kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Real Madryt wygrał u siebie pierwszy raz od 6(?) lat. Wielkie mi mecyje. Vinicius cały mecz był kasowany jak zawsze przez Pique i Semedo, a gdyby nie pechowa interwencja strzeliłby prosto w bramkarza. Przy drugiej bramce też by pewnie nic nie było gdyby Mariano nie zaczął się wywracać.
Setien po raz kolejny ma wielkiego pecha. Messi zawiódł, nie tylko swoją słabą grą, ale też niewykorzystanymi akcjami, które za Valverde by strzelił. FdJ jeszcze gorszy, głęboka ława dla niego bo się chłopak męczy.
3
Ale trzeba przyznać, naprawdę dobre sędziowanie Lahoza. Nie poznaję kolegi.
1
Niestety, Messi nie dojechał. Bez niego 0-1 nie jest takim złym wynikiem.
47
A ja widzę, przestałem wymiotować podczas naszych meczów.
6
Zauważyliście zmianę nastrojów w Madrycie po meczu z City? Wcześniej mimo tego że dostawali od nas regularny wpier..., to nastroje byly bojowe. Zawsze gazety pisały że grają o zwycięstwo itd. Teraz czuć że się nas boją, boją się kolejnej kompromitacji. Ciekawy mecz będzie, to może zadziałać w dwie strony.
1
10/11 to moja ulubiona koszulka, te żółte wstawki wyglądają super.
0
Ramos kocham Cie!!!
0
@Vold94 Oczywiście że zasłużyl, tylko nie wiem dlaczego mu tak odwaliło.
1
Co tu się stało? Co ten Vidal wymyślił?
0
Może i nie gramy dobrze. Ale 1 fartowna akcja i gol. Zwyczajny pech.
0
@JackPtak Jeżeli będzie się rozwijał w takim tempie, to za 2 lata będzie bezcenny. 75 mln dla Borussi to będą grosze. Raiola ma łeb na karku.
0
Kupienie Trincao za takie pieniądze nie wiąże się ze zbyt wielkim ryzykiem. Nawet jeżeli nie okaże się być tak dobry jak się zapowiada, to przy takiej cenie można Go odsprzedać i wyjść na 0, a przynajmniej niewiele stracić. To samo tyczy się choćby Halanda (ale tu manager czujący piniądz zrobił świetny ruch z niską klauzulą), czy innych młodych, ale już nie juniorów. W dzisiejszych czasach 30 mln Anglia płaci za byle kogo.
2
@Przemek2323 Pytanie pod kogo zdecyduje się tym razem sędziować.
0
@Avada Kedavra A kto Mu jej nie zaliczył? O ile przy drugim golu się nie kłócę, to przy pierwszym nawet LS cały czas pokazuje.
0
A dlaczego Braithwaite nie ma wpisanej asysty?
2
Setien już na pewno ma skład na ten mecz, stąd odpoczynek Fatiego, Griezmanna, Busquetsa, de Jonga i Pique.
4
@Kredon Suarez zawsze leczył się szybciej niż początkowo zakładano.
0
Na 2 dni przed meczem to jest niemożliwe, ale jakby przenieśli mecz z Napoli do Barcelony to bym się nie obraził.
14
4 gole to poker? A nie 5? 4 to raczej kareta.
0
@AdrianBarca Myślę że zmieniłbyś zdanie jakby Messi szedł sam na sam z bramkarzem i zabrakło Mu 5 sekund. W piłce to nie przejdzie.
0
@22_LR Grają na czas z Realem a z Barceloną nie?
16
Jak widzę tekst że profil jakiegoś zawodnika nie pasuje do Barcelony, albo że komuś brakuje DNA, to szlag mnie na miejscu trafia. To największa bzdura powtarzana przez gazety i wielu komentujących, choćby na tej stronie. Jak jest dobry to sobie poradzi, jak nie, to choćby miał najbardziej pasujący profil i tak nic z tego nie będzie.
Z tą klauzulą dobry myk ze strony Raioli. W tym tempie za 2 lata kosztowałby majątek.
