kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real odpuścił, mało znaczący puchar :D
0
Co tam sie dzieje w tym Madrycie??? Ktoś ogląda? Real taki słaby czy RSSS taki dobry?
2
Ma odejść bo Abidal powiedział że nie wszyscy piłkarze przykładają się do gry? Jakby po każdej takiej wypowiedzi piłkarze odchodzili to nie miałby kto grać.
0
@Zenon83 To dlaczego te dzbany z zarządu nie kupiły kogoś w okienku? Wtedy mieli większy wybór. Ale uparli się na przeciętniaku za 60 milionów nie negocjując przy tym żadnej(!!!) alternatywy. Nawet jakby Dembele się wyleczył, to nasz zarząd chciał zdobyć z Messim, Griezmannem - na którego w/w Messi ma focha, Dembele - który nigdy nie pograł u nas dłużej niż miesiąc, i na 17-latku. Brawo.
1
@Borys811 Zwróć uwagę na to jak Messi (nie)pracuje na boisku. Jak ja bym był piłkarzem to by mnie to bardzo deprymowało. Czasami przeciwnik przebiega metr od Messiego a ten nawet nogi nie wystawi. Jest zmęczony? Ok, niech to powie i usiądzie na ławce raz na jakiś czas. Ale chce grać wszystko i gra w trybie ekonomicznym.
1
I dobrze, wkurzony Messi to najlepszy Messi. Może tego nam było potrzeba?
1
@sokot No dobrze, zgadzam się, ale mówimy że Fati złapie kontuzję teraz, a nie że ich nie będzie łapał za 3 lata. To chyba jasne?
Miłej nocy.
1
@DLFCB Mówię o Messim, bo sokot twierdzi że wytrzymał swoje pierwsze sezony w Barcelonie bez kontuzji. Więc Mu je wypisałem. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
0
@sokot Wytrzymał? Cytując transfermarkt w pierwszym swoim sezonie był kontuzjowany 80 dni, w drugim 87 dni a w trzecim 63 dni.
0
@ZygmuntTrzeciFaza Wypadnie na 2-3 miesiące z powodu naciągnięcia, naderwania ścięgna lub mięśnia. Oby nie coś z kolanem.
0
@DLFCB Zrób sobie screena.
2
Następny w kolejce jest Fati. Żaden 17-latek nie wytrzyma takich obciążeń.
1
@DLFCB Nawet jakby spał codziennie na przystanku, to co trzeba zrobić żeby zerwać ścięgno w udzie? Podejrzewam że to wymaga potwornego obciązenia.
2
Może to nie najlepszy moment, ale jak Messiemu skończy się foch na Gruezmanna to będziemy mieli z niego jeszcze dużo pożytku.
0
Tak na spokojnie i bez emocji. Dembele to człowiek który trenuje profesjonalnie conajmniej od 10-12 lat. Jak to jest możliwe że ma tak słaby organizm? Przecież ścięgna w udzie nie zrywa się tak o, złym wstaniem z łóżka. Zwłaszcza że długi czas spędził u najlepszych lekarzy na świecie na rehabilitacji. Czyli są dwie opcje: albo Dembele zwyczajnie nie nadaje się do profesjonalnego uprawiania sportu, ale to powinni wyłapać nasi lekarze, albo za wcześnie zaczął trenować, a to jeszcze bardzie obarcza naszych lekarzy. Nie wiem. Jakiś czas temu pisałem o moich osiągnięciach sportowych z młodości. Naprawdę, robiło się czasem naprawdę ostre rzeczy i nigdy w życiu nic mi nie było, a ważę pewnie z 2 razy więcej od Dembele. On nie może zrobić kroku żeby coś nie urwać albo naciągnąć. Nie wiem już co o tym myśleć.
1
@liam , @lukaszbarca15
To że ktoś sobie rekreacyjnie postawi kupon na weekend to nic złego. A to że ktoś jest słaby, to nie znaczy że bukmacherka ma być zabroniona. A już porównywanie jej do alkoholu czy narkotyków to jakiś kompletny absurd.
Ojciec zniszczył Ci rodzinę? Współczuję, ale równie dobrze mógł to zrobić pijąc, paląc, biorąc, grając w karty, na maszynach i w 100 różnych innych sposobów. Nałóg jak każdy inny.
0
Ciężko ocenić okienko w którym de facto nic się nie wydarzyło. Wypożyczenie Alenii, Wague czy Todibo nie ma większego znaczenia dla poziomu pierwszej drużyny, bo i tak większość czasu ci piłkarze spędzali na trybunach. + za możliwość odkupienia młodych i za to że ktoś się wreszcie puknął w łeb i odpuścił Rodrigo.
Na minus brak transferu do ataku, stąpamy po baaardzo kruchym lodzie. Kruchym jak zdrowie Dembele.
1
Niestety włączył się nam”tryb Valverde”. Widać że powoli się podnosimy, ale widać też w jakiej zapaści jest ta drużyna.
5
Szkoda Griezmanna...
4
I tak to właśnie powinno wyglądać z zespołami pokroju Levante. Pół godziny, pozamiatane, teraz można klepać i wpuścić Puiga i Collado. Tęskniłem.
0
Sędzia kartek nie wziął?
0
Pep już wyleciał?
2
@Lucassito Nie liczy się skład tylko styl gry. Naprawdę nie widzisz różnicy?
0
@grubiorz Skopiuję sobie Wasze komentarze i wkleję je jak Fati złapie kontuzję mięśniową.
1
@Thierry_Henry Naprawdę dziwię się Wam wszystkim. Nikt przecież nie jedzie po Fatim że jest w słabszej formie. Ma w końcu 17 lat i nie można wymagać cudów. Chodzi o to że będąc w takiej formie powinien dostać chwilę wolnego. To nie jest Suarez, u którego trzeba wybijać klina klinem, to jest młody chłopak któremu za chwilę złamiemy karierę. Nikt nie broni Mu zdobywać minut ale bez przesady.
A diamenty szlifuje się delikatnie a nie młotem pneumatycznym.
1
Faul na Moracie był ewidentny. Jedynym usprawiedliwieniem dla sędziów może być to, że Morata chciał przyaktorzyć. Jakby upadł pół sekundy później to nie byłoby wyjścia. A tak to poleciał już przy pierwszym muśnięciu.
4
Wystawianie Fatiego w pierwszym składzie po raz kolejny to robienie Mu krzywdy.
3
@aspider Teraz się kapnąłeś? Te reklamy są od zawsze, w katalońskich gazetach też.
0
@yaki A może znają też możliwości Dembele? Kolega pyta...
0
@marcin000019 Fati akurat z meczu na mecz jest coraz gorszy. Jak będzie tyle grał to zaraz się przeciąży i złapie kontuzję. I tyle będzie Fatiego.