kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Semedo jest na LM, akurat dobrze że go nie ma
3
Jeżeli tej kupy nie widzisz to przestań sprawdzać wyniki i zacznij oglądać mecze.
0
Ivan Rakitic lubi to.
5
Ehhhh już abstrahując od stylu, w poprzednim sezonie przynajmniej mieliśmy wyniki. Teraz mimo tego że mamy teoretycznie najlepszy skład na świecie (jak się mylę to mnie poprawcie, na papierze tylko PSG i City może się z nami równać) gramy totalną kupę. Oby to wynikało z motywacji i chęci odpoczynku, już niedługo 2 testy z Realem.
0
Trzeba by zmierzyć Ramosowi IQ, myślę że wyszedł by z tego ciekawy wynik.
2
Nie wiem czy akurat Messi jest przemęczony. Przerwy reprezentacyjne, przerwa świąteczna, kontuzja ręki, to wszystko tak się układało że Messi dość regularnie miał przerwę w grze.
0
Dobrze że „niemiaszek” wywalczył sobie miejsce w składzie w klubowych biurach...
Mam nadzieję że tym którzy tak po nim jechali przynajmniej jest teraz głupio.
0
Jak grając w 9 potrafimy remisować z niełatwymi rywalami to co będzie jak zaczniemy grac w 11? A tak poza tym nie wiem dlaczego trener nie kazał się wykartkować Rakiticowi. Pauzowałby z Villareal u suebie, a znając życie zabraknie Go z Sevillą albo Realem.
Coraz bardziej się przekonuję do tego stwierdzenia... nawet jak wygramy potrójną koronę - Valverde out. To po prostu nie jest to.
0
Rakitic powinien koniecznie łapać kartkę, za tydzień mecz z Villareal u siebie będzie miał 1,5 tygodnia wolnego.
0
Właśnie po to nam podstarzały Filipe Luis żeby Junior Firpo tych papierów nie zmarnował po 2- letnim siedzeniu na ławce.
6
Czy ktoś mi wytłumaczy jaki jest sens kupowania młodego lewego obrońcy? Żeby znowu go zmarnować?
0
Chyba w 9 bo Suarez mimo że kopie się po czole to przynajmniej sttzela i ma asysty. Coutinho to jest dopiero dramat.
0
Nie bylo spalonego patrzcie na stopę Marcelo
0
Gramy jak dzieci we mgle...
0
Do kompletu brakuje straty punktów Realu. Kolejka idealna dla buków :)
0
Real wygrał kilka meczów ale nie miał tak naprawdę solidnego rywala. My pokazaliśmy że potrafimy się zmobilizować gdy trzeba. Pamiętasz październik? Kto by pomyślał że bez Messiego osiągniemy tak dobre wyniki?
Co do Suareza to przecież zawsze miał technikę na poziomie podwórkowym, potrafi zagrać genialnie ale większość jego dryblingów jest bardzo siermiężnych.
Co do Messiego to uważam że wcale nie jest przemęczony. Przerwy reprezentacyjne, kontuzja ręki, przerwa świąteczna. Układało się to tak że Messi miał co chwilę po 2 tygodnie przerwy co przy dzisiejszym poziomie odnowy daje wielkie możliwości.
23
Pierwszy gol padł po ewidentnym, ale tak bardzo bardzo ewidentnym faulu na Messim. Sędzia nie odgwizdał poszła kontra i gol.
Karny był bardzo bardzo kontrowersyjny, bo Roberto ledwo dotknął zawodnika Valencii, zresztą po identycznej sytuacji w drugiej połowie my takiegokarnego nie dostaliśmy.
Edit: dodam jeszcze że przy karnym dla Valencii zawodnik nie miał żadnych szans żeby dojść do piłki bo leciała 3 metry wyżej.
9
Nie mówię o podpieraniu, ale o ewidentnym wałku jaki wczoraj miał miejsce.
47
Dziwię się że gazety nie piszą o wczorajszym sędziowskim skandalu. Nie mówię żeby biadolić jak Real przez 2 miesiące ale fakt jest taki że mimo VARu zostaliśmy okradzeni z2 pkt.
0
Dostał strzała kolanem, nie ma się co dziwić że boli.
1
Moim zdaniem nic takiego się nie stało. Zremisowaliśmy z dobrze dysponowaną Valencią od stanu 0-2. Niestety w końcówce wyraźnie zabrakło sił i tutaj trochę się obawiam pojedynków z Realem. Tak naprawdę kontrolowaliśmy mecz cały czas i tylko sędzia zepsuł nam wynik. O ile przy karnym można mieć jakieś wątpliwości, to pierwsza bramka to prawdziwy skandal. Ciężko się wychodzi od 2-0 i moim zdaniem trzeba się cieszyć z jednego punktu.
0
Jest VAR a my przegrywamy 0:2 gdy powinno być 0:0. Cyrk.
1
Messi coś się rozregulował ostatnio z wolnych.
8
Dobrze, Alba musi czasem odpuścić. Tylko Rakitic nie musi :)
0
Terminarz nie jest łatwy alebez przesady. Po meczu w Bilbai jest tydzień przerwy, później Villareal u siebie. Nie oszukujmy się, z Lyonem też nie powinno być większych problemów, a przed rewanżem mamy Rayo u siebie. Widać że EV wyciągnął jakieś wnioski, jestem dobrej myśli.
7
Sam nie wiem z tym karnym na Messim. Bardzo ciężko stwierdzić czy był kontakt czy nie, moim zdaniem pomógł fakt że Messi nigdy nie symuluje.
Z resztą na pewno nie było karnego dlaSevilli, bo był spalony, więc w ewentualnych błędach jest 1-1.
0
Dziękuję że to za mnie wyjaśniłeś. Do tego trzeba doliczyć odejście Iniesty i Alvesa. Żadnego z nich nie sprzedaliśmy, odeszli za darmo.
A jak jest okazja wziąć dobrą kasę za zawodnika pod koniec kariery to nie.
10
W aktualnej formie obaj grają wielki ch... więc ta dyskusja o wciąganiu nie ma sensu
1
Nie rozumiem tej dziwnej niechęci do sprzedawania piłkarzy ze strony kibiców.
Jak była szansa sprzedać choćby Munira, to wszyscy płakali żeby dać Mu szansę. Jak są chętni na jakiegoś naszego piłkarza, to wszyscy krzyczą żeby nie sprzedawać. Jak później musimy się męczyć żeby kogoś chociażby wypożyczyć to wszyscy psioczą na zarząd. Weźcie się wreszcie zdecydujcie.
Po każdym meczu 3/4 użytkowników narzeka na Rakitica, teraz wszyscy nagle stoją za nim murem.
Skład drużyny musi ewoluować, nie można cały czas grać tymi samymi ludźmi. A my gdyby nam nie odszedł Neymar gralibyśmy tym samym składem od 4 lat.
1
Mimo że Valverde mówi że nie zależy Mu na CdR moim zdaniem to bardzo ważny dla nas mecz. Moim zdaniem ciągle mamy kłopot z motywacją w meczach ze słabszymi rywalami bo drużyna wie że trzeba się oszczędzać na Ligę Mistrzów. Jak w trudnym październiku trzeba było przycisnąć to wygraliśmy wszystko (oprócz Valencii) i to grając bez Messiego.
Jeżeli będą rotacje to jest jasne że EV rzeczywiście odpuszcza. Ale jeżeli wyjdzie OdG to będzie to bardzo ważny test który pokaże co ta drużyna naprawdę jest warta.