kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ewentualnie tylko się należał. Jeżeli taki wjazd w nogi nie jest karnym to ja nie wiem co nim jest. A gdzie była wtedy piłka nie ma znaczenia. Ważne że była w boisku.
2
Z tym robieniem co chce bym nie przesadzał. Mieli prostą drogę a wczoraj idiotyczny samobój ustawił mecz. Poza tym co najmniej 1 karny dla Brazylii.
12
Byłem jednym z niewielu obrońców Paulinho przed jego transferem. Ale jak nie sprzedamy Go teraz, to nie sprzedamy już nigdy.
0
Co Ty mówisz? Przecież mu nogami w kostkę wjechał
2
To ja już wiem jak będzie wyglądał VAR w lidze hiszpańskiej...
2
Przy tak dominującej pozycji MATSa kupowanie bramkarza w sile wieku to idiotyzm. Powinnismy sprowadzić kogoś starszego, tak jak kiedyś było z Pinto i tak jak Real zrobił z Dudkiem. Mi się marzy Fabiański, ale na niego nikt nie patrzy.
1
Kupmy Kana, przynajmniej karne umie strzelać
0
Może my tego Miny jednak nie sprzedawajmy?
16
Gwiazdy są wykończone, futbol ofensywny od paru lat powoli umiera... Ciężko jest wskazać drużynę na Mistrzostwach, o której można spokojnie powiedzieć że gra dobrze. Może Urugwaj, ale to trochę wynikało ze słabiutkiej grupy. Może Belgia, która 2 przeciwników też mieli poza Anglią słabych.
Zaczynam trochę rozumieć Valverde i jego styl gry. Przecież gdyby nie ten fatalny blamaż w Rzymie, zupełnie inaczej patrzyli byśmy na nasz sezon.
1
Nie wiem co wymyślił Perez, ale ogłaszanie decyzji o trenerze na dzień przed mundialem to był kompletny idiotyzm. Po co to zrobili? Przecież można było spokojnie poczekać.
0
Jeszcze nie ma terminarza ligowego, pierwszy będzie zapewne Puchar Gampera.
0
Gwiazdy są wykończone, wszyscy faworyci po kolei odpadają. To może być turniej sensacji.
8
Ten Otamendi jest nienormalny - powinien dostać karę jak Suarez - może to go uspokoi
0
Zagubione, ślepe dzieci we mgle. Przykro patrzeć na tą obronę.
7
Tak narzekamy na obronę argentyńską ale tak naprawdę to Francja nie pokazała nic w ataku. Wynik jest sprawą otwartą moim zdaniem, Francja ciula gra podobnie jak Argentyna.
0
Czy sędziowie VAR mogą powiedzieć głównemu że coś się stało na boisku? np że był karny? Czy tylko wtedy kiedy główny o coś zapyta?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
No niestety, póki Argentyna nie pozbędzie się tej bandy nieudaczników z obrony, to nic z tego nie będzie. Szkoda mi tylko Messiego.
0
Po co ten debil faulował?
Cała akcja zaczęła się od prostego błędu przy przyjęciu...
0
Higuain to jest jednak gość :)
0
Jak taki VAR ma byc u nas w lidze to ja dziękuję...
1
Nowa Portugalia nam rośnie? Ile można mieć farta?
0
Chyba jeszcze nigdy nie widziałem tak wielkiego upadku drużyny z takim potencjałem.
9
To chyba najdurniejszy przepis jaki istnieje. 99% transferów zaczyba się od kontaktów z zawodnikiem.
2
A ja od 5 lat tłukę i zdania nie zmienię. Zwolnić natychmiast tego patałacha. Najlepsze polskie pokolenie piłkarzy od 82 roku a jedyne co osiągnęliśmy to ćwierćfinał ME po wymęczonych zwycięstwach z Irlandią Płn i Ukrainą i drogą niczym niegdyś Real w Lidze Mistrzów.
0
Liczysz na to że w niedziele przejdzie ci tak szybko przelew? Musiałbyś mieć konto w tym samym banku.
0
Po co jest ten VAR skoro sędziowie go praktycznie nie używają?
2
Ten mecz to kolejny przykład jak piłka potrafi byc niesprawiedliwa. A dla Niemców to nauczka - na ławce siedzi najlepszy bramkarz świata a oni stawiają na gościa który rok nie grał w piłkę.
0
Nie mówię o wczorajszym meczu, chodzi mi o całokszałt.
2
Tak ogólnie na temat CR : popatrzcie ile ten człowiek ma szczęścia. Raz na milion lat zdarza się aby w jednym miejscu zebrał się ogromny talent, pracowitość i nieskończona ilość piłkarskiego szczęścia. I to zawsze w najważniejszych momentach - a to bramkarz puści babola, a to karny, a to dziura w murze, a to rykoszet. I nie mówię tego w złym kontekscie - Ronaldo po prostu ma dar i umie go wykorzystać.