kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słuszny, ale strzelony po dobitce.
0
Real osiągnął w tej kolejce 2 sukcesy: wygrał mecz, a BBC wreszcie wyprzedziło Paulinho.
19
Nie wiem co Wy macie z tym Denisem. Może ja jestem jakiś dziwny, ale nie widzę w nim piłkarza na miarę Barcelony. Do tego jest to jeden z nielicznych naszych piłkarzy którym ktoś się interesuje i chce dać pieniądze. A tutaj lament. A już najgłupsza opcja to wypożyczenie, to już lepiej od razu oddajmy Go za darmo. Wszyscy piszą że jest młody, a ja przypomnę że ma już prawie 24 lata.
Tylko sprzedaż, jak się uda to klauzula odkupienia, z której założę się że nie skorzystamy.
3
Najlepsze: Pique. Oby ten mecz był zwiastunem powrotu do formy.
0
Czuję Gomesa. Valverde stawia na niego w każdym trudnym meczu jak do tej pory.
0
Problem w tym że nie ma stałego partnera na prawej stronie. Jak gra Deulofeu to jest raczej przyklejony do prawej strony. Ale jak gra Paco to przechodzimy na 4-3-1-2 i nie ma skrzydłowego. Poczekajmy na Dembele to i Semedo zacznie grać.
0
Ciekawe czy jak wejdzie VAR, będzie go można używać jako dowód w sprawie kartek. Teraz decyduje protokół sędziowski i mimo że wszyscy wiedzą że decyzja była błędna, to i tak nic nie mozna zrobić.
3
Najlepsze: Paco. Po raz kolejny pokazał że wcale nie potrzebujemy napastnika w zimie. Po prostu dajmy Mu więcej szans.
3
Nie o gole tutaj chodzi. Niedawno Suarez miał problem z przyjęciem nawet najprostszej piłki. Dziś jego gra wyglądała już dużo lepiej. Niech zbuduje formę a gole przyjdą same.
0
No właśnie, On się rozstał z tą Shakirą czy nie?
32
To jest dowód na to, że nie klauzula a przywiązanie zawodnika do klubu ma znaczenie. Niech Real tworzy sobie drużynę niewolników z miliardowymi klauzulami. W Barcelonie niech grają ci, którzy chcą w niej naprawdę grać.
7
Bardzo ciekawe jest to, że z VARu cieszą się i jedni i drudzy wzajemnie przewidując dla przeciwnika spadek z ligi.
3
Z tą „czarną” bym uważał, teraz moda na tępienie rasizmu :)
1
Od zawsze mamy kłopot ze sprzedażą piłkarzy, a jak zdarza się okazja kogoś sprzedać (i zarobić, co rzadko się u nas zdarza) to większość jest przeciwna.
Widać że Denis sobie u Valverde nie pogra, bo nawet Gomes jest wyżej w hierarchii. Po co więc Go trzymać? Wiadomo że po sezonie trzeba Go będzie wypożyczyć i tak będzie problem co sezon aż w końcu odejdzie za darmo. Tego chcecie? Jest kupiec to sprzedajmy, najlepiej jakby się udało wpisać opcję odkupienia w razie nagłej eksplozji talentu. Chociaż przy graczu prawie 24-letnim nie liczyłbym na zbyt wiele.
0
Bardziej cenię zwycięskie MS i ME w których w pierwszej 11 Hiszpanii grało 9 naszych graczy.
0
No to Eleven zrobiło w Polsce dobry interes :)
1
Wygląda na to że Denis spadł w hierarchii Valverde za Gomesa, więc raczej nie spodziewałbym się Go w składzie. Jeden z pierwszych do odstrzału w zimie.
6
8-latka to niech się na rowerku bez bocznych kółek nauczy jeździć. Kto o zdrowych zmysłach jej pozwolił do tego wsiąść?
0
Ciężka sprawa, pytanie na ile Grecja będzie chciała walczyć o honor. Kurs kuszący ale chyba bym nie zaryzykował.
8
Jakby Ronaldo nie grał od finału LM to by zrobił lepsze wrażenie niż jak gra...
10
To moje największe zdziwienie jeżeli chodzi o wybory Valverde. Belg to naprawdę dobry obrońca i jak jest zdrowy powinien grać dużo więcej.
1
Wybacz, ale nie porównuj sytuacji chodzenia/nie chodzenia z dziewczyną i plotek rozpowiadanych przez bandę głupków do sytuacji Neymara. Brazylijczyk wraz z ojcem oszukali (tak, nie boję się tego słowa) Barcelonę podpisując kontrakt na 5 lat i kasując niemałą prowizję. Jestem przekonany że już wtedy mieli plan związany z PSG. To może nawet nie tyle jest wina Neymara, co jego ojca. Gość mi wygląda na zwykłego cwaniaczka. Sytuacja wypisz wymaluj Ronaldinho i jego brata. Dlatego podejrzewam, że tak jak w przypadku Ronaldinho, o Neymarze zapomnimy szybciej niż się to wszystkim wydaje. Grając w słabej lidze lejąc kolejnych przeciwników po 5-0 i przy rozrywkowym charakterze Neymara, nie wróżę Mu świetlanej przyszłości.
1
Kto o zdrowych zmysłach da za niego grubą kasę?
edit:
Jeżeli ktoś chce kupić piłkarza to wypełnienia sal chorych to niech kupią naszego Rafinhe, będzie taniej.
8
A czy to nie jest tak że sam jest sobie winien? Jeżeli kilkadziesiąt milionów ludzi coś Ci mówi to chyba coś w tym jest. W Barcelonie miał wszystko, a do PSG poszedł dla pieniędzy. Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.
33
Real tak bardzo chce być we wszystkim lepszy od Barcelony że wystawił Bala do walki z Vermaelenem.
1
Mądrość trenera Urugwaju że nie powołał Go na towarzyskie mecze. Skoro grając w 10 wszystko wygrywamy to co będzie jak zagramy w 11?
0
Paco pokazuje że na środku ataku jest naprawdę fajnym zawodnikiem. Zamiast wzmacniać pomoc i szukac DC obi napastników obserwują.
0
Messi na wielkim luzie, może z tego wyjść coś ciekawego.
1
Vamos Paco!!!
1
W trudnych meczach Valverde jak zwykle zaskakuje. Vamos Paco!