żebyśmy zarobili i żeby ktoś był w stanie ją zapłacić. Do Messiego sam Real podchodził podobno 3 razy, nie licząc innych klubów. Czy kiedykolwiek były jakiekolwiek przesłanki że Messi odejdzie? Nigdy. Sergi Robero ma klauzule 40 mln, grosze jak na dzisiejsze czasy. Czy pojawiła się choćby plotka o jego odejściu?
Jestem zdania, że jak piłkarz chce odejść to niech idzie, ale za godziwą zapłatę. Wpiszmy Dembele klauzulę 250 mln i jak PSG chce, to niech płaci. Wpisywanie miliardowych klauzul jest dla mnie brakiem szacunku i zaufania do piłkarza, bo z góry zakłada się że będzie chciał uciec. A takich którzy chcą uciekać to ja w Barcelonie nie chcę, ale może jestem dziwny.
0
Problem w tym, że póki liga francuska nie podniesie ogólnego poziomu, to PSG też nie wskoczy szczebel wyżej. Nawet jak im się uda jakimś cudem wygrać LM. Nie da się cały sezon pykać ogórków i mobilizować na 2 mecze w kwietniu.
Popatrz na Bayern : przez swoje działania regularnie osłabia największych niemieckich rywali przez co ligę wygrywa w cuglach. A w Europie w decydujących momentach zawodzi.
0
Za jakie 80? Wszyscy którzy kiedykolwiek brali udział w jakichś negocjacjach wiedzą jak ważna jest atmosfera i nastawienie. Dyplomacja, tak to się nazywa.
0
Głupoty gadacie i tyle.
0
Wiele osób pisze jak źle zachowuje się Dembele. Ale czy nie takich ludzi właśnie nam potrzeba? Chłopak ma szansę przejść do jednego z największych klubów świata, grać i grać u boku najlepszego piłkarza w historii. Ja bym zrobił wszystko żeby w takim transferze pomóc. Pytanie jest tylko jedno: czy On to robi dla podwyżki czy dla awansu sportowego. Wydaje mi się że gdyby taki Coutinho usiadł na spokojnie z Kloppem i władzami Liverpoolu i poprosił ich o transfer i np zaproponował że na przykład odda premię za podpis rok temu, to sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej.
A nawet gdyby Dembele za 2 lata chciał odejść do PSG, to wpiszmy Mu klauzule, niech idzie. Źle na tym nie wyjdziemy.
1
To pójdzie za 200, albo i więcej. W czymś widzisz problem?
1
E tam. Byłem z FCBP na meczach z Celtą i PSG w poprzednim sezonie autobusem. Fakt, jest ciężko, 26 godzin jazdy. Ale przy odpowiedniel ilości wódeczki i w tak dobrym towarzystwie da się wytrzymać.
Oczywiście sam bym się nie wybrał autobusem "rejsowym". Kwestia z kim się jedzie.
0
Przesadzacie. Nie zapominajcie że Real prawie wydał 180 mln na Mbappe (i wcale nie jest powiedziane że tego nie zrobi jak Bale odejdzie). Nie zapominajcie też że Chelsea wydała ponad 80 mln za Moratę, który całą dotychczasową karierę był rezerwowym. Ceny są jakie są, bo w piłce jest coraz więcej ludzi z kasą i ambicjami, a dobrych zawodników nie przybywa tak szybko. Dlatego każdy trzyma się tego co ma.