0

Serio tak patrząc na nazwiska nasze drużyny dzieli przepaść. Nisko upadły nasze gwiazdy, oj bardzo nisko...

1

Ciekawe co będzie jak u któregoś z piłkarzywykryją wirusa, cała drużyna pódzie na kwarantanne i opuści meczalbo dwa. Ciekawe jak liga sobie z tym poradzi, bo przełożenie meczu przy tak ciasnym terminarzu będzie niemożliwie.

3

@malyszu Ze wszystkich idiotycznych idiotyzmów wprowadzanych przy okazji wirusa, ten jest najbardziej idiotyczny. Jak piłkarze kotłują się w polu karnym to mogą, ale jak się cieszą z gola to już nie. Przywitać też się nie mogą. Serio, tylko totalny imbecyl mógł wymyślić coś takiego.

9

Jak będą puszczać kibiców z taśmy to jest duża szansa że na Camp Nou będzie głośniej niż zwykle... nie wiem czy piłkarze będą umieli grać w takim hałasie.

6

Wiele bzdur można wyczytać w „kwestii godzin”, ale te 100 mln za Fatiego przebija wszystko.

1

Kolarze astmatycy xD to jeszcze lepsze niż biegacze narciarscy. Cała ta wielka walka z dopingiem to jeden wielki kant...

0

Kto wymyśla te pierdoły że jak nie będzie klauzuli to będzie łatwiej kupić Martineza? Przecież wtedy Inter może zablokować wszystko, a w przypadku klauzuli nie.

1

jak myślicie, powiedzieć Mu że może nie czytać?

0

Ciekawe co to za różnica czy będą trenować po 10 czy po 20, jak i tak za chwilę spotkają się w lidze. Zwłaszcza że wszyscy są przebadani na wirusa. Jak już pisałem ostatnio, światem rządzą idioci.

14

W artykule jest błąd, powinno być że to my dopłacimy 25 mln. Mówimy o Barcelonie Bartomeu, bądźmy poważni...

0

@fhero zgadzam się, czytanie ze zrozumieniem i logiczne myślenie to umiejętności które nie każdy opanował

28

To jak wyglądają mecze i treningi pokazuje że światem rządzą idioci. Piłkarze normalnie grają, walczą o piłkę, przepychają się, faulują, ale jak strzelą gola to nie mogą się do siebie zbliżyć. Przecież tylko skończony idiota mógł wymyślić coś takiego. Podobnie jak treningi bez podawania sobie piłek.
Ten wirus pokazuje że przed każdymi wyborami powinien się odbywać masowy test IQ...

1

Kompletny idiotyzm. Przecież wszyscy byli przebadani i są zdrowi.

5

@mr_robot Można nie lubić Cristiano ale docenić Go trzeba. Porównywanie repertuaru jego zagrań do Tello czy Deulofeu jest absurdem niegodnym drugiego po Messim piłkarza w historii.

1

Tak to jest w Barcelonie ostatnich lat - ludzie przyzwyczajeni do pokolenia które trafia się raz w historii chcą wychowanków w składzie. Nie sprzedawać wychowanków, stawiać na młodych, nie kupować, stawiać na wychowanków.
Problem jest taki że wychowankowie ostatnio zwyczajnie nie nadają się na pierwszy skład Barcelony - ot taki Deulofeu, niezły piłkarz, idealny na Watford albo inny klub tej rangi. Ale nigdy, choćby nie wiem jak chciał i jak ciężko trenował, nie będzie na tyle dobry żeby grać w pierwszym składzie Barcy. Dlatego wychowanków należy jak najdrożej sprzedawać, a nie sztucznie trzymać w klubie na ławce albo trybunach. Choćby taki Puig, w jego wieku powinien grać, grać i jeszcze raz grać w jakimś Valladolid albo innej Majorce, a nie siedzieć u nas na ławce i wchodzić na 12 minut raz na 4 mecze. Bo kibice chcą wychowanków w składzie to się trzyma takiego Puiga nie wiadomo po co.

4

Te wykresy z początku pokazują że Suarez chyba jednak nie dostaje uznania jakie Mu się należy.
I szacun dla Lewego.

1

Ciekawe co będzie jak zagrają 3 kolejki, Real wskoczy na pierwsze miejsce i nastąpi natężenie zachorowań.

2

@jakub1906 A wiesz ile rocznie umiera ludzi na „zwykłą” grypę na świecie? Ostatnio 650 tys. I jakoś nikt świata nie zamyka. A wiesz ile dzieci DZIENNIE umiera z głodu? Około 90 tysięcy. I jakoś nikt z tym nie robi.
Pomyśl teraz ile z powodu bankructw będzie samobójstw, depresji, zawałów, ilu ludzi umrze z powodu braku leczenia na inne choroby, braku operacji itd. Teść mojej znajomej zmarł z powodu koronawirusa, choć wcale go nie mial. Po prostu tak długo czekał na karetkę która pewnie jechała po jakiś wymaz, że się nie doczekał.
Więcej rozsądku, o nic więcej mi nie chodzi.

