kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem jak Wy, ale moim zdaniem ZP dla Modrica w tamtym roku to największy absurd w historii (przynajmniej tej współczesnej) tej nagrody.
6
Rotacje powinny być ale nie tak głębokie jak z Huescą. Dwa następne mecze trzeba koniecznie wygrać i dopiero z Levante odpuścić.
23
Modric - forma ciągle taka sama, jak dostał w tamtym roku to dlaczego nie teraz?
5
Coutinho z meczu na mecz coraz lepiej, cudowna wiadomość. Cieszy też po dłuższej przewie dobry mecz Arthura. Generalnie poza pierwszymi minutami mecz pod pełną kontrolą, ale musimy takie zapaści wyeliminować bo już mi normalnie przed oczami Rzym przeleciał...
1
Nie pamiętasz tego szału w oczach Alvesa? Jak się naprawdę wkurzył to prędzej by zaje**** przeciwnika niż dał mu przejść.
4
Hmm nie mają? Dla mnie ich zaciętość, nieustępliwość i ambicja w walce o piłkę jest taka sama.
2
Tytuł debila stulecia czeka, więc może ktoś się skusi...
0
Dziwiło mnie trochę narzekanie Vidala z początku sezonu, nie sądził chyba że wejdzie od razu do pierwszego składu. Taki wariat w drużynie jest potrzebny, kiedyś był Alves, teraz jest Arturo i już trzeba się oglądać za następnym.
0
Myślę że spokojnie można zrobić „przekręt” typu Mbappe i PSG. Albo wydać pieniądze na prawo pierwszeństwa w przyszłym roku. Jest wiele możliwości, jeżeli Jovic chce naprawdę u nas grać, to zgodzi się poczekać rok.
28
Moim zdaniem powinniśmy kupic Jovica tylko dlatego żeby nie kupił Go nikt inny. Kupić i zostawić na rok we Frankfurcie. Jeżeli będzie się tak dalej rozwijał to za rok będzie wart 150 mln albo i więcej.
7
Wszyscy piszą o Boatengu - może i racja. Ale trzeba ocenić piłkarze pod kątem oczekiwań i możliwości, a tu moim zdaniem najgorzej wypadł Alena. W pierwszej połowie dramat, w drugiej trochę lepiej ale i tak nic z tego nie wynikło. Niestety w takim meczu zawodnik który ma być naszym podstawowym graczem powinien pokazać coś więcej. Słabo też Malcom, nie pokazał nic ciekawego. Nieźle Puig, Wague i Todibo.
10
Nie pisz bzdur, porównywanie sytuacji Douglasa do Murillo jest czystym absurdem. Po pierwsze nie kupiliśmy Kolumbijczyka, po drugie jest lepszym piłkarzem niż Douglas, po trzecie trzeba było zabezpieczyć w jakiś sposób obronę w miarę doświadczonym obrońcą w przypadku operacji Umtitiego i kontuzji Vermaelena, a po czwarte Murillo wiedział po co tu przychodzi i widać że nie ma do nikogo pretensji.
Teraz będzie miał nagrodę bo zapewne do końca sezonu parę razy pojawi się na boisku.
5
A co, nie? Manchester u siebie nie oddał celnego strzału i nawet się nie zbliżył do zdobycia bramki.
38
Cieszy progres Coutinho. Moim zdaniem z meczu na mecz gra coraz lepiej - oby już tak zostało.
28
Esencja Valverde na wyjeździe: spokój, kontrola, a jak się uda strzelić to dobrze. Gdyby nie kilka błędów indywidualnych mecz byłby perfekcyjny. Oby dalej grali z takim skupieniem, jesteśmy na naprawdę dobrej drodze.
42
Dziwne zachowanie Costy. Ja rozumiem że IQ 40 robi swoje, ale skoczył na sędziego jakby to był decydujący karny w 93. minucie a tam chyba nawet faulu nie było.
A co do meczu to klasyka gatunku: nie musieliśmy wygrać więc nie cisnęliśmy, mecz był pod kontrolą, a jak pojawiła się okazja to wygrali.
0
Najgorsze: nastawienie drużyny i Arthur.
Niestety, jak się wszem i wobec ogłasza że odpuszczamy mecz, to zawodnicy nie są skoncentrowani. Jak już tak mówimy, to trener powinien wystawić całe rezerwy jakie ma. Busquets czy Alba kompletnie przeszli obok meczu, jakby w ich miejsce grał ktokolwiek inny, to przynajmniej byłoby zaangażowanie.
Co do Arthura, zagrał drugi pod rząd tragiczny mecz, mam nadzieję że szybko się otrząśnie.
0
Nie możemy też zapomnieć o cenie. 120 mln za takiego gracza w dzisiejszych czasach to prawdziwa okazja. A co do Jovica - trzeba go jak najszybciej kupić i zostawić na rok albo 2 lata we Frankfurcie.
1
Serio porównujesz Paco, Munira i Princa do Griezmanna czy mi się przywidziało?
1
Nie mówię że chcę żeby Barca tak grała już zawsze, ale mam dość pięknych porażek. I moim zdaniem porównywanie stylu Valverde do Mourinho jest kompletnie nie na miejscu. To nie jest antyfutbol.
3
Cieszę się że doczekałem czasów kiedy Barcelona umie wygrywać grając słabe mecze. Dzisiejszy zagrany po raz kolejny na 50(albo i mniej)%. Kiedyś musieliśmy grać naprawdę dobrze bo inaczej przegrywaliśmy. Valverde nauczył nas pragmatyzmu i minimalizmu, wszystko jest ukierunkowane na LM. Jestem potwornie ciekawy jak będą wyglądać mecze z Manchesterem.
3
Rakiric i Pique muszą się w końcu wykartkować żeby nie wypaść na Atletico przez przypadek
0
Nogami tak jak Valdes i teraz MATS nie grał nikt wcześniej.
0
Pamiętam jak śmiałem z komntujących którzy twierdzili że jest za słaby na zmiennika w Barcelonie. Gdzie jesteście teraz?
0
Ja to wiem, szkoda że Valverde nie...
0
Trzecim obrońcą? To co chcesz zrobić z Lengletem? Sprzedać czy zepchnąć na czwartego?
A to że popełniłem literówkę w nazwisku nie oznacza że Go nie znam..
0
Jeżeli rzeczywiście uda się kupić tą młodą dwójkę to naprawdę jesteśmy w dobrej sytuacji na przyszłość. A de Lighta po prostu trzeba będzie wypożyczyć, zapewne zostanie jeszcze przynajmniej na sezon w Ajaxie. Można nie lubić Bartka, ale rzeba przyznać że z Abidalem robią dobrą robotę i przede wszystkim myślą.
0
Real coraz bliżej
0
Tak naprawdę zostało 5 (oby) najważniejszych meczów i to one powinny wyznaczać przygotowanie drużyny. Oby Valverde wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu.
1
Już Valverde coś wykombinuje, nie siej paniki :)