kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Valverde, odejdź już, błagam....
1
Mówcie co chcecie, ale z pary De Jong Arthur będziemy mieli pożytek. Chętnie bym ich zobaczył w 3 z Rakiticem na DMC
0
Co to za sprawa Griezmanna? Chodzi o transfer?
4
Real 2? Z tą kadrą??
1
Fati ma już lepsze statystyki niż brylant Vinicius w czasie całej kariery w Realu.
Mam nadzieję że Valverde nie przesadzi, bo takiego mlodego chłopca można zniszczyć bardzo szybko. Inne są obciążenia w Juvenilu a inne w lidze, a tym bardziej w LM. Przykład Viniciusa pokazuje to dobitnie.
3
Co ten Fati robi?
5
Jak je**em rano jak przeczytałem o Ramosie to dalej wstać nie mogę...
0
To jest limit, a ktoś wie ile wydajemy?
1
Upraszczając nieco, bo to lepiej zobrazuje statystyki, w 10 meczach strzelił 7 goli i miał 4 asysty. Gdyby Coutinho miał liczby choćby zbliżone do tych to nikt nie myślałby o jego odejściu.
2
@barteq W sezonie 17/18 miał 7 g i 4 a grając 992 minuty, czyli zdobywał „punkt” średnio co 90 minut. Może to nie Messi ale chyba nie było tak źle.
1
co Wy za pierdoły opowiadacie? Paco „grał” w Barcelonie? Te ogony albo sporadyczne występy na skrzydle można nazwać grą? Fakt, na początku szło Mu strasznie, ale w ostatnicm sezonie wykorzystywał każdą minutę. Tylko że trener wolał zajeżdżać Suareza.
0
Normalnie zmarnowania Paco to ja naszym władzom nigdy nie wybaczę.
0
Wszyscy się cieszą że Neymar do nas nie przyszedł, ja sam mam do tego dość obojętny stosunek. Zastanawiam się tylko jak będzie wyglądał ten sezon. Pozbyliśmy się Malcoma, Rafinhi i Coutinho zastępując ich tylko Griezmannem. Zostaliśmy z 3 napastnikami, jedną szklanką i dwoma młodzikami. Oby Dembele się ogarnął to będzie dobrze, ale jak nie to będzie problem. Fati to na razie chłopiec, a jak zajechać takiego zawodnika pokazał nam ostatnio Real z Viniciusem.
Podsumowując: nie do końca rozumiem te dobre humory naszych kibiców.
0
Ja tylko nad jedną rzeczą się zastanawiam... jak ten klub w takim składzie zdobył tyle Lig Mistrzów. Czy ten Ronaldo był aż tak genialny?
4
@SelloutCrowd Tylko że Barca się otrząśnie a dla Realu raczej nie ma nadziei...
0
@pax Założę się już teraz że Barca zdobędzie mistrzostwo jeszcze łatwiej niż w poprzednim sezonie.
1
@xavi890 No właśnie o to mi chodzi, wiedząc jakie mamy stosunki z PSG, nasz zarząd postawił całą pulę na transfer Neymara. Gdzie tu logika?
0
@Skaramuczi W każdej drużynie potrzebni są tacy gracze. Solidny zapchajdziura, bez kontuzji, bez narzekania. Do tego potrafi sie „aktywować” w ważnych meczach a to ważnazaleta.
1
Rzadko jadę po zarządzie ale teraz już muszę. Sprzedaż Malcoma i wypożyczenie Cou miało wielki sens, ale tylko w przypadku kupna Neymara. Kiedy przeczytałem o Coutinho, czekałem już tylko na szybkie „fichado”. A teraz zostaliśmy tak naprawdę z 3 napastnikami i szklanką. Co oni sobie myśleli? Rafinha zaraz się połamie albo odejdzie, a Perez a tym bardziej Fati mogą jedynie wejść na „przebłyski” a nie na stałe do drużyny. O czym myślał zarząd - nie wiem, ale niech już odejdzie i koniecznie weźmie ze sobą trenera.
0
@myscooter Jedynym usprawiedliwieniem jest to że poszli na pewniaka, nie chcieli ryzykować i w końcu im się udało.
0
@myscooter Jak już tak to Vettel powinien bardziej spowolnić Hamiltona, a zmiana opon na miękkie powinna być zrobiona zaraz po wyprzedzeniu przez Anglika. Po co czekali aż Bottas dojedzie? Stracili kilka okrążeń a była realna szansa na P3. Późna zmiana to już tylko skok na najszybsze okrążenie.
3
Chyba złoże awoją aplikację na stratega w Ferrari. Po raz kolejny spieprzyli wyścig, tym razem Vettelowi. Co za jełopy tam pracują?
0
@Maciek069 Najpierw niech wyjdzie ze szpitala, później będziemy go sadzać na ławę albo trybuny.
1
@HansLanda Łudzę się że mają, w końcu to ma być nagroda za rok a nie sezon.
2
O ile wyśmiewałem absurdalne nagrody dla Modrica, to muszę przyznać że VVD jest genialnym zawodnikiem i miał genialny sezon. Niestety LM przeważyła, Leo miał na widelcu zarówno tytuł z Barcą jak i wszystkie możliwe nagrody indywidualne. Walka o ZP będzie coekawa, mamy jeszcze 4 miesiące.
3
@ramon59 Już nie przesadzaj... zagrali fajnie na tle słabego dziś Betisu ale to nie świadczy że już są gotowi by prowadzić drużynę.
1
@Mateusz981 Szkoda że nie pokazali Dembele, w przerwie był uśmiechnięty ale później mu chyba mina zrzedła :)
78
Fati w wieku jeszcze 16 lat ma lepszą technikę użytkową niż cała polska liga razem wzięta.
12
Szkoda mi MATSa, nie miał kompletnie nic do roboty i wpuścił 2 gole przy których nie mógł nic zrobic. Taka to czasami niewdzięczna rola bramkarza Barcelony.
2
Rafinha na pełnym luzie... szkoda chłopa naprawdę.