2

@paciek Sam sobie strzela, później biegnie na bramkę i broni. Skoro zawodnicy nie mogą sobie podawać to jakim prawem ktoś może strzelać bramkarzowi?

13

Dezynfekcja piłek i zakaz podawania ? xDDD
Ludzie już się prześcigają w wymyślaniu debilizmów. Co im wirus przez buta się przeniesie? Zamknęli świat dla trochę mocniejszej grypy, ciekawe co się będzie działo jak przyjdzie naprawdę mocny wirus, będzie prewencyjny odstrzał ludności?

3

Po raz kolejny, tak jak w przypadku Dembele kompletnie tego nie rozumiem. Jak człowiek, atletycznie zbudowany, który jest już nie taki młody (więc masę mięśniową ma już ukształtowaną), jest ZAWODOWYM sportowcem, który co najmniej od 10 roku życia intensywnie trenuje, może doznać kontuzji mięśniowej na początku treningów. Po prostu nie przyjmuję tego do wiadomości. Co oni robili na tym treningu? Sprinty na 200 metrów bez rozgrzewki? Wychodzi z tego że ktoś tu jest kretynem - albo Umtiti który może nie przygotowywał się do powrotu do treningów w domu, albo trenerzy którzy nałożyli za dużo obciążeń, albo już nie wiem co się dzieje..........
Przecież to jest ku** niemożliwe.
Pisałem kiedyś przydługi wywód na temat mojej aktywności sportowej z czasów młodości, wtedy część mi uwierzyła, część nie. Dość powiedzieć że przy wzroście 182 cm i wadze ok. 100 kg trenowałem przez kilka lat siatkówkę na AZS, gdzie dostawaliśmy naprawdę ostry wycisk. Nigdy nie miałem kontuzji (nie licząc oczywiście skręconych kostek), żadnych przeciążeń, uszkodzeń, naderwań... Wiem oczywiście że treningi amatorskie nie mają nic wspólnego z treningami w Barcelonie, ale to są zawodowi piłkarze do jasnej cholery. Z dietami, siłowniami, odnową biologiczną... Jak można złapać kontuzję na drugim treningu?

4

Jeżeli patrzeć tylko na statystyki to pamiętacie Mario Jardela? W Porto ciupał aż miło.

1

@Gall Nie Messi tłamsi tylko sami się tłamszą. Jakoś nie widzę Messiego stojącego na środku i krzyczącego żeby Mu piłkę podać. Ile to razy można było zagrać do kogoś innego a wybór padał na Messiego, bo wszyscy podświadomie na niego liczą.

0

”Barça zapłaci 80 milionów podzielone na raty, do czego dołoży jednego zawodnika z grona Semedo, Firpo i Todibo”
Czyli 80 mln plus jeden z tych trzech? To chyba jest różnica w cenie Semedo i Todibo.

2

@MrMischol Messi to teraz taki skrzydłowy jak z Suareza bramkarz...

3

@FCBMati10 Szczęściem bandyty Ramosa jest to że w odpowiednim momencie strzelił kilka ważnych bramek, stąd jest "głośniejszy". Ale jego doceniają gimnazjaliści, Pique takiego rozgłosu nie potrzebuje.

0

https://dorzeczy.pl/kraj/137860/uczona-niewiedza-koronawirusa-wielka-pandemia-czy-najwieksza-pomylka.html

Jak ktoś przerażony pandemią ma ochotę na dłuższy tekst to polecam.

1

@waldemarzawada Tak serio nie wisz czy się zgrywasz?

1

Serio Barcelona chce odmówić gry? Przecież to właśnie nam i największym klubom powinno zależeć na jak najszybszym powrocie, bo tracimy najwięcej.
Na szczęście coraz więcej ludzi na świecie widzi że to wszystko jest mocno przesadzone. W Austrii są już protesty na ulicach a przykład Szwecji pokazuje że pomimo braku restrykcji nic nadzwyczajnego się nie dzieje.

0

Kompletny i absolutny debilizm. Zawodnicy siedzą od dawna w domach, będą się spotykać tylko we własnym gronie. Można też nakazać im kwarantanne - tylko na trening i do domu.
Wszyscy już przesadzają z tym wirusem, co oni myślą, że wszystkie aquapraki, baseny, dyskoteki, kluby, parki wodne i parki rozrywki będą zamknięte przez rok? Półtora roku?
To całe WHO to największa mafia jaka istnieje na świecie, wszystko przesiąknięte wpływami producentów leków, szczepionek, testów itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?