kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Świetne posunięcie zarządu. Negocjowali Rodrigo, o który było wiadomo że będzie kosztował + - 60 mln, a jako alternatywę nie mieli nikogo. Co za dzbany... Naprawdę śledząc posunięcia naszego zarządu postuluję żeby zrobić im wszystkim testy na inteligencję.
0
Cały czas za mało ruchu w ataku, za mało wyjść na pozycję, za mało otwierających podań.
0
Za chwile zamordujemy Fatiego... na co ten zarząd czeka????
3
Nawet jak byśmy mieli nikogo nie kupić to chwalić Najwyższego (czy kto tam w kogo wierzy) że odpuściliśmy Rodrigo.
1
To jest po prostu fascynujące. Niech już ten zarząd da sobie spokój...
1
@nitey A może literówka nie ma znaczenia? Chyba wiadomo o kogo chodzi.
21
@DonFerdinando Masz rację, Arthur na początku zapowiadał się świetnie, później się zatrzymał w rozwoju, a teraz się cofa i to mocno.
2
Myślę że nikt z nas nie zdaje sobie sprawy w jak potwornej zapaści jest nasza drużyna. Griezmann dno, de Jong dno, Athur dno. Obrona nie istnieje. Przecież to nie są słabi piłkarze, oni zwyczajnie zapomnieli jak się gra. Tylko nie wiem czy ktokolwiek jest w stanie ich obudzić.
A tym którzy obwiniają Setiena za tą porażkę proponuję wybrać jakąś ścianę i się rozpędzić.
4
Niestety jak Messi nie ma dnia to nie istniejemy. Smutne.
7
Bartomeu, Valverde... co wyście ku... zrobili z tą drużyną...
0
@barteggg08 Dlatego śmieję się z tych którzy mówią że nie mamy napastnika bo mamy Fatiego.
0
Dawno już Messi nie zmarnował tylu okazji w jednym meczu.
5
Fati to niech może wróci na chwilę do Juvenilu pograć. Kompletnie bezużyteczny.
0
Vidal w minutę zrobił więcej w ataku niż cała nasza pomoc w godzinę.
0
Każde zagranie w nasze pole karne to panika. Co się stało z naszą obroną...
0
Czyściutki samobój piłka by poszła w aut
3
Arthur po raz kolejny zamiast isc do przodu to się zatrzymuje. Dziwne to.
1
Chcecie celnego strzału to macie xD
1
Nasza obrona istnieje tylko teoretycznie.
6
Taki zawodnik jak Eriksen na takie pieniądze...
1
Patrząc na wyniki aż trochę głupio krytykować naszą grę w meczu z Ibizą...
14
Ta, Ligę Mistrzów. Z Ibizą najpierw pewnie wygrajcie.
3
Już ciul tam trener, jakbym ja był piłkarzem Barcelony i brał takie pieniądze to by mi było zwyczajnie wstyd. Kompromitacja totalna, jak tak można?
0
Przegramy to???
5
Czyli podsumujmy: ze wszystkich rozważanych napastników Barcelona chce sprowadzić tego najsłabszego i najdroższego.
0
Co za porażka...
8
Kupno Wernera nawet za 60 milionów jest bezpieczne finansowo. Na pewno byśmy na tej operacji nie stracili. A bzdury o adaptacji są absurdalne, jak ktoś jest dobry to sobie poradzi, jak nie jest dobry to może się adaptować 5 lat i nic z tego nie będzie.
Zresztą nie potrzebujemy napastnika który strzela bramkę raz na 4 mecze...
1
@Naturopata tak, a najlepiej zrobić to w połowie lutego.
40
Messi wymienił z Puigiem więcej podań w 20 minut niż Griezmannem przez cały sezon.
0
@robertocarlos76 A nie sądzisz że piłkarze Barce są do tego przyzwyczajeni? Nigdy na meczach ze słabszymi rywalami nie ma dopingu bo na trybunach w większości są turyści.