kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przypadek który by się zapewne nie zdarzył gdyby Valverde zrobił zmiany gdy mecz był zamknięty przy 3-0. Jakby Suarez siedział na ławce to by nogi źle nie postawił.
1
Oczywiście że obwiniam. Jeżeli przyjmiemy że ilość takich przypadkowych kontuzji mechanicznych jest proporcjonalna do ilości minut na boisku, to możemy obwiniać trenera. Przy 3-0 NATYCHMIAST powinny pójść 2 zmiany kluczowych zawodników- czy to Suareza, czy Messiego, czy Pique np.
A mówienie że to samo mogłoby się stać na treningu jest niepoważne.
2
To nie kupujmy młodego talentu tylko kogoś przed emeryturą. Filipe Luis to opcja idealna, za darmo. Po co szukać?
7
Jak tak słaby piłkarz może być tak dobry i odwrotnie?
0
Sam czasem oglądam ale nie rozumiem fenomenu golfa i przede wszystki pieniędzy jakie tam są. Mimo że to prawdopodobnie najtrudniejszy sport świata.
0
Jakoś źle mi się to kojarzy :|
3
Gareth Bale lubi to.
2
Normalnie Luis Suarez w pigułce.
0
Luis, serio?...
2
Idiotyzmem jest kupowanie zmiennika dla Alby w sile wieku...
0
Mam nadzieję że Rakitic i Pique wreszcie się wykartkują. Przed nami 2 łatwiejsze mecze z Espanyolem i Villareal w których muszą nastąpić rotacje.
6
Dokładnie! Za Valdesem ciągnęły się błędy młodości. Przez 2-3 ostatnie lata był genialny.
1
W latach świetności Pepa Valdes był najlepszym bramkarzem świata i cytując klasyka: każdego kto się z tym nie zgadza wyzywam na walkę konną lub pieszą.
0
Wpisz w googlu, spokojnie znajdziesz, ale z tego co widzę to drooogo :)
0
Moim zdaniem ważniejsze od tego kogo wylosowaliśmy jest to, kogo nie wylosowaliśmy. Udało się uniknąć dwóch najgroźniejszych rywali i to nawet w ewentualnym półfinale. Manchester jest groźny, ale wszyscy na tym etapie są. Przy skupieniu i mobilizacji będzie dobrze.
0
Podejrzewam że koło 75-80 euro
0
Moim zdaniem ważniejsze od tego kogo trafiliśmy jest to, kogo nie trafiliśmy. Nie można być pewnym awansu, ale United jest na pewno łatwiejszym rywalem niż City, Juve, czy nawey Liverpool.
6
Najlepsze: Suarez is back in bussiness
1
I powiedzcie mi że Ronaldo nie ma szcęścia. Gol na centymetry, karny w końcówce przez debilny faul... Zawsze mówiłem że Cristiano ma najlepsze w historii czucie bramki i gola. Ale ma też furę farta i to zawsze wtedy kiedy trzeba.
2
A On nie siedzi na ławce?
0
Wreszcie niezły strzał Messiego z wolnego. Ostatnio się csłkiem rozregulował.
0
Nie okazałem nigdzie braku szacunku. I nigdzie nie napisałem że mamy pewną wygraną. Twierdzę tylko że najgorsze za nami i wygląda to nieźle.
0
Chciałbym Wam wszystkim przypomnieć, że przez ostatni okres każdy mecz graliśmy w 9 - Dembele nie było, Coutinho był osłabieniem. Suarez był tak przeraźliwie słaby, że można powiedzieć że przeciwnik grał w 12. Na chwilę wypadł Messi, nie było Arthura. Teraz Dembele wrócił, Suarez odżywa i wszystko wraca do normy.
1
Real trafił na nasz najgorszy okres, a oni sami mieli ostatni zryw konającego.
0
Spokojnie, nie mówię że już mamy potrójną koronę. Jednak przyznacie że w Europie gdzie się nie obejrzy tam kryzys, w lidze mamy margines, a LM to podobno priorytet.
24
Real płonie, PSG po raz kolejny odpada, Juve też zapewne poleci, Bayern słaby, City dopiero się wdrapało na szczyt PL.... naprawdę wygląda na to że idziemy po wszystko. Ernest, nie spieprz tego jak w poprzednim sezonie.
1
Nie jestem lekarzem, ale moim zdaniem łatwiej złapie kontuzję zmęczony organizm niż ten wypoczęty. A poza tym 18- latek może jeszcze nawet rosnąć (w sensie wzrostu), a co dopiero powiedzieć o masie mięśniowej. 18- latek to nie jest jeszcze w pełni ukształtowany organizm.
16
Kontuzja Viniciusa była tylko kwestią czasu, nie można tak zajeżdżać 18-latka.
Okienko letnie będzie bardzo ciekawe, Perez nie chciał płacić po 150 za piłkarza, to teraz będzie płacił po 200 albo i więcej. No chyba że stadion będzie dalej ważniejszy.
11
Cud z poprzedniego sezonu czyli wygrana Realu w LM przysłonił obraz tej drużyny. Nie zapominajmy że mieli do nas 18 pkt straty co nie jest nawet przepaścią tylko jakąś czarną dziurą.
0
Śledząc tą historię jestem przekonany tylko o jednym: Neymarowi Seniorowi nie można wierzyć w ani jedno słowo.