1

To ta sama szatnia która rzekomo nie chciała przyjścia Griezmanna?

1

@bartekmess A po huk im Modric? To już byłby kompletny idiotyzm.

8

FIFA powinna coś zrobić z tym przepisem bo to jest wszystko jedna wielka parodia. I tak wszyscy negocjują z zawodnikami i wszyscy o tym wiedzą bo przecież inaczej się nie da. Klub musi wiedzieć czy zawodnik chce do niego przejść bo inaczej nie ma sobie co głowy zawracać.
Ja tu bana dla nas nie widzę, jedynie co to jakąś karę finansową. Barcelona powinna teraz zasypać FIFĘ donosami na nielegalne kontakty z naszymi zawodnikami.

0

@mekston Fajnie by było jakby kiedyś Formuła doszła do systemu rotacyjnego, czyli zmiana aut co wyścig. Wiem że to niemożliwe ale wtedy mielibyśmy prawdziwe odpowiedzi.

4

Starsi kibice pamiętają, był kiedyś taki kierowca Mika Salo. Przeciętny kierowca który odwiedził kilka zespołów w swojej karierze. Gdy kontuzji doznał kiedyś Schumacher to Fin Go zastąpił. I co? Stawał na podium. To pokazuje jak ważny jest samochód i jak ciężko jest mówić o jakości kierowców.

0

@mekston Bottas nie jest kelnerem? Bueheheheheheheheheheeh!

0

@Hosh Nie próbuję, żyj dalej w błędzie :)

1

Niestety przewaga Mercedesów jest tak potworna że można posadzić kelnera za kierownicą a i tak by wygrał. Totalna dominacja o deklasacja.

0

@Divus Wszystkich mieć nie można. A jak już mam wybierać spośród 2 Holendrów to wolę naszego.

0

@mn2000 Z opcją kupna a nie z obowiązkiem kupna, a to gigantyczna różnica.

3

Akurat wypożyczenie to by była świetna opcja jak już na serio mamy zająć się Neymarem. W przeciwną stronę pewnie by poszedł Coutinho i mógłby dojść do formy pod mniejszą presją, a my moglibyśmy sprawdzić ile jeszcze wart jedt Ney. Dla mnie sytuacja win-win.

0

@SamuraJack Ja życzę Alenie 12 Złotych Piłek z rzędu, tylko jakoś tego potencjału nie widzę...

19

Serio ktoś jeszcze wierzy w Alene?

0

Jeżeli Russel jest w stanie otrzeć się o Q2 to znaczy że coś w Williamsie drgnęło. W porównaniu do przepaści jaka dzieliła obu kierowców jeszcze w poprzednim wyścigu ten wynik jest genialny.

4

@Ibra9PSP W sumie to nie wiem czy bardziej mi przeszkadza kotwica na tęczowej fladze czy na bluzie jakiegoś debila o IQ 70 demolującego przystanek autobusowy...

8

@student97r Co za kompletny absurd! Szpakowski ma wiedzę? Przecież On czasem pieprzy takie bzdury że aż uszy więdną. Nie mam nic do jego komentowania bo je uwielbiam i lubię Go najbardziej spośród polskich komentatorów, ale po tylu latach bycia w piłce i jeżdżenia po całym świecie jego wiedza jest na słabym poziomie.
Strejlau to co innego, fachowiec z krwi i kości.

1

Normalnie pierwszy raz prawie zgadzam się ze Ściachem. Tekst o składzie z meczu z Juve sam wielokrotnie przytaczałem przy okazji dyskusji "dlaczego należy sprzedać Rakitica". Skład musi ewoluować a u nas stanął w miejscu na kilka lat i dlatego nie jest dobrze w LM.

0

50 mln to są spore pieniądze? Albo w tytule jest błąd albo brakuje tam "1" z przodu...

0

@student97r Teraz bada sprawę? To co nikt nie widział przez 9 miesięcy że w ciąży jest?

1

@BlAugrAnAPolAnd Busquetsem a Alena? Trochę nie te pozycje. Jak już to bardzie 4-2-3-1

3

@ViscaBarca123 To jest dobry przykład jakby Katalonia uzyskała niepodległość - jak Andora może grać w lidze hiszpańskiej to i katalońskie kluby by mogły

2

@ranger3120 W zimie ma być zimno a w lecie gorąco a nie jakaś angielska popierdółka :)

0

@Matt_i1992 To raczej :) Teraz Perez chce wydać pieniądze które podobno ma, tylko że po pierwsze nie ma na kogo a po drugie ma proble z FFP. Niestety takie czasy, jeżeli Bayern nie zamierza sięgnąć do kieszeni to będzia miał ostry zjazd zwłaszcza że pokolenie mu się kończy

0

Był już taki jeden prezes, który nie chciał się ścigać na transfery i sprzedał nawet swoją największą gwiazdę do Juve. Szybko jednak się przekonał że czasy się zmieniły i bez wielkich transferów nic z tego nie będzie. Teraz niestety nie ma już kogo kupić, ostatnimi do wyjęcia graczami TOP za jakieś jeszcze rozsądne pieniądze byli jeszcze Griezmann i Hazard i dobrze że jeden z nich trafił do nas.

2

@sevs Legia to dla mnie fenomen. Od wielu lat (teraz inni nadganiają) jedyny naprawdę profesjonalny polski klub, z wielkim budżetem, całym zapleczem, organizacją.... oni powinni być mistrzami już w marcu i regularnie meldować się w LM. Ostatnio ratował ich podział punktów, ale nawet mistrzostwa przestali już wygrywać i paradoksalnie weszli do LM kiedy grali najsłabiej, ale jak już tam byli to grali super.
Zmieniają się trenerzy, piłkarze a cały czas jedno wielkie g*wno. Nie wiem co siedzi w tym klubie ale pasowałoby chyba tam zaorać wszystko i zacząć od nowa.

29

Ktoś wczoraj pytał co widzimy w formule :)

0

W końcu Mercedes zakończył serie farta

2

Widzieliście jak młody Schumacher jeździł starym Ferrari? To jest właśnie dźwięk formuły a nie jakieś hybrydowe g*wno...

4

Naprawdę nie rozumiem tej obsesji na temat wychowanków. Czy naprawdę sądzicie że klub celowo nie stawia na młodego zawodnika mimo że ten jest dobry i nadaje się do gry w pierwszym składzie? A ten lament po każdej „kradzieży” ze szkółki albo sprzedaży młodego - pokażcie mi gościa od czasów Cesca który zrobił karierę po odejściu od nas.
Żyjemy w czasach pokolenia trafiającego się raz w historii a to stwarza wrażenie że talenty tak po prostu wychodzą ze szkółki ale niestety tak nie jest. Patrzie na Alene - nie można powiedzieć że nie dostaje szans, ktoś jeszcze liczy że to będzie klasa światowa?

0

@Nazio87 Ja oglądałem F1 jak Kubica siedział jeszcze w gokartach. Niemiecki RTL na kablówce to było to :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?