0

Jak ja się strasznie cieszę że Paco tak wymiata :D strasznie chłopaka polubiłem jak był u nas

5

Ale jakie kryteria można przyjąć w tym że ktoś jest najlepszy?
Ja mam dla Ciebie jedno kryterium (zapomnijmy na chwilę o wieku piłkarzy): zakładasz drużynę piłkarską, wychodzi dżin z butelki i mówi: dam Ci jednego piłkarza za darmo. Kogo wybierasz? Griezmanna, Modrica, Salaha czy Messiego?

28

Serio, staram się być do bólu obiektywny i staram się postawić w sytuacji np. kibica Realu.
Nie rozumiem jak można zagłosować na 5. miejsce dla Messiego w plebiscycie FIFA. To jest po prostu nie do przy ję cia. Chyba nikt nie ma wątpliwości kto jest najlepszym piłkarzem na świecie.

2

Komentarz usunięty

0

Czyli jednak nie zapomnieli jak sie gra :)

0

Messi chce być za dokładny, stąd te wszystkie słupki

3

A dlaczego mam się nie ucieszyć z porażki największego rywala? Może mam płakać z powodu ich wyniku w Moskwie?

0

Fenomenu Realu w LM z ostatnich lat nie pojmę do końca życia. Teraz jednak jest inaczej, widać jak wiele znaczył dla nich CR - narcystyczny i rozkapryszony, ale decydujący i genialny w najważniejszych momentach. Tam po prostu nie ma kto strzelać.

2

Ten madrycki domek z kart musiał wreszcie się zawalić, szkoda tylko że o 2 lata za późno.

0

Wiem o tym, ale mam wrażenie że paradoksalnie mniej problemów będziemy mieć z lepszymi przeciwnikami. Moim zdaniem nasz największy problem to koncetracja i motywacja. Teraz dochodzi beznadziejna forma Pique, ale to przejdzie. Ważne że On otwarcie o tym mówi, jest profesjonalistą i da rade.

0

Potwierdza się to, o czym mówiłem po zakończeniu okienka. Real pokazał słabość w lidze w poprzednim sezonie, w tym sezonie będzie jeszcze słabszy. Atletico jest bardzo groźne w pojedynczych meczach, ale w przeciągu sezonu myślę że nie wytrzymają. Jak wrócimy do jako takiej formy to będzie to najłatwiej zdobyte mistrzostwo od lat. A że wrócimy nie mam wątpliwości, Valverde zmienił ustawienie niejako wbrew sobie, teraz myślę że wróci do 4-4-2. Może się to większości nie podobać, ale przynajmniej było skuteczne. Oby tylko nie zarzucił rotacji.

0

Ja mówię o trenerach dostępnych w tym momencie. Nie jest łatwo wejść do takiego zespołu jak Barcelona i od razu zacząć grać.

2

Mam pytanie do zwalniających Valverde: kogo w tym momencie chcecie zatrudnić? Bo chyba tylko Mou jest dostępny.

0

Przestańcie gadać głupoty, błagam.
Mecz z Gironą był do zamknięcia po pierwszym golu czy Wam się to podoba czy nie.
W ogromnej większości mecze pomiędzy Barceloną i słabszymi rywalami na Camp Nou toczą się do pierwszej bramki Barcelony. W erze Valverde, a zaczęło się to już za Enrique, Barcelona rozpędza się bardzo wolno, a pierwsze połowy irytują mnie do granic możliwości. Trudno, taki mają teraz styl i nie mam kompetencji żeby to krytykować. Ale jak jest szansa że pierwsza bramka pada dość szybko i jest szansa żeby przycisnąć rywala, to nie pieprzcie mi tu głupot.
Girona strzeliła swoje bramki po katastrofalnych błędach obrony, nie po jakichś swoich świetnych akcjach. Oddali pierwszy strzał w meczu - i co z tego, to ma świadczyć o ich sile?
Inni piłkarze, inna drużyna, inny wiek.... jakoś jak zaczęli przegrywać to im to wszystko nie przeszkadzało, dało się przycisnąć. A nie można było tego zrobić wcześniej i mieć spokojną drugą połowę? I znowu trzeba było wprowadzać Cou i Rakitica, czyli g*wno z ich odpoczynku wyszło. A tak można było wpuścić Denisa czy innych naszych słabszych zawodników. Jak wynik jest na styku to cały czas muszą grać najlepsi.

