kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Uprasza się o zachowanie zdrowego rozsądku i nie wypisywanie bzdur.Sprzedaż z opcją odkupienia to najlepsza rzecz jaka moze się przydarzyć naszym młodym zawodnikom. Trzymanie ich w pierwszym składzie to bezsens a czas też zrobić krok do przodu.
1
@Kuczek z tą szatnią to przecież bzdura
21
Zaraz rzeczywiście skończymy z Danim Parejo...
0
W sumie to jest to w stylu Neymara Seniora. Podpisał z Barcą kontrakt i skasował za podpis, po czym przeszedł do PSG i skasował za podpis a teraz znowu będzie chciał skasować. Nie zdziwię się jak w ostatnim dniu okienka odejdzie do Realu :P
3
" A trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył, zaginął, a odnalazł się"
2
@F2PFCB Zapewne nie byłoby tematu gdyby wszyscy przez cały sezon nie opowiadali że idziemy po LM. Że tryb oszczędnościowy jest po to żeby w końcówce mieć siły. Ja to przyjmowałem z pełną pokorą, oczy mi krwawiły ale wszystko dla jednego celu - Ligi Mistrzów. I wszystko prysło już drugi rok z rzędu nie dlatego że przegraliśmy po walce z lepszą drużyną, ale dlatego że nie potrafiliśmy przez 90 minut wykrzesać z siebie absolutnie niczego.Gdyby od początku sezonu było stanowisko: gramy o Ligę a reszta przy okazji, to bym słowa nie powiedział. No ale jak się mówi inaczej...
1
@creativeopinion większość naszych piłkarzy pamięta 2015 rok, a kilku nawet czasy wcześniejsze. Oni umieją wygrywać, pytanie dlaczego o tym zapomnieli. Nie wiem, nie znam się, ale dla mnie zagranie w finale jest wystarczającą motywacją żeby się ruszyć. Dlaczego mamy takie zapaści w ostatnich 2 sezonach? Nie mam pojęcia.
0
@G9 mylisz się, w tunelu nie ma DRS. Hamilton jest świetny, ma najlepszy samochód a do tego furę szczęścia gdy tego potrzebuje.
1
@G9 fartem nazywam wszystkie przyjające okoliczności jakie towarzyszą Mercedesowi od bardzo długoego już czasu. Jak Ferrari coś zawali to zawsze dostaną po dup... Jak Mercedesowi nie wyjdzie, to zawsze jakiś SF wyjedzie, a to deszcz spadnie, a to jakieś auto się zepsuje. O to mi chodzi.A utrzymać za sobą auto w Monaco mając pełną moc w aucie na jedynej „prostej” na torze to nawet Kubica w Williamsie potrafił.
0
Jak mnie wku... ten fart Hamiltona. Nawet jak zespół zawalił to i tak się udało.
8
Na pewno chciał im przekazać oficjalnie że mimo porażki z Valencią Valverde ma jego pełne poparcie.
0
@kkbarca Malcom rządzi :D
1
@Messibestplayerintheworld Nie bój się, już EV by coś wykombinował żeby nie wsadzić Paco do składu. Z Malcomem się udaje przez cały sezon.
2
Jeszcze miesiąc temu sam bym siebie kopnął w du** za to co teraz napiszę, ale naprawdę przekonuję się do Wengera. Potrafił zakończyć bez porażki sezon w najmocniejszej lidze świata, potrafił dojść do finału LM, w którym nieomal z nami nie wygrał. Mimo gigantów finansowych w lidze cały czas trzymał się w czołówce.My potrzebujemy drastycznej zmiany.
2
Śledzicie F1? To co wyprawiają ci amatorzy z Ferrari przekracza już wszelkie granice. Powinni zwolnić cały sztab i to w trybie natychmiastowym to może coś jeszcze z tego będzie.
2
No ale zaraz, czy Pan Raiola nie jest zawieszony? Był tu kiedyś news że ma bana na 3 miesiące i Barca chce to wykorzystać żeby nie płacić prowizji.
0
Pastwimy się (i słusznie) nad naszą drużyną, ale popatrzcie na Real. Tam to jest dopiero dramat. I nie widać naprawdę światełka w tunelu, całej 11 nie zmienią a tak by pasowało. Moim zdaniem mamy zdecydowanie lepszą sytuację kadrową.
5
Kolejną głupotą w ZB jest to że nie ma jakiegoś współczynnika niwelującego ilość kolejek w danej lidze. Niemcy mają o 4 mniej niż reszta i nikt na to nie patrzy.
3
Czyli plusem jest to że kupujemy jednego z najlepszych napastników świata po okazyjnej - jak na dzisiejsze czasy - cenie, który zna ligę i język, a minusem jest to że rok temu odstawił błazenadę i że zabierze miejsce Coutinho który gra całkowitą kupę. Hmmm...
4
Jeden z lepszych rankingów jakie widziałem ostatnio pomimo paru dziwnych miejsc. Bale to absurd, troche za nisko Puyol.
3
Jeżeli wszyscy mówią że priorytetem jest LM i przez to w lidze grają na pół gwizdka, a wychodzi prezydent i mówi że dla niego jest najważniejsza liga, to coś jest chyba nie tak. Może niech najpierw sami się dogadają?
1
Nie wierze że w PSG jest ktoś na tyle głupi żeby oferować taką kasę za szrot z Realu...
0
Myślę że nikt nie spodziewał się że będzie aż tak źle. Przecież to był kiedyś całkiem solidny napastnik, z resztą w Sassuolo też coś tam strzelał. U nas wyglądał nawet nie jak trampkarz tylko pierwszy lepszy gość wzięty z ulicy. Dziwna zapaść nie tyle formy co jakichkolwiek umiejętności.
0
Mógłby ten Liverpool wygrać podwójną koronę. Klopp jako spełniony trener mógłby wtedy do nas przyjść.
1
A ja mam takie hasło dla Was, często powtarzane na różnego rodzaju szkoleniach: „rządź ludźmi tak, żeby to oni myśleli że rządzą tobą”. Co o tym myślicie?
0
Są różne typy trenerów. Taki Ancelotti np prowadził drużyny lekką ręką a swoje wygrał.
4
Myślę że Neymar w końcu trafi do Realu, jak nie teraz to za rok. Stanie się nowym Figo, będzie ciekawie.
2
Nareszcie ktoś pomyślał
17
Nie wiem dlaczego w Barcelonie jest opór ze sprzedażą zawodników, którzy grali dla nas dłuższy czas. Rakitic to świetny zawodnik, ale jego sprzedaż przyniesie same korzyści: kasa, przewietrzenie pomocy, oszczędność na pensji, blokada miejsca dla młodszych. Oczywiście mógłby zostać i pograć jeszcze 2 lata ale co wtedy? Zostajemy z piłkarzem kończącym karierę z dużą wypłatą, który nie może już zbyt wiele dać drużynie.
0
Pierwszy mecz Urugwaj gra 17.06 więc zapewne zdąży. Zapewne to było przyczyną odpuszczenia finału CdR.