9

Czy tylko mnie trafia szlag jak widzę tempo tego meczu? Jak my mamy zamiar cokolwiek zdziałać w Europie? Przecież jakbyśmy mieli jutro zagrać z Liverpoolem albo City to by się jakąś dwucyfrówką skończyło. To jest jakiś inny świat, inny poziom

0

Niech ten Pep już sobie da spokój i wróci do domu...

1

Spalony!!! Co za granda!

2

Ależ potworny błąd sędziowski... i to jeszcze prze VARze

0

Całe szczęście, przez chwile pomyślałem że ktoś myśli żeby zwolnić naszego trenera a to by był jakiś dramat!

7

Najgorsze jest to, że poszczególni piłkarze grają dobrze. De Jong znowu świetnie, Arthur też, nawet Busquets zagrał dobry mecz. Messiemu się chciało, biegał, walczył, odbierał piłki. Tyle że nic z tego nie wynika, kompletnie nie ma drużyny. Griezmann kompletnie nie wie co ma robić na boisku i to jest kolejny kamyczek do ogródka Valverde. Fati rozegrał kolejny fatalny mecz i nie rozumiem tego pchania Go na siłę do składu, chyba że chcemy Go przeciążyć i doprowadzić do kontuzji, tak jak Real załatwił Viniciusa w poprzednim sezonie.
Jak dla mnie powodów do optymizmu brak. Już 3 mecze z rzędu nie strzeliliśmy gola po porządnej akcji.

0

@Ciastek8509 Dostał pozwolenie na grę.

0

A Real się pozbierał... jak my nie wygramy mistrzostwa z takim składem i z takimi problemami przeciwników to będzie to największa kompromitacja w historii

0

@zibiku E tam beton. Busquets i Suarez. Alba jest po kontuzji, jest słaby ale dojdzie do siebie, a to że trener Go wstawia to nie wina Alby przecież. Pique? To cały czas świetny obrońca i to On powinien być kapitanem. A że cała drużyna gra tragicznie to wszystkie jej elementy wyglądają źle.
Semedo, Lenglet, Arthur, de Jong, Dembele, Griezmann... przecież to nowi zawodnicy więc o betonie tu nie możemy mówić.
Nie da się zmienić drużyny w 1 dzień, ale trenera tak.

3

Witam wszystkich po mojej krótkiej - spowodowanej 48-godzinnym banem - przerwie. Ban za wstawione przekleństwo wykropkowane w połowie (nie jakaś tam 1 gwiazdka) ale mniejsza z tym.
Naszła mnie taka refleksja że chciałbym poznać jaka jest opinia władz tej strony, jak również władz oficjalnego fanklubu FCBP na temat tego co się dzieje z naszą drużyną. Z tego co widzę chociażby po ocenach za mecz ze Spartą, gdzie Busquets za makabryczny mecz dostaje 4, a Dembele (który jako jedyny poza Messim próbował zrobić cokolwiek) dostaje 3 to już chyba rozumiem. Czy Wy wszyscy nie widzicie że ta drużyna umarła? Że po blamażu w Liverpoolu nie zagraliśmy kompletnego, równego i dobrego meczu? Że ten trener zarzyna po kolei piłkarzy? Zamordował Coutinho, zamordował Rakitica - to jeszcze dziwniejsze bo to był jego faworyt, teraz powoli morduje Griezmanna. Jesteśmy tak fatalni że przecież tego się nie da opisać. Czy ktoś jeszcze naprawdę widzi jakąś iskierkę nadziei że to się zmieni? I to zwróćmy uwagę z kim graliśmy - mecze z Sevilla, Valencią i Interem i Borussią niby wyszły nieźle wynikowo, ale te wyniki kompletnie nie oddają przebiegu.
Popatrzmy co przed nami pod koniec listopada: Borussia dom, ATM wyjazd, Inter wyjazd, RSSS wyjazd, Real dom. Jedynym pozytywem tej serii jest to, że Valverde na jej końcu, a może i w trakcie wyleci z roboty. Oby tylko nie skończył się to jakąś tragedią w postaci odpadnięcia z LM, bo w lidze założę się że nawet jak przegramy wszystkie 3 mecze to i tak będziemy mistrzami.
Dziwi mnie brak reakcji mediów, kibiców, Penyi.. musimy krzyczeć, błagać, prosić, żądać, zrobić wszystko abo coś się zmieniło. Ja wiem że nic nie dadzą wpisy jednego czy dwóch kibiców na jakiejś tam stronie w Polsce, ale im więcej takich wpisów, tym większa szansa że ktoś to w końcu usłyszy.
A trener ma pełne poparcie, R.I.P Barcelono.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

