2

Ta drużyna nie istnieje, od czasów porażki z Liverpoolem to rozbita zbieranina dobrych piłkarzy, którzy nie pokazują nawet 50% możliwości jako drużyna. W tym momencie nawet barman z Camp Nou byłby lepszym trenerem od Valverde, nie dlatego że jest słabym trenerem, tylko dlatego że po prostu się coś zacięło.

0

@Bacek700 A kiedy skończą się „emocje”? Pół roku grania kupy nie wystarczy?

17

Autentycznie rzygać mi się chce jak czytam takie pierdoły. „Jak jest dobrze to jest dobrze, ale jak przyszły ważne mecze to piłkarze dali du**.” To ja przepraszam, od czego jest trener? Od wygrywania z Leganes u siebie? Bzdury kompletne. Nie mówiąc już że nasza drużyna od początku sezonu gra katastrofalnie i tylko cud i zestawienie wyników spowodowało wygranie grupy LM.
Valverde OUT, natychmiast!!

0

@QuentinTarantino To trochę moje myślenie życzeniowe. Mimo wszystko po Liverpoolu nie było wypowiedzi w klimacie „nie zwolnimy trenera”, tylko „trener ma nasze poparcie”. Dla mnie to różnica.
Valverde OUT

1

Jak już pisałem wczoraj, jeżeli wszyscy zaczynają mówić że pozycja trenera nie jest zagrożona, to znaczy że właśnie stała się zagrożona. Wcześniej nikt nie mówił otwarcie że trener jest bezpieczny. Wytrzymajmy jeszcze chwile tej mordęgi. Główne cele tego sezonu ciągle są do wygrania.

0

Cudownie!! Jak się zaczynają wypowiedzi że nie ma tematu zwolnienia trenera, to znaczy że właśnie pojawił się temat zwolnienia trenera. Super!!

11

Kogo jak kogo, ale Digne'a to Valverde nigdy nie wybaczę...

1

@Tomek54321 co Ty gadasz? Nie wolno się kontaktować z zawodnikiem póki nie ma zgody klubu.

1

Czy nagabywaniem Interu nie powinna się zainteresować FIFA?

2

Valverde OUT!!!

0

Ciekawy mecz będzie z Atletico. Grając tak jak ostatnio powinniśmy lekko dostać manitę, ale wcale się nie zdziwię jak wygramy.

0

@Tomek54321 Już przestańcie o tych tournee, jakby to co najmniej miało jakieś znaczenie.

0

Stwierdziłem że już mnie to wali, szkoda nerwów i strzępienia języka. Jeżeli gość, do którego miałem naprawdę duży szacunek nie ma na tyle honoru żeby odejść, to ja nie mam pytań. Jeżeli zarząd nie chce ratować tego sezonu, to też nie mam pytań. Odpuszczam.

1

Espanyol nas ciśnie... czego więcej trzeba?

3

@FDJ Nie wierzę że ktoś w klubie na serio myśli o zwolnieniu Valverde. Gdyby to się miało stać to już by się stało.

0

Suarez i Lenglet obowiązkowo po kartce powinni złapać.

0

@HavertzKai W Lidze Mistrzów z taką grą polecimy z pierwszym porządnym przeciwnikiem. Już z Napoli nie będzie łatwo.

0

@HavertzKai To co z tego? My jesteśmy słabi, ale przeciwnicy - mam na myśli głowni rywale do mistrzostwa - jeszcze słabsi. A RSSS nie jest bezpośrednim rywalem do mistrzostwa.

1

@HavertzKai Bzdura, przeciwnicy w lidze są tak słabi że nie da się nie wygrać mistrzostwa. Zwłaszcza że z taką grą szans w Lidze Mistrzów nie mamy.

4

Valverde nie mógł się zapoznać z grą Espanyolu Abelardo? Nosz niech to dunder świśnie! Teraz nasza gra będzie nudna i bez pomysłu...

1

@SonBarcaGoku W tej klasyfikacji trzeci jest Lewandowski, to pokazuje jak wspaniałego napastnika się doczekaliśmy. Szkoda że już długo nie pogra.

