kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq A czasem Chelsea nie ma zawieszonego bana?
0
Mam nadzieję że nie sfrajerzymy się tą całą operacją „Neymar”. Jeżeli to prawda że że Brazylijczyk się zbuntował to PSG też będzie zależało żeby się Go pozbyć. A dla nas to okazja żeby odzyskać pieniądze za Cou (który niestety się chyba u nas już nie przełamie), bo w normalnych warunkach Go drogo nie sprzedamy.
6
@sidzej Jak myślisz że do niczego się nie nadajesz to pomyśl że zawsze możesz zostać ministrem.
15
Oj już przestańcie kpić, to przestało być śmieszne już dawno temu. Gość był w Barcelonie z najlepszym piłkarzem w historii i sra na wasze komentarze.
0
@Ziettol Max jest w gorącej wodzie kąpany. Mógł spokojnie wyprzecić, był o wiele szybszy, ale On jak zwykle musiał coś odpieprzyć. Chyba się już nie nauczy.
0
@Mlodypro101 Dumni? Niby z czego? Mieliśmy taką drabinkę i takich piłkarzy w formie że dla mnie to porażka.
2
Messi jest tragiczny na tym turnieju... i to nie przez kolegów.
29
Z każdą informacją kogo Ernesto widzi bądź nie widzi w składzie moje zęby coraz bardziej się zaciskają...
4
@QuentinTarantino Czy ja wiem czy takie bezsensowne? Fakt, może czasem było ich za dużo, ale Alves sam wyciągał lepsze statystyki niż nasi obecni prawi obrońcy razem wzięci. I zadzior przynajmniej był.
9
@Mroziu Akurat na ławce dom starości to żaden problem. A zawodnicy przynajmniej nie narzekają i dają gwarancję jakości zawsze i wszędzie.
1
Alves z Vidalem razem na boisku? To by było coś, przynajmniej jakieś jaja byśmy mieli.
0
@khris Kogo więc proponujesz? Tylko proszę, bez jakich no-namów z ligi niemieckiej albo francuskiej...
3
Jak odpuszczą Luisa i Buffona to tytuł frajerów roku mamy już zaklepany.
2
@fenix1983 A ten szrot za 50-70 mln to kto ma być?
0
@Wittgenstein Złotą Piłkę wygrał ostatnio Modric za 3 miesiące sobrej gry więc nie wiem czy ro jest jakiś wyznacznik...
1
Normalnie łykacie wszystko co podsuną te szmatławce bez odrobiny zastanowienia. A co jeśli Griezmann jest już sawno dogadany z Barceloną?
Co do transerów Realu.
Już widzę jaki byłby tu lament jak byśmy wydali 120 mln na 28- latka z rojien do końca kontraktu. Ale że zrobił to Real to nieeeee, wspaniały transfer, nasz zarząd śpi. Prawda jest taka że już dawno było wiadomo że Hazard przejdzie do Realu więc ta kasa to naprawę niezły interes dla Chelsa. Jovic? Tak naprawdę wielka niewiadoma za 60 mln.
Teraz dla Realu zaczynają się wchody, bo na razie zrobili 2 transfery które od dawna były pewne. Teraz muszą sprzedawać, a nie za bardzo jest kogo.
0
A Chelsea nie ma bana?
3
Ja pierniczę, przecież oni się coraz bardziej pogrążają tymi wypowiedziami...
0
:| (15 znaków)
1
@ArcziArtt to Ty czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że porównywanie Anglików do Woodgata jest jak porównywanie Belgów do Vermaelena.
0
@ArcziArtt Woodgate ehhh... ciężko powiedzieć że Mu się nie udało bo wogóle nie grał przez kontuzje. To tak jakby powiedzieć że Hazardowi nie pójdzie w Realu bo Vermie się nie udało.
8
Buffon doskonała opcja. Nawet MATS może się jeszcze czegoś nauczyć od takiego mistrza.
2
Można lubić Cristano albo nie, ale jako kibic cieszę się że żyję w erze najlepszej dwójki w historii. To przyjemność i zaszczyt móc oglądać ich rywalizację.
1
@MaFCB właśnie dlatego że jest głodny gry i młody nie powinniśmy Go stawiać jako zmiennika Alby bo się zmarnuje.
2
@DlacbpanMessi wiadomo że są w miarę silne drużyny, w końcu to drugi koszyk Ligi Mistrzów. Ale nie jest to to co było w ostatnich latach gdzie zdarzało się że drugi koszyk był bardziej wyrównany i silniejszy niż pierwszy.
1
Drugi koszyk chyba najsłabszy od lat. Jak nam odpadnie Real i Atletico to nie ma z kim grać.
0
@Kano A co to ma do rzeczy ile wydał klub? Ilu piłkarzy Liverpoolu weszłoby w tym momencie do pierwszego składu Barcy? Salah, Virgil, może Arnold. Ktoś jeszcze?
Może z tym „przeciętnym” przesadziłem ale nie jest to klub z tych największych typu Barca, Real czy City. Z Borussią Klopp też doszedł do finału, oni też wydali miliard?
0
Weźmy te pieniądze co chcemy wydać i dajmy je Kloppowi. Gość z naprawdę przeciętną drużyną drugi raz z rzędu dochodzi do finału LM i poprzednią też zapewne by wygrał gdyby nie bandyta Ramos. Jednocześnie zdobywa 97 pkt w lidze...
44
Serio, zaraz mnie szlag trafi. Nasze łajzy które nie potrafiły obronić trzybramkowej przewagi powinny dzisiaj stać na podium i odbierać puchar. Jak tak można? Jak można przestać 90 minut w rewanżu półfinału Ligi Mistrzów? Po prostu tego nie rozumiem....
0
@xPiter w klasyfikacji najbardziej irytujących reklam świata Lidl nie ma sobie równych...