0

W sezonie 11/12 zagrał 4775 min w 63 mechach
12/13 3536 w 43
przeszedł do Bayernu i wtedy:
2818 minut w 34 meczach 13/14
1600 w 18 14/15
3759 w 48 15/16
5702 w 65 16/17
dopiero w trzecim roku po odejsciu zaczął grać tyle co w Barcelonie. Oczywiście były kontuzje. Ale nie mów mi że grał mało.

0

I moim zdaniem by przejął. Tylko nie chciał poczekać. A Don Balonowi nie wierzę, mówię tylko że nie chcę żeby wracał.

2

A kogo niby miał wygryźć ze składu? Xaviego czy Iniestę? Zamiast uczyć się przy nich grać On wolał iść do Bayernu. To niech teraz sobie tam siedzi.

0

Przez to że Barca pokonała Sevillę? Co za argument...

0

Czy ja wiem? Dla mnie pewne jest że tacy piłkarze jak Eriksen, Ali czy Kane nie będą grać w Tottenhamie w nieskończoność. Żeby osiągać duże sukcesy będą musieli odejść do jakiegoś wielkiego klubu.

0

Pytanie jaki skład wystawi Real. Pełnymi rezerwami nie wyjdą ale taki Cristiano np może dostać wolne. Wiele zależy od wyniku pierwszego meczu z Bayernem.

2

Wydaje mi się że przyjdzie Eriksen, a to nas wzmocni bardzo. Iniesta wczoraj zagrał cudownie, ale w przeciągu sezonu nie zawsze tak było, a jego pensja bardzo nas odciąży. Zapewne odejdą Gomes i Denis, a jak przyjdzie Griezmann to zapewne Paco i Vidal. Kadra na następny sezon zapowiada się troszkę węższa, ale mocniejsza.

17

Plan był doskonały, zaklepać ligę, grać w niej rezerwami a skupić się na półfinałach LM. Przyznam że nie dawałem nam większych szans na tryplet, ale po tym co pokazali wczoraj i na jaki poziom weszli uważam że 3 puchary były jak najbardziej możliwe. Mam nadzieję że Valverde wyciągnie wnioski, również z wczorajszego meczu. Zapowiada się że kadra na przyszły sezon będzie jeszcze mocniejsza.

1

Toż to są najlepsze lata Pepa!

0

Zapewne wiele kuponów padnie dzisiaj na tym meczu :)

0

Remis do przerwy?

0

Ależ cudownie dzisiaj grają. Nie można tak było z Romą? Valverde tym meczem zapewnia sobie posadę na przyszły sezon. Pokazujemy jaką mamy siłę. Czasami tylko zaangażowania brakuje.

1

Przecież napisałem że się zdarzało ale nie ma tradycji. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie odzywaj.

Jak jesteś taki mądry to odpowiedz: czy jak Sevilla wygra CdR to Levante powinno im zrobić szpaler?
Ku*** aż się uniosłem. Kmiot nawet nie przeczyta wypowiedzi a wyzywa od wypocin i „gówno wiesz”. Co za...

6

Bzdura. Nie ma tradycji robienia szpaleru po innych rozgrywkach. Zdarzało się, ale nie zawsze. Czy jeżeli Sevilla wygra z nami w sobotę to w następnej kolejce Levante ma im zrobić szpaler? Przecież to absurd i dobrze o tym wiesz.

0

Mylisz się. Szpaler nie jest po to żeby ośmieszyć robiących tylko docenić mistrza.

16

Szpaler od Realu staje się faktem. Jak go nie zrobią upokorzą się przed całym piłkarskim światem.

0

Jeżeli Valverde ma w przyszłym sezonie znowu zajeżdzać pique z Umtitim do nieprzytomności to nie wiem po co nam Lenglet.

0

Ja Valverde ma zamiar rotować tak jak w tym sezonie to nie ma sensu Go kupować.

0

Zapamiętajcie sobie moje słowa - Messi w przyszłym sezonie, po Mundialu, będzie zupełnie innym piłkarzem, niezależnie od tego jakim wynikiem Mistrzostwa się zakończą. Teraz w głowie ma tylko to, że cała reprezentacja Argentyny jest na jego plecach i zdaje sobie sprawę z tego, że sam tego wózka nie pociągnie. Dlatego się oszczędza, bo chce mieć jak najlepszą formę i jak najwięcej sił w Rosji.

Dziwi mnie tylko że nie chce odpuścić choć jednego, dwóch meczów.

1

Pewnie nie wszyscy się ze mną zgodzą ale wiecie co myślę? Że głownym winowajcą naszej słabszej gry (poza brakiem rotacji i zmian) jest Messi. Tak jak wczoraj pisałem mam wrażenie że On ostatnio gra na wielkim fochu, coś wyraźnie jest nie tak. Jego „tryb oszczędnościowy” jest irytującyi jestem przekonany że to ciągnie w dół całą drużynę. A co siedzi w głowie Messiego? Moim zdaniem zbliżające się Mistrzostwa. Messi wie że to będzie ostatnia szansa żeby je wygrać i wie że jest to z obecną Argentyną praktycznie niemożliwe.
Wydaje mi się że w tym momencie bez Messiego grali byśmy lepiej, bo reszta musiałaby się ruszyć a nie czekać co zrobi Leo.

0

W poprzednim sezonie grali na 2 frontach i w końcówce Zidane grał praktycznie dwoma składami.

1

E tam głupoty gadasz. Jak Lucho rotował to nigdy nie można było zgadnąć kto wyjdzie na mecz.

0

U Lucho nikt nigdy nie zgadł jaki skład wyjdzie w meczu. U Valverde pomylić się nie da.

4

Co za dramat...

1

Jak grał dobrze to nikt się nie czepiał, ale ostatnio Suarez gra padakę.

2

Czy tylko ja mam wrażenie że Messi ostatnio gra na wielkim fochu?

0

Matko Święta...

1

Trzeba przyznać że Real ma ciężką drogę w tym sezonie. Jakby kibice Barcelony wybierali im przeciwników to pewnie wyszło by na to samo.

0

Valverde to dobry i mądry trener. Nie prowadził jednak drużyny na takim poziomie i trochę się pogubił. Ja bym Go nie skreślał, o ile wygra pozostałe 2 trofea.

1

Widziano Go jak na stadionie wkładał kciuka między drzwi jak do szatni wchodził wkurzony Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?