kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sezonie 11/12 zagrał 4775 min w 63 mechach
12/13 3536 w 43
przeszedł do Bayernu i wtedy:
2818 minut w 34 meczach 13/14
1600 w 18 14/15
3759 w 48 15/16
5702 w 65 16/17
dopiero w trzecim roku po odejsciu zaczął grać tyle co w Barcelonie. Oczywiście były kontuzje. Ale nie mów mi że grał mało.
0
I moim zdaniem by przejął. Tylko nie chciał poczekać. A Don Balonowi nie wierzę, mówię tylko że nie chcę żeby wracał.
2
A kogo niby miał wygryźć ze składu? Xaviego czy Iniestę? Zamiast uczyć się przy nich grać On wolał iść do Bayernu. To niech teraz sobie tam siedzi.
0
Przez to że Barca pokonała Sevillę? Co za argument...
0
Czy ja wiem? Dla mnie pewne jest że tacy piłkarze jak Eriksen, Ali czy Kane nie będą grać w Tottenhamie w nieskończoność. Żeby osiągać duże sukcesy będą musieli odejść do jakiegoś wielkiego klubu.
0
Pytanie jaki skład wystawi Real. Pełnymi rezerwami nie wyjdą ale taki Cristiano np może dostać wolne. Wiele zależy od wyniku pierwszego meczu z Bayernem.
2
Wydaje mi się że przyjdzie Eriksen, a to nas wzmocni bardzo. Iniesta wczoraj zagrał cudownie, ale w przeciągu sezonu nie zawsze tak było, a jego pensja bardzo nas odciąży. Zapewne odejdą Gomes i Denis, a jak przyjdzie Griezmann to zapewne Paco i Vidal. Kadra na następny sezon zapowiada się troszkę węższa, ale mocniejsza.
17
Plan był doskonały, zaklepać ligę, grać w niej rezerwami a skupić się na półfinałach LM. Przyznam że nie dawałem nam większych szans na tryplet, ale po tym co pokazali wczoraj i na jaki poziom weszli uważam że 3 puchary były jak najbardziej możliwe. Mam nadzieję że Valverde wyciągnie wnioski, również z wczorajszego meczu. Zapowiada się że kadra na przyszły sezon będzie jeszcze mocniejsza.
1
Toż to są najlepsze lata Pepa!
0
Zapewne wiele kuponów padnie dzisiaj na tym meczu :)
0
Remis do przerwy?
0
Ależ cudownie dzisiaj grają. Nie można tak było z Romą? Valverde tym meczem zapewnia sobie posadę na przyszły sezon. Pokazujemy jaką mamy siłę. Czasami tylko zaangażowania brakuje.
1
Przecież napisałem że się zdarzało ale nie ma tradycji. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie odzywaj.
Jak jesteś taki mądry to odpowiedz: czy jak Sevilla wygra CdR to Levante powinno im zrobić szpaler?
Ku*** aż się uniosłem. Kmiot nawet nie przeczyta wypowiedzi a wyzywa od wypocin i „gówno wiesz”. Co za...
6
Bzdura. Nie ma tradycji robienia szpaleru po innych rozgrywkach. Zdarzało się, ale nie zawsze. Czy jeżeli Sevilla wygra z nami w sobotę to w następnej kolejce Levante ma im zrobić szpaler? Przecież to absurd i dobrze o tym wiesz.
0
Mylisz się. Szpaler nie jest po to żeby ośmieszyć robiących tylko docenić mistrza.
16
Szpaler od Realu staje się faktem. Jak go nie zrobią upokorzą się przed całym piłkarskim światem.
0
Jeżeli Valverde ma w przyszłym sezonie znowu zajeżdzać pique z Umtitim do nieprzytomności to nie wiem po co nam Lenglet.
0
Ja Valverde ma zamiar rotować tak jak w tym sezonie to nie ma sensu Go kupować.
0
Zapamiętajcie sobie moje słowa - Messi w przyszłym sezonie, po Mundialu, będzie zupełnie innym piłkarzem, niezależnie od tego jakim wynikiem Mistrzostwa się zakończą. Teraz w głowie ma tylko to, że cała reprezentacja Argentyny jest na jego plecach i zdaje sobie sprawę z tego, że sam tego wózka nie pociągnie. Dlatego się oszczędza, bo chce mieć jak najlepszą formę i jak najwięcej sił w Rosji.
Dziwi mnie tylko że nie chce odpuścić choć jednego, dwóch meczów.
1
Pewnie nie wszyscy się ze mną zgodzą ale wiecie co myślę? Że głownym winowajcą naszej słabszej gry (poza brakiem rotacji i zmian) jest Messi. Tak jak wczoraj pisałem mam wrażenie że On ostatnio gra na wielkim fochu, coś wyraźnie jest nie tak. Jego „tryb oszczędnościowy” jest irytującyi jestem przekonany że to ciągnie w dół całą drużynę. A co siedzi w głowie Messiego? Moim zdaniem zbliżające się Mistrzostwa. Messi wie że to będzie ostatnia szansa żeby je wygrać i wie że jest to z obecną Argentyną praktycznie niemożliwe.
Wydaje mi się że w tym momencie bez Messiego grali byśmy lepiej, bo reszta musiałaby się ruszyć a nie czekać co zrobi Leo.
0
W poprzednim sezonie grali na 2 frontach i w końcówce Zidane grał praktycznie dwoma składami.
1
E tam głupoty gadasz. Jak Lucho rotował to nigdy nie można było zgadnąć kto wyjdzie na mecz.
0
U Lucho nikt nigdy nie zgadł jaki skład wyjdzie w meczu. U Valverde pomylić się nie da.
4
Co za dramat...
1
Jak grał dobrze to nikt się nie czepiał, ale ostatnio Suarez gra padakę.
2
Czy tylko ja mam wrażenie że Messi ostatnio gra na wielkim fochu?
0
Matko Święta...
1
Trzeba przyznać że Real ma ciężką drogę w tym sezonie. Jakby kibice Barcelony wybierali im przeciwników to pewnie wyszło by na to samo.
0
Valverde to dobry i mądry trener. Nie prowadził jednak drużyny na takim poziomie i trochę się pogubił. Ja bym Go nie skreślał, o ile wygra pozostałe 2 trofea.
1
Widziano Go jak na stadionie wkładał kciuka między drzwi jak do szatni wchodził wkurzony Messi :)