A czego tu się spodziewać skoro jeden z najlepszych środkowych atakujących na świecie gra na lewej pomocy?

0

@Sienkiewko Mou jednak srobił zbyt wiele podłych rzeczy będąc w Realu.

1

@LuisSalvano Z tego po spalonym?

3

@FC1899Barca Modric obniżył loty już dużo wcześniej - cała jesień po MS była tragiczna, a wiosna jeszcze gorsza. ZP dla niego to największy absurd tej nagrody od wielu lat.

0

Jest kolejny pozytyw: Borussia wygrała. Teraz wystarczy z nimi wygrać u siebie i mamy pierwsze miejsce. Tyle że z taką grą wygranie z nimi jest dość wątpliwe...

1

Jest jeden pozytyw: my mamy fatalnego trenera i niezły skład, taki Real np ma słabe i jedno i drugie. Trenera można zmienić jednym ruchem i mam nadzieję że już niedługo do tego dojdzie. Drużyny ot tak się nie zbuduje.

72

Serio? Ja rozumiem że wszyscy spuszczają się nad Fatim, ale Dembele był jedynym poza Messim zawodnikiem który cokolwiek próbował zrobić w ataku.

0

FUERA! FUERA!! FUERA!!!

5

Schodzi jedyny poza Messim piłkarz który cokolwiek gra... cudna zmiana.

3

Gdzie są chusteczki? Co się do uja dzieje z kibicami?!

4

@Deraxium A kto do nas nie chciał przyjść?

0

@tomo2203 Przecież Bartomeu nie jest idiotą. O ile nie jest agentem nasłanym przez Pereza to chyba widzi co się dzieje?

45

Co się dzieje w tej Katalonii? Dlaczego nikt otwarcie nie nawołuje do zwolnienia trenera? „Lżejszy cios”? Co to za tytuł? Gdzie są kibice? Gdzie białe chusteczki? Nic już z tego nie rozumiem...

0

FUERA! FUERA! FUERA!!!

0

Myślę że spokojnie można porównywać Hazarda i Griezza. Ceny podobne, piłkarze podbni. Jak na razie Francuz zjada przeciwnika statystykami.

0

@MarioVeB! Może boli Go całokształt?

0

@preemo przydał się niedawno, kupiliśmy za niewielkie pieniądze Paco, który pokazuje co umie w Borussi, kupiliśmy Digne’a który świetnie gra w Anglii, Umtitiego, Arthura... Oczywiście można było kupić Martineza i wypożyczać. Ale można wymienić też 1000 innych piłkarzy z którymi można było tak zrobić.

6

Mam pytanie do wszystkich mówiących „mogliśmy Go mieć za 25mln”. Czy oczekujecie że Barcelona kupi wszystkich obserwowanych przez siebie młodych zawodników? Bo może coś z nich wyrośnie? Na pewno obserwowali też 1000 innych piłkarzy którym się nie udało. Ogarnijcie się.

1

Mam lekką zagwostkę jak ocenić mecz Fatiego i Suareza. Pierwszy chciał zrobić wszystko, ale nie wyszło Mu nic. Drugi nie robił nic, ale gola strzelił. Z jednej strony ciężko się zgodzić z równymi ocenami dla nich, ale z drugiej strony "owoce" gry zebrał Suarez.
Nie mogę się też absolutnie zgodzić z "10" dla Messiego. On nie może być oceniany jak inni piłkarze, dlatego "10" musimy zostawić na mocniejszego rywala i lepszą grę ogólnie, nie tylko statystyki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?