0

Co za bzdury...
Girona leżała na łopatkach, wystarczyło ją tylko dobić. Nie mówię żeby siadać na przeciwniku w każdym meczu, tylko wtedy gdy jest do tego okazja, a wczoraj była. Jakby było 3-0 po 30 minutach, to zapewniam że Gironie by się odechciało grać. Zresztą każdy kto pamięta czasy drużyny Pepa wie o czym mówię.

16

Niestety, jesteśmy sami sobie winni. Girona leżała z rozłożonymi nogami i wystarczyło zrobić swoje. Naprawdę nie wiem dlaczego nie możemy przycisnąć przez kilka minut na początku meczu i załatwić sprawę, tak jak to było za czasów Pepa.

1

Bilety sprzedawane są w całym mieście w budkach, w których sprzedają bilety na wszystko. A co do ich ceny, to jeżeli idziecie na jakiś mniej ważny mecz ligowy to kupujcie najtańsze, nikt tego nie pilnuje i spokojnie można się przesiąść :)

1

Chodzi o budownictwo, konstrukcje stalowe. W obliczaniu nośności połączeń oblicza się l efektywne, z tego co pamiętam jest ich 16, a do obliczeń przyjmuje się najmniejsze. Ja udowodniłem między innymi że nie ma możliwości, żeby (chyba) 12 były brane kiedykolwiek pod uwagę.
Promotor później to wykorzystywał w swojej pracy, jestem z tego dumny jak nie wiem co :)

0

Mnie też to zastanawiało dopóki nie pisałem magisterki na temat uproszczenia eurokodów. Przyznam że tak mnie to wciągnęło, a na koniec miałem taką satysfakcję, że trochę ich rozumiem :)

0

To ja całe życie pisałem źle :)
A tak swoją drogą to bezsens.... kto kiedyś tworzył te wyjątki i po co?

0

Chyba nienajlepsze...

0

Racja, mój błąd. Od szkoły już trochę minęło.

51

Serio? A mi wcale nie jest Go szkoda. Miał wszystko, grał w najlepszym klubie świata u boku najlepszego piłkarza w historii. Nikt Go z klubu nie wyrzucał, dopiero co dostał podwyżkę.
Miałeś chamie złoty róg, został ci się ino sznur.

16

Nie strzelił gola to raz, przepadły Mu dwa karne to dwa, traci mecz z Young Boys u siebie to trzy. A Messi odjechał.

39

Czym Mariano przećmił te legendy?

101

Dembele jest encyklopedyczną definicją nieoszlifowanego diamentu. Ma niesamowite możliwości, co pokazuje niemal w każdym meczu. Ma chyba największą na świecie lekkość w prowadzeniu piłki, obie nogi, drybling i strzał. Jednocześnie widać że za bardzo chce i nie zawsze podejmuje dobre decyzje.
Może być z niego przegenialny piłkarz, mam nadzieję że spokój Valverde i autorytet Messiego pozwolą Mu dojrzeć.

7

Serio tylko 8? przecież On strzela cały czas. Ja mam wrażenie że było ich z 15...
I podobnie jak inni dziwie się że nikt nie strzelił więcej. Choćby wymieniani Juninho i Becks, albo Del Piero, CR, czy np Platini...

1

Ze wszystkich naszych piłkarzy to jego i Paco żałuję najbardziej. Digne wiele razy pokazywał że może być solidnym zmiennikiem, ale ciężko wymagać stabilnej formy od 23-latka który gra raz na miesiąc.

0

Nie sposów wymienić wszystkich. W samej lekkiej atletyce i to tylko z „naszych” czasów: Bubka, Kipketer, Johnson, czy też nasi dominatorzy: Włodarczyk, Korzeniowski... Bolt był bardzo widowiskowy, ale geniuszy w swoich dyscyplinach można wymieniać w nieskończoność.

1

Oj, chyba już Karim i Bale nie będą tak chwaleni jak po ogórkowych meczach z początku sezonu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?