0

@Dertinho Nie sądzę żeby „masę klubów” było stać na opłacenie 170 mln, podatku dochodowego od tej kwoty, czyli + - 50% i jeszcze pensji i premi za podpis.

20

@MarioVeB! Chciałbym stanowczo zaprotestować przeciwko wypowiedziom typu „jak ci się nie podoba to nie oglądaj” albo „idź do Białych”. Rozumiem że jakaś gimbaza tak mówi ale Ty? Właśnie trzeba oglądąc i krytykować ten dramat jakim jest nasza gra.

1

@kaziks Ja rozumiem że Sylwester i w ogóle, ale ten sarkam widać z księżyca...

1

Pomijając to, czy komuś podoba się styl ściaha czy nie, pomyślcie jak straszliwie dramatycznie wygląda gra naszej drużyny. Ja tylko się zastanawiam nad jedną rzeczą: gdzie są socios? O co tutaj chodzi? Gdzie są protesty? Białe chusteczki? Przecież naprawdę, starając się być jak najbardziej obiektywnym, nie da się grać gorzej. Na nasze nieszczęście przewaga „składowa” nad resztą drużyn w LL i słabość największych rywali powoduje że jesteśmy liderem. Szkoda, bo jak byśmy się plątali koło 5-6 miejsca to może ktoś by przejrzał na oczy.
Trzeba też przyznać że drużyna Valverde ma zwyczajnie dużo szczęścia. Zawsze było tak, że jak komuś ma coś nie wyjść to nam. Jak ktoś ma nie dostać karnego, to my. Jak ktoś ma pechowo przegrać, to my. Nawet wulkan był przeciw nam. (nie licząc oczywiście druku dzisięciolecia czyli meczu w Londynie). Teraz mamy praktycznie nieustannego farta... i Ter Stegena. Śmiać mi się chcę jak sobie przypomnę jak się wykłócałem z użytkownikami kiedy „niemiaszek wywalczał sobie miejsce w składzie w klubowych biurach”. Gdzie jesteście zwolennicy Bravo? Chwalić Boga, czy kto tam w kogo wierzy, że MATS ostro postawił na swoim.
Wniosek jest jeden: Valverde musi odejść i to natychmiast. Nie wiem dlaczego w klubie tego nie widzą, tak jak pisałem na początku, nie wiem o co tutaj chodzi.

2

A mi brakuje Busquetsa. To że ostatnio nie jest w najwyższej formie nie przekreśla tego że przez długi czas był najlepszym pomocnikiem na świecie.

1

Z Zidane’a jest ch... nie trener, a wygrał LM 3 razy z rzędu, już pal 6 w jakich okolicznościach. Z Guardioli też był ch... nie trener, a stworzył najlepszą drużynę w historii piłki nożnej i zapewne też zdobyłby 3 LM gdyby nie wybuch wulkanu, podróż autobusem do Mediolanu i przekręty sędziowskie. Lucho też nie miał doświadczenia a zdobył tryplet. Przy tych trenerach Valverde to trenerski profesor, tylko po prostu nie spasowało. Skąd macie pewność że Henry nie spasuje? Nie chodzi o to że jestem jego zwolennikiem, ale nie można nikogo skreślać. Sam psioczyłem jak zatrudniali Pepa i później z wielką przyjemnością to odszczekiwałem.

18

Valverde powinien być zwolniony natychmiast. Nie ma znaczenia kto przyjdzie na jego miejsce do końca sezonu. Dlaczego? Bo ta drużyna od czasu porażki z Liverpoolem nie istnieje, mamy zbieraninę naprawdę dobrych piłkarzy którzy nie pokazują nawet połowy swoich możliwości jako kolektyw.
Potrzebujemy zmiany dla zmiany, jakiegoś bodźca który obudzi nas z tego marazmu.

2

@mikokarla A Valverde to jest przesiąknięty DNA Barcelony do szpiku kości...

3

@Pustelnik Niemcy atakowali Polskę w rozkroku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?