0
@yoli Nie da się zagrać decydującej połowy sezonu z dwoma napastnikami. Celowo piszę dwoma, bo Fatiego jeszcze do nich nie zaliczam. Prezentuje futbol wybitnie młodzieżowy i o ile może sobie pobiegać w lidze z jakimiś słabszymi rywalami, to w Lidze Mistrzów zrobią z Niego miazgę. Dlatego myślę że w LM będziemy grać na 2 napastników, którzy muszą mieć możliwość oddechu. Oczywiście nowy potencjalny zawodnik nie będzie mógł grać w LM, ale da szansę odpoczynku w lidze.
0
@yoli No właśnie nie do końca rozumiem, bo nie wiem dlaczego z góry zakładasz że gość nie będzie grał. To czy będzie grał, zależy od trenera. Jeżeli kupimy Angela z Getafe za 10 mln (chyba jest faworytem do przyjścia), to dlaczego ma nie grać? W dość defensywnym Getafe zdobył już 10 goli, oddając przy tym 1,8 strzału na mecz, przy 3,1 Suareza i 4,8 Messiego. Dlaczego ma nie zagrać?
Wejście do Barcelony nie jest łatwe, skąd więc pewność że Lautaro się uda? Wyobraż sobie w tym momencie kontuzję - nie musi być długa - choćby miesiąc Griezmanna albo nawet Fatiego. Leżymy i kwiczymy, już nie jest łatwo, bo nasz atak musi grać wszystko. Taki napastnik da nam jakiekolwiek możliwości. A ten Angel jest naprawdę niezły, strzelił nam naprawdę ładnego gola i tylko cud (MATS) sprawił że nie strzelił drugiego. Jak tylko Messi nie będzie miał focha to ten gość może stać się sensacją. I błagam, bez porównań z Princem.
0
@yoli Nie, nie ma żadnych szans na grę. Wszystkie pozostałe mecze sezonu zagramy w składzie Messi, Griezmann, Fati. Nawet z ławki nie wejdzie, po co? Przecież nasi napastnicy mogą grać wszystkie mecze po 90 minut.
0
@Ernesto82 A jak przed sezonem trzeba polecieć albo na Superpuchar to nie, bo zmęczeni i jet lag.
4
Widać że zarząd wykonał dobry ruch z Cucurellą, przynajmniej raz coś im się udało...
Ale zmarnowania potencjału Digne'a Valverde i zarządowi wybaczyć nie można. Wystarczyło naprawdę wpuścić Go w kilku meczach więcej i mielibyśmy świetnego lewego obrońcę, albo przynajmniej wzięlibyśmy za niego więcej pieniędzy. Tylko ze Alba musiał grać wszystko.
1
@Tasde Ja też uważam że Vidal>Rakitic. Ale połowa dostępnych minut to nie taki zły wynik. Vidal to typowy gracz zadaniowy. Chyba nie spodziewał się że będzie podstawowym graczem Barcelony?
5
”W sześciu spotkaniach pod wodzą nowego szkoleniowca Vidal przebywał na boisku jedynie przez 249 minut”
Czyli zagrał połowę dostępnego czasu gry. Ja rozumiem że gość jest ambitny, ale czego On oczekuje? Chyba jednak trochę przesadza, zwłaszcza że z Betisem było słabo.
15
Jeżeli Angel jest rzeczywiście do wzięcia za 10 mln to nie ma się nad czym zastanawiać. Jeżeli potrafi strzelić tyle bramek w dość defensywnym Getafe, to u nas może stać się sensacją. A jak przyjdzie nam Go sprzedać, to na pewno nie stracimy.
A co do meczu - po raz kolejny tracimy kontrolę w wygranym spotkaniu. Scenariusz podobny jak z Levante. Prowadzenie 2-0 i kontrola meczu. Niewykorzystane szanse na dobicie przeciwnika. A nagle od 60 minuty odcina nam prąd i są problemy. Nie wiem, czy drużyna jest aż tak słabo przygotowana, czy im się zwyczajnie